Ik heb ook een aantal mensen toegevoegd op FB. Waaronder Elwee Wee en via haar kwam ik ook bij Lotte. Weet alleen niet wie ik nog meer toe kan voegen? Maar plaats alsjeblieft mn naam hier niet, want die komt niet zo heel veel voor en je weet maar nooit wie er mee leest
@paniekertje, ik ga ff kijken! Zal geen namen noemen... die van mij komt ook niet vaak voor!! (Maar zowiezo, misschien handig om voortaan hier geen namen te noemen, ook al komen ze wel vaker voor? Zag net al een naam staan van 1 van de meiden... anders ff een pb sturen naar iedereen.)
Peony wat goed! Wat fijn zo'n gyn. die meedenkt en geduldig alles uitlegt. Lekker klussen dus Ik hou je temp.kaartje in de gaten
Peony Dat is allemaal heel positief dus! Super!! Nu dus aan de klus en hopen op een mooi ei!! De eerste ronde heb je niet op progesteron hoeven prikken toch? Ik moet het ook, op dag 20 tot 22 moet ik bellen. Charise en Paniekertje Ik heb jullie ook gevonden op Facebook. Dus die uitnodiging komt van mij
Sorry voor het plaatsen van de naam hier, zal niet meer gebeuren... Wou alleen niet zomaar iemand accepteren zonder dat ik wist wie het was. Hoe kan ik het anders doen dan hier vragen? Op de besloten FB vragen?
@suuslil, ik weet niet in hoeverre de meiden anoniem willen blijven hier... Maar ik heb nu liefsd, babke, lotte, bbibi, marral, suuslil, weegbree en paniekertje. Je mag mij altijd een pb sturen... grote kans dat ik weet wie wie is... @marral, nee vorige ronde hoefde ik niet op progesteron te prikken. Maar toevallig had ik net een ei gehad toen ik moest prikken voor de diagnose pcos. Toen was die 49 dus ook prima. Volgende ronde dus wel prikken.. @lw, ja echt fijn zo'n gyn die meedenkt. Ze nam echt alle tijd voor ons. En ook al doen ze dus geen fm (iig niet met 50 mg), ze wilde het wel doen en legde ook uit waarom ze het dus niet nodig acht bij mij. Dan is mijn onzekerheid al weg omdat ik dan weet dat er een reden is waarom ze iets bij mij niet doet of onderzoekt. Erg fijn dus! Mijn man mag haar ook graag dus we gingen opgewekt nar huis met klusadvies!! Jee!! Manlief zat al met een big smile in de auto... haha!
Zo, nu heb ik ook eindelijk een banner . Ik weet alleen niet of ie klopt, maar ga er toch maar vanuit dat mijn eisprong 1 juni geweest is... En als dat niet zo is, dan pas ik de banner later aan. Wel ontzettend balen die onzekerheid ...
@suuslil, jeee!! Mooie banner! Hoop dat je'm snel moet aanpassen naar net zo'n mooie als liefsd! @all, net ovutest gedaan, weer hartstikke negatief zoals verwacht! Ik laat het wel weten alsi (bijna) positief is...
@Peony84: dankje!! Ja, dat hoop ik zeker ook, maar denk dat ik daarvoor nog wel even geduld moet hebben... Zelfs mn vriend heeft er deze ronde geen vertrouwen in (omdat mn cyclus zo van slag is) en hij is juist altijd zo positief ... Jammer dat je ovutest weer hartstikke negatief was, maar het is nog vroeg in je cyclus, dus komt vast goed!
@meiden jullie gaan veelste snel! @suuslil ik vind jullie fb account sowieso geen probleem hoor vanaf het begin al niet vond het alleen wat vreemd van meiden die het eerst niet wikde en nu wel... Thats all! Maar laten we er geen woorden over vuilmaken, ieder moet doen waar hij zich prima bij voelt! @peony suuuuuuper nieuws meid! Fijn ook dat je zown goed gevoel had erbij!!! Vertrouwen is sowieso goed!! Wat betreft nie aanslaan 2e ronde... Mijn gyn had ik enorme rusie mee omdat die ook zei komt NOOIT voor! En toen ze dus echo deed zag ze dus dat het ooeens een wereld van verschil was! Vorige keer dag1/ ei van 22mm en nu pas dag 20 eisprong!!! Als dat nu weer is krijg i volgende ronde 100mg!! Ben dus benieuwd!! @namen ik heb wel een naam die vaak voorkomt maar dan nog wil ik hem hier niet in dit topic horen! Vriendinnen weten dat ik op ZP zit en ik wil niet dat ze erachter komen dat ik schuil achter deze naam! Er staat teveel prive op dit forum!! Ik heb inmiddels iedereen denk op facebook! Gezellie @
@Bbibi: sorry als ik je echte naam vergeten ben, maar heb ik je nou ook op mijn FB? Volgens mij niet of wel? Stuur maar ff een pb'tje als je wilt .
Ik ben ook lid van de FB pagina, alleen omdat ik aangemeld ben. Dus kijk wel even of ik lid blijf of niet haha. Dat ik iedereen op FB heb vind ik prima. Nou temp hier vanmorgen iets later door het vroege opstaan, dus even kijken hoe het morgen is. Ik heb de getallen van de bloeduitslagen van mijn progesteron van de vorige 2 cyclussen. En ook van het zaadonderzoek van mijn man. Progesteron was 29 en 28. Niet echt super hoog dus, maar binnen de marges. Zaadonderzoek was: 150 miljoen. (Dus wel superveel) Beweeglijkheid: 36% (in totaal). 7% van alles was goed bewegelijk, en 29% iets minder bewegelijk. De slechte en niet bewegende weet ik niet. De gyn zei ook wel dat hij het met zijn aantallen wel goed maakt. Maar ik maak me wel zorgen om die bewegelijkheid!! Nouja ik ga hem in ieder geval aan de supplementen zetten. BABKE, super zeg!! 2 eitjes!! Geweldig!! Jij gaat echt wel zwanger raken deze ronde!! Andere meiden, fijn dat het alemaal goed is gegaan in ziekenhuis. Weet het allemaal niet meer. M'n hondje wil eten en ik moet koken haha... Xx
@facebook wie heeft mij nou op fb van jullie? Ik kan de schuilnaam en fb niet matchen haha somigen wel
@Charise: goed dat je progesteron toch binnen de marges was en wat veel zaadjes zeg! Dan is het inderdaad niet erg als de bewegelijkheid wat minder is en dat zeggen ze in het ziekenhuis echt niet zomaar, dus probeer je geen zorgen te maken (weet als geen ander hoe makkelijk praten dat is). @Zoetje88: volgens mij heb ik jou nog niet op mn FB, kan je me een pbtje sturen met je naam en woonplaats?
Suuslil, ja dat is ook wel zo, maar ja ik denk dan ook weer van, als ze niet goed genoeg zwemmen dan komen ze dus niet bij mijn ei. Dan kunnen ze wel met weet ik veel hoeveel miljoen zijn, maar als ze niet vooruit komen heeft het geen zin toch? Kijk natuurlijk beweegt er wel wat, maar het is minimaal. En ze hebben elkaar nodig om bij het eitje te komen. En ja als 7% het maar tot bijna het einde red, misschien dan wel net niet haha. Achja, als het ZOOOOO slecht was hadden ze vast wel iets gedaan. Dat moet ik mezelf maar voorhouden. En nu gaat ie gewoon supplementen slikken weer, even streng. Dan heb ik er over 3 maanden pas wat aan maar toch hahaha. Ik heb trouwens echt gevoelige buik. Beetje soort van eipijn/ongi gevoel. Maar niet pijnlijk, meer zeurend en heeeele lichte krampachtig gevoel. Pff lastig uitleggen haha.
Even terug gelezen Yvetje mooi dat je cyste weg is! Lotte, wat raar van de ei zeg. Vraag me eerder af of ze nu wel goes gekeken heeft. Het viel mij op dat ze vrijdag bij mij ook op twee manieren gemeten had. De eerste keer was hij kleiner dan de keer ervoor. Daarna deed ze de echo iets anders en meette opnieuw. Toen was hij dus groter. Paniekertje, balen zeg van je menstruatie. Hopenlijk niet te veel laat. Sorry als ik mensen vergeet en geen lijsten maak, maar reageer meestal via gsm en dan is dat erg lastig.
@suuslil, ik hoop dat jullie snel de moed weer hebben gevonden! maar kan mij voorstelen, zeker nu je cyclus zo van slag is! En idd... tis nog vroeg in mn cyclus. Had ook nog niet verwacht mn ei te vinden maar liever te vroeg dan te laat, heb iig genoeg testjes! @bbibi, het schijnt niet vaak voor te komen. Of het hier dan toeval is of dat het toch vaker voorkomt dan de gyn zegt weet ik niet.... ga eerst nog maar ff af op wat zij zegt. Maar ja, zij kan niet in de toekomst kijken dus evengoed spannend! @charise, dus een beetje dubbel... veel zaadjes maar beweeglijkheid minder! Maar vertrouwen op de arts, als die het geen probleem vindt... en wie weet maakt het niet meer uit en is het deze ronde raak!!! Gevoelige buik lijkt mij wel positief!!
Jeetje dit gaat echt mega snel zeg Waar halen jullie de tijd vandaan om overdag zoveel te kletsen hihi