Hey sjors, van harte meid!! Echt super nieuws!! En jaaaaa foto's foto's foto's!!!! Hier lekker relaxed nog steeds. Gisteren heerlijk met een vriendin naar scheveningen geweest, naar de musical Mary Poppins!! Echt leuk!! Vandaag herhaling BHV gehad ieuwwwww en morgen mag ik weer voor t eerst gaan werken. Niet zoveel zin maar ja....hoop dat t snel went en dat t snel weer September wordt! Mannetje neemt me dan mee 12 daagjes Tenerife!! Jaaaaa alweer vakantie, erg he, maar ja ik zeg maar zo: zolang het nog allemaal kan doen we het!!! Veel liefs!!!
Oh druufke leuk Mary Poppins!! en tenerif als kado van je mannetje, lekker hoor. Kan die van jouw ff met die van mij praten over je vriendin leuk verrassen?? Succes morgen met werken he meis! hoop dat het een beetje meevalt! Ingetje joehoe.........hoe ist nou?????? Hier de echo foto, je ziet echt al stompjes en een soort snuitje(dat hebben ze in het begin zo'n snuitje).
@Druufke Aaaaaaaah bofkont lekker hoor vakantie!!!!! Dank voor feli!!!! @ECL Fijn dat het oke is met de echo enz meis.. en die 3 dagem moet je maar voor lief nemen hoor! Mooie fotooooo!!! Ik heb foto's in me album... maar zal ze hier ook poste. @Ingetje Ooooeeeeeeeeehhh spannend!!!! Foto's van mij testjes in volgende bericht trouwens... (staan ook in album) @ALL We mogen de 25 voor de 1e echo... zijn dan naar schatting 7 weken en 3 dagen! spannend spannenddddddd. Voel me verders oke, gevoelige boobs en moe... en buikje in avond aan het opzette/darmpies... maar de vorige keer groeide buik ook hard dus ben benieuwd! xxx
Ja is gewoon heel spannend vind ik vooral omdat mijn vriendje weg is komende dagen!ben er een beetje dubbel onder allemaal! Wel super voor jullie, klinkt allemaal super en je foto's spreken ook voor zich! Ecl mooie echo!super om zon mensje te zien groeien hĆØ!laat je niet gek maken door die berekeningen hoor! Druufke, klinkt ook goed vakantie gehad en vakantie in het vooruitzicht! Framboos hoe is het bij jou?
@ingetje: zeer spannend! hoop het beste voor je! @ecl: wat een leuke echo-foto, zeg! Vooral dat snuitje, hehe. @Druufke: 12 dagen luieren en zonnen, cocktailtje. Is er nog plaats in je valies?? Ik heb zonet pregnyl 5000 gespoten, woensdag iui nr 6. En dan op dag 5, 8 en 11 na iui nog een spuit pregnyl 1500 zetten. Ter ondersteuning van de innesteling. Start ivf is vervroegd van eind naar half sept. Met intake-gesprek op 1 sept. Het zal er allemaal snel gaan zijn.. raar, de dagen gaan zo traag vooruit en de maanden vliegen toch voorbij!
Ben erg verdrietig, vanmorgen ongesteld geworden!hoe erg kun je daarvan balen!ik was zo erop ingesteld dat het Misschien dit keer gelukt was, tja....mijn vriend was vanmorgen nog thuis gelukkig!op mijn werk hele dag niet echt in m'n vel gezeten!ben vanavond gaan een bij schoonouders en daarna hele avond bij mijn eigen ouders geweest!nu lekker naar bed!we gaan ons richten op vakantie en daarna zien we wel weer verder!sorry ik reageer ff niet op eerdere berichten doe ik van de week weer!
@Ingetje HĆ© jakkes wat balen meis, dikke knufff Kan me goed voorstelllen dat het een teleurstelling is. @Framboos Spannend meis... duim duim duim. Jee en ivf vervroegd... ook spannend. Hopen dat het niet nosig zal zijn! Intake op onze (vriendlief en moi) verjaardag
@ingetje: wat jammer om dit te lezen.. geniet binnenkort van je vakantie, meid! Even die mmm uit je hoofd zetten zal deugd doen. Daarna met frisse moed er weer tegenaan! @sjors: ik hoop ook dat het niet nodig zal zijn. Ik begin het hokje 'onbegrepen onvruchtbaar' een beetje beu te zijn ondertussen: alles perfect en steeds mislukking! Frustratie ten top!
Hier zonet de 6de iui achter de rug, de eerste keer sinds ik van ziekenhuis veranderd ben. Heel vriendelijke gyn, nam zijn tijd, de iui zelf duurde ook langer dan 2 sec en.. ik moest nadien 5min blijven liggen en de stoel werd naar achter gekanteld! Zoals het ook hoort! In de vorige kliniek was ik na 2min weer in de gang: zaad erin en "aankleden, mevrouw"! En nu heb ik ook een hele uitleg gekregen over wat er fout zou kunnen zijn, welke behandelingen ze allemaal nog kunnen doen daarvoor, dat ik nog niet moest panikeren met zulk goed zaad (ventje had voor 94 miljoen zwemmers van perfecte kwaliteit gezorgd! Voorheen steeds maar 25 miljoen.. misschien dat die alcoholloze weken toch zijn vruchten afwerpen? ) En nu.. wachten geblazen!
@Franboos Toi toi toi nu!!! Wij/ik moest altijd 15 min blijven liggen! @ALL Ik ben er effies 2 daagjes niet geweest omdat ik het ff heel druk had met de laatste dingen op school... nu vakantieeeee!!!! Verders heb ik last van me darmen, zit echt veeeeeeeeeeel op de wc . Gevoelige van boobs is minder aan het worden maar verder voel ik me goed. Heb vanaaf een feestje en ga zo ff outfit zoeke... wil iets aan waar ik me A: lekker in voel, B: leuk is voor een feestje in een zaal met veeeel mensen EN C: waarin in de avond niet me buik doet uitpuilen... heb nog geen zin in vragen.. maar moet dan dus wel op kleding letten (zeker in avond) ----------------- Alle meiden op het wachtbankje toi toi toiiiiiiiiii Morgen kom ik weer... xxx Liefs Sjors
hey sjors en de rest, hoe was je feestje? ik heb ook vakantie nu, moet er wel nog erg aan wennen moet ik zeggen! Heb je een goede outfit kunnen vinden? Ik voel me redelijk. De ene keer beter dan de andere keer. GIsteren een babyverjaardag gehad, werd 1 jaar, van een goede vriendin. dat is altijd lastig als je dan zoveel leuke kleine kids om je heen ziet en jij hebt er geen. Voel me dan soms een beetje depri, oftwel ik ben dan erg stilletjes. Niet dat ik het anderen niet gun maar ja... Nu kan ik mij gaan voorbereiden op mijn vakantie. Ik vind het wel en beetje raar dat ik nu een tijdje niet naar het ziekenhuis hoef. Het is dan net alsof ik er niks voor doe om zwanger te raken. Hebben jullie dat gevoel ook wel eens gehad? Tips?!?!Nu ga ik even bijkomen van een druk weekend tot de volgende keer!
@Ingetje & ALL Ja outfit gevonden, een ''basis'' wit jurkje met veel gekleurde frutsels eraan... beetje lelli kelly achtig haha... zal wel fototje plaatsen... is nog ruimte in jurkje dus kan m van de zomer lekker aan! Verders was het vooral erg zwaar het feestje.... erg druk, warm en hele harde live muziek! Maar ook wel gezellig hoor. Heb wel een paar mensen zien kijken maar niemand heeft een opmerking geplaatst (niet naar mij dan). xxx
Dames hoe is het hier?? wat is het rustig! Weet dat ik aan jullie denk en super hard voor jullie duim.
Ja het is hier rustig!wij zijn voorlopig een paar weken niet in het ziekenhuis te vinden.ook wel heel raar. Het voelt net alsof je er nu niks voor doet!hoe is het met jou?
Lieve meiden, Hier breekt het noodlot toe lijkt.... maandag is bij mij bloedverlies begonnen... ben in de avond om 18:00 naar het zh gegaan en hebben een inwendige echo gehad... er was weinig op te zien.. daarna bloed laten prikken.. hcg is erg laag (28). Ze hebben aangegeven dat ze het niet weten. Het is 50% om 50%... Het zou namelijk ook veel priller kunnen zijn dan we denken zeggen ze OF het is een beginnende miskraam. We moeten afwachten. Alleen als het echt ''te'' erg word moet ik eerder bellen/terug.. en anders maandag weer een echo & bloedprikken. Het bloedverlies is nog niet gestopt en heb krampen... buik blijft in de avond wel opzetten en boobs iets wat bevoelig,... erg verwarrend dus. Maar verlies aardig wat bloed dus heel moeilijk om hoop te houden. Ik hou me hart vast en me even stil. Ik zit ook bij een topic meiden uit Rotterdam... daar heb ik een buddy die voor mij post als ik haar sms update... dus mocht ik lang niets van me horen dan kunnen jullie het vast daar lezen... ''engeltje post voor mij''. Sorry voor ego bericht girls... xxx Liefs een beetje verwarde en verdrietige Sjors
Jeetje Sjors, Ik schrik er wel even van! Hoop houden is zeker moeilijk, probeer het meid, je weet maar nooit! Wij kunnen dat wel gemakkelijk zeggen dat weet ik wel. Hopelijk komt het goed en weet je in ieder geval snel waar je aan toe bent!Ik zal voor je duimen! liefs