Fleur! Wat vinden jullie van Fleur? Oudste heet Lotte dus het zou dan Lotte en Fleur zijn. Wat is jullie associatie bij Fleur? de naam staat vrij hoog in top 20 maar ik ken enkel 1 andere Fleur (welke volwassen is), ook hier in de buurt met veel kindjes nog geen Fleur. Anne blijft ook favoriet hier. En heb er nog wel meer maar die zijn allemaal al vergeven om me heen zoals Emma, Eva, Maud.
Leuke naam Fleur! Hier in de omgeving wel vrij populair. Ik vind Lotte en Fleur leuker klinken samen dan Lotte en Anne.
Ik vind Fleur een akelige naam. Ik ken niemand die zo heet, maar vind het een zeurderige, harde en bekakte naam. Geef mij maar Flore Lotte en Anne vind ik daarentegen wel heel erg leuk! Jammer dat Eva niet kan, had ik er erg mooi bij gevonden. Nore, Nora, Sofie, Julia, Sara, Tess, Mare, Mara, Maren, Anniek, Bente, Hanna(h), Hanne of Marrit nog ideetjes? Ik ken een Lotte met zusje Anne, Lotte met zusje Marre en Lotte met zus Anna.
Leuk! en matcht ook goed bij elkaar de 2 namen. Fleur zou zeker op het lijstje komen als ik nogmaals zwanger zou zijn. Ik ben zelf ook verzot op de naam Anne-Fleur
hockeygehalte? Begrijp de link met hockey niet echt? Ik vind het een super naam en hier al veel gehoord!
mijn nicht heeft een pasgeboren dochtertje en die heet anne-fleur. dat vind ik wel leuk. het zusje heet ook Lotte. ik zeld ben niet van de popi namen maar het klinkt wel leuk samen.