Toekomstige PCOS mama"s (PCO topic deel2)

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Bbibi, 2 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Lotte hoe was het?
     
  2. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Hihi begreep het al toen ik terug las. Zie mijn aanvulling.

    Hoe was iedereens weekend?
     
  3. Jill85

    Jill85 Fanatiek lid

    5 nov 2012
    1.065
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Weegbree
    Super fijn dat je zo goed kunt overleggen met je arts. Heerlijk. Mijn gyn staat gelukkig ook open voor alle vragen. Daar ik nog maar in het begin sta laat ik haar doen wat zij denkt dat het beste is. Ik ervaar iig dat ze wel naar me luistert.
     
  4. Jill85

    Jill85 Fanatiek lid

    5 nov 2012
    1.065
    0
    0
    NULL
    NULL
    @All
    Mijn weekend was heel rustig, eigenlijk te rustig. Niemand aanwezig, zijn ouders weekendje weg, mijn ouders andere plannen. Vrienden en vriendinnen ook druk of werken..
    Maaaar gelukkig komt me zusje en haar vriend gezellig bij ons eten vanavond, weer een lichtpuntje voor mij!
    Ik heb vanaf maandag 2 weken vakantie.. pfff eigenlijk zie ik daar als een berg tegen op. Nu ik met de PCO enzo bezig ben, ben ik liever druk op me werk bezig.
    Hebben jullie nog husbands die ook gamen?? Ik kan dat soms niet uitstaan.. maar ja mijn lontje is een beetje kort merk ik, kan om de stomste dingen in janken uitbarsten. :(
     
  5. Charise

    Charise VIP lid

    9 nov 2011
    5.664
    5
    38
    Zwanger zijn van een prachtig meisje!
    Zuid-Holland
    Meiden even snel...
    Mijn test was zoals ik verwacht had negatief.
    Op naar de volgende ronde!!

    Paniekertje jammer meid maar begrijp het wel, ik blijf voor je duimen!!

    Xx
     
  6. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    Jammer....!
    Paniekertje, begrijp t wel. Heb ik ook gehad! T gaat vastbgoedkomen met t spuiten!
     
  7. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    Jammer....!
    Paniekertje, begrijp t wel. Heb ik ook gehad! T gaat vastbgoedkomen met t spuiten!
     
  8. mieks

    mieks Fanatiek lid

    11 jun 2010
    3.119
    1
    0
    Gastouder
    Gelderland
    @ Paniekertje, neem de tijd voor jezelf. Erg belangrijk :)

    @Charise, jammer meid maar geen bloed geeft nog moed he!

    @ All, hier al de hele middag flinke pijn in mijn onderbuik. Voelt alsof mijn eierstokken op springen staan. Heb het aan beide kanten, niet fijn! Had dat toen ook met de cystes.. hopelijk is er niet weer zo iets aan de gang en heb ik er morgen geen last meer van!
     
  9. Jill85

    Jill85 Fanatiek lid

    5 nov 2012
    1.065
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Charise
    Jammer zeg.. hopenlijk snel!

    @Paniekertje
    Ik wens jou ook sterkte en neem lekker je rust.
     
  10. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    Balen mieks...hopelijk voel je je morgen wat beter...

    Lotte hoe was t met je ei?

    Jill fijne avond gezellig met je zus!

    @hier zit in de wachtkamer v d chinees :) hele middag visite gehad en geen zin om te koken...
    Zit wel n beetje met kriebels voor morgen in mn buik.. Gelukkig direct om acht uur afspraak!
     
  11. Lotte1986

    Lotte1986 Fanatiek lid

    29 aug 2012
    1.140
    0
    0
    Nou Meiden ik kom me ook maar eens melden:p

    Heb vanmiddag verjaardag gehad, dus kon daar moelijk op mijn telefoon reageren.

    Mijn ei is toch nog gegroeid. Hij was nu ongeveer 17mm. De gyn gaat er van uit dat hij dinsdag gaat springen omdat hij kan doorgroeien tot 21mm ( ik heb trouwens wel eens gehoord dat hij nog veel verder kan doorgroeien). Hoop dus echt dat hij nog 1 dag langer blijft zitten. Maar mocht hij nou idd dinsdag springen heb ik dan nog kans als manlief woensdag avond thuis komt?

    Ohja en ik krijg 'n hogere dosis bij de volgende ronde, want de cylus duurde zo te lang. Maar dat zal woensdag wel besproken worden dan moet ik terug om te kijken of mijn ei er nog zit. Daarna dus ook bloedprikken.

    Duimen jullie mee dat het wat langzamer zal gaan?

    Agenda: 14-11 Follikel Meting

    Paniekertje Snap het heel goed meid. Sterkte!

    Charise Jammer meid. Wie weet over 2 dagen nog 'n keer als je nog niet ongi bent.
     
  12. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Oh Lotte wat balen als hij dinsdag springt! De kans dat je woensdag raakt schiet is niet nihil, maar wel onwijs klein. Maar misschien groeit hij maar een mm per dag? Wanneer was hij 14? Bij mij was hij vorige ronde op vrijdag 17, op maandag 20 en hij sprong toen pas op donderdag. Dus er is zeker hoop!

    Charise jammer, meid. Maar geen bloed geeft moed inderdaad. Dacht je echt dat hij negatief zou zijn? Je hebt wel een heel mooi kaartje namelijk.

    Paniekertje, als het beter is voor je doe je er inderdaad slim aan even afstand te nemen. Neem vooral je tijd.

    Mieks, houd je het in de gaten? Ik had tijdens mijn eiloze cycli ook wel vaak ei pijn ondanks geen ei, maar cystes zitten we niet op te wachten natuurlijk.

    Weegbree, sambal bij?:p Lekker, vooral kroepoek, slecht, maar zo lekker :D

    HIer foto's gemaakt dit weekend. Gisteren waren ze echt ruk door het kloteweer, dus vandaag nieuwe poging gedaan en ze zijn super geworden. Hierbij 2 leuke met bewerkingen.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  13. Weegbree

    Weegbree Fanatiek lid

    18 jun 2012
    2.560
    0
    36
    Noord-Holland
    Moooi babke!
    Lotte ik duim dat ie nog ff blijft zitten tot woe. En n ei leeft na springen ook nog wel evrntjes dus bespring je hub zodra ie thuiskomt zou ik zeggen....

    Lekker grote loempiaa!! Geen sambal bij. Das me te scherp...
     
  14. Jill85

    Jill85 Fanatiek lid

    5 nov 2012
    1.065
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Lotte
    Hoop voor je dat ie blijft zitten! Ik moet ook 14e weer voor FM.
     
  15. Jill85

    Jill85 Fanatiek lid

    5 nov 2012
    1.065
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Babke
    Mooi zeg je foto's. Mooi kindje ook! Mijn man fotografeert ook graag.
     
  16. Lotte1986

    Lotte1986 Fanatiek lid

    29 aug 2012
    1.140
    0
    0
    Wauw babke mooie foto's en idd een heel mooi kindje!
     
  17. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Kreeg net commentaar van een vriend dat de horizon scheef is. Vindt hij fototechnisch incorrect. Ik vind dat juist altijd leuk, zoek dat zelfs op. Ben geinsprireerd geraakt door onze trouwfotograaf Esther Schog. Die maakte er meer kunstwerkjes van dan correcte foto's. Ik houd wel van kleuren buiten de lijnstjes (met foto's dan, want kleurde al vrij jong binnen de lijntjes :p)
     
  18. Lotte1986

    Lotte1986 Fanatiek lid

    29 aug 2012
    1.140
    0
    0
    Babke heb er echt totaal geen verstand van, maa vind ze echt super mooi! Wji moeten nog altijd fotoshoot doen met onze kleine maar wachten toch nog ff. Straks is er miss een 2e en dan staat die er niet bij. Zou zo jammer zijn.
     
  19. Lotte1986

    Lotte1986 Fanatiek lid

    29 aug 2012
    1.140
    0
    0
    kun je bij FF allen met een credit card betalen? Heb nu mijn moeder maar even gevraagd. Maar is wel onhandig zeg.
     
  20. Marral

    Marral Bekend lid

    28 jul 2012
    629
    0
    0
    NULL
    Omg. Tilburg
    Hey meiden!

    Ik ben er ook weer! Bah, zo druk op het werk! Werk nu weer 60 uur per week. Dan ben ik 's avonds zo laat thuis, moet nog eten koken, opruimen en dan eigenlijk alweer slapen om genoeg rust te krijgen.
    Gister vrienden op bezoek gehad. Manlief ging met een vriend naar James Bond. Ik zou dan met de vriendin van zijn vriend wat lekkere dingen gaan bakken en zo. Maar ze kon zich er niet toe zetten. Haar moeder is 3 mnd geleden overleden en ze zit echt in een diep dal nu. Dus heb eigenlijk alleen maar naar haar geluisterd. Haar d'r verhaal laten doen. We zien hun elke 2/3 weken ongeveer, dus dat is heel veel luisteren momenteel. Maar ben blij dat ze het er uit gooit en niet op kropt.

    @Paniekertje: goed dat je afstand neemt als je voelt dat je dat nodig hebt. Zeker doen meis! Veel sterkte en kom vooral terug als je daar weer behoefte aan hebt!

    @Charise: oh, wat balen zeg! Ik had echt verwacht dat ie positief zou zijn!! Nou blijf toch nog duimen hoor!

    @Lotte: Wel goed nieuws dat ie groeit! Ga heel hard duimen dat ie een dagje langer blijft zitten!!

    @Babke: Wow!! Dat zijn echt prachtige foto's! Ik vind die combinatie met die kleuren echt heel mooi!

    @Weegbree: Spannend morgen! Wel fijn dat je al zo vroeg moet. Hoop zo voor je dat de cyste weg is!!
     

Deel Deze Pagina