Marytje, ik kan me echt helemaal vinden in jouw verhaal. Toen ik e rnog niets van snapte, waarom mijn cyclus zo raar was en in het begin na de giagnose, was ik er heel anders mee bezig dan nu. Nu gaat het eigenlijk best goed, op deze week na dan. Ik heb mijn verjaardag gepland voor komende zomer, we gaan heerlijk uitgebreid luxe bbq doen met 30 man in een super gezellig restaurant met tuin. We gaan van de zomer 2 weken kamperen in Salou, (wat ga je daar doen? geen idee haha) Nu al zin in! En we hebben afgesproken dat als er komende zomer nog geen ukkepuk in wording is, we in oktober een lang weekend naar Londen gaan. Ik heb een periode veel gelzen, dat was een perfecte afleiding. Is weer even weg geebt. Ga weer eens opnieuw beginnen met de 50 tinten. Daar kun je zo heerlijk mee weg zwijmelen en is nog goed voor je sexleven ook.
Ik heb licht roze slijmig verlies, dus ik ben bang dat mijn menstruatie doorgaat breken, vanavond, vannacht of morgen Heb de poli gebeld, maar mijn gyn is er morgen, dus dan word ik terug gebeld... Ben benieuwd met hoeveel ik moet beginnen met spuiten, denk 1,5 buisje (of ja dat hoop ik want wil niet weer 37 dagen spuiten...)
He Pearl, wat balen zeg! Hopelijk is het van een innesteling, want dat zou ook heel goed kunnen. Hoop dat het goed zit meis en anders dat de volgende ronde jullie ronde wordt en idd een mooie korte ronde ipv 50+ dagen! Babke, ook vanaf hier nog even een dikke knuf. Ik vind het ook zo rot dat jullie allemaal nog steeds met lege handen staan. Doe wat voor jezelf goed voelt. Sterkte meid! Voor de nieuwe dames, heel veel succes met het traject! Probeer jezelf niet voorbij te lopen en geef op tijd aan of je het nog kan handelen of niet. En Marytje, wat heb je dat mooi omschreven zeg!
Heb gisteren wel gigantische steken gehad rechts, maar ja ik zal er maar van uit gaan dat ik ongi word... En dat ik donderdag verder moet met spuiten... Ja ik hoop dat mijn cyclus dan minder lang is, want nu is hij wel erg lang
Hi Pup, welkom! Marytje, wat heb je het mooi verwoord hoe jij ermee omgaat. Ik herken er veel van. Wij zijn nu 1,5 jaar bezig en ik ben er met vlagen veel mee bezig en ook verdrietig over. Ik probeer wel zoveel mogelijk te genieten van alle dingen die zonder kinderen makkelijker en leuker zijn. Ik merk wel dat ik nu veel beter in mijn vel zit, omdat ik nu elke maand (of iets langer) een reele kans heb op een zwangerschap, door de Clomid (dat was tenminste de afgelopen cyclus en deze cyclus zo). Dat is veel meer dan in het afgelopen half jaar, toen er steeds een behandeling werd ingezet en ik steeds 2-3 maanden naar huis werd gestuurd, met de boodschap: even afwachten of het werkt. Voor mijn gevoel heb ik steeds voor jan doedel afgewacht en moet ik nu ook wel wachten, maar met een goede kans dat het raak kan zijn. Dat voelt wel veel fijner, al duren die 10-14 dagen ellenlang Ik vrees dat ik me niet kan inhouden tot na 10 dpo om te testen, dus ik denk dat ik vrijdag 5 april ga testen. Pup, wanneer ga jij eigenlijk testen? En zijn er nog anderen op het wachtbankje en wanneer kunnen jullie testen?
@Niero..zullen we samen testen op 5 april??! @Pearl..Jee dat is jammer meid dat je ongi eraan zit te komen..ik hoop dat ze gelijk met 135 of 150 gaan beginnen... Ik hoop ook dat ik straks gelijk met 150 mag beginnen anders duurt het weer zo lang..!
Ja dat klopt, maar loop ondertussen zowaar leeg, dus vandaag CD 1 Morgen word ik gebeld door de gyn en donderdag weer beginnen met spuiten... Volgende week woensdag denk ik eerste FM weer
Balen Pearl!! En dus al ongi op 11 dpo...is dat ook niet heel vroeg? Ik hoop dat je volgende ronde veel sneller zal gaan...!!
Daar ben ik weer. Super tanx allemaal voor jullie reacties! Ik ga er zeker wat mee doen. Ik mag als ik uitga van cyclus 28 dagen, maandag 1 april testen. Ik heb namelijk voor dat ik in t ziekenhuis kwam geen regelmatige cycl gehad. En van nov. t/m jan. alleen maar bloedingen. Ik hab vanavond eigenlijk nix maar toch maar ingevult met een bezoekje en morgen een vrije dag ga ik lekker lunche bij een vriendin.vrijdag en zaterdag werken dus dan ben ik al goed opweg (al zeg ik t zelf). Allemaal veel succes de komende week.Ik duim ook voor jullie! Liefs Pup.
hoi meiden, zal me even voorstellen ik ben chayen, ook al een aantal jaar bekend met pcos. wegens omstandigheden een tijd gestopt met behandeling. vandaag zijn we voor het eerst weer bij de gyn geweest omdat we weer ervoor willen gaan. nu wees zij ons gelijk op IVF omdat ik in het verleden al lange tijd bezig met geweest met clomid etc. krijgen hier binnenkort meer info over en heb nu geen idee wat ons te wachten staat..Heeft iemand hier ervaring mee? tot nu toe lees ik alleen dingen over 'weinig kans' daar worden we niet vrolijk van
Welkom... Mijn vriendin heeft IVF gehad (meerdere van mij trouwens) en allemaal 1ste of 2de keer zwanger Succes!!
dankje tuurlijk,de oorzaak dat het zwanger worden nog steeds niet gelukt is ligt niet alleen bij mijn pco, maar ook bij het zaad van mijn vriend (zeer slechte kwaliteit, en dit terwijl hij altijd vrij gezond geleefd heeft) het heeft voor ons geen zin om alleen mij te behandelen.22 april krijgen we meer informatie, duurt zo lang
Chayenne..oke lastig dat het aan jullie beide ligt...ik denk dat er zowel positieve en negatieve verhalen de ronde gaan maarja dat heb bij elk mmm traject..ieder koppel is weer anders het soms lacht het geluk je toe en soms niet...