Sniezel proficiat! Geweldig en onvoorstelbaar! De rest reageer ik later op! Ben zojuist terug van vakantie en heb morgen om half 12 de 2 e echo! Duimen jullie dat het goed is? Ik ben er heel erg zeuwachtig voor!!!
@sniezel: gefeliciteerd! das echt nog eens een wonder!! Mag je al snel voor een echo, om de termijn te bepalen? @ ingetje: veel succes met je echo morgen! ik kan me je zenuwen heel goed voorstellen. Ik duim voor een prachtige baby met een mooie hartslag!
@vasca ik kan vandaag pas naar gyn bellen want op donderdag is zij er niet. Dus ik vermoed woensdag omdat ik dan niet helemaal naar het ziekenhuis moet en ze in de buurt consultatie heeft.
Echo gehad! Het hartje klopte gewoon! Ik was zo op van de zenuwen dus toen ik dat zei maakte ze direct een echo! De ter in bepaling is moeilijk met zulke kleine mini mensjes omdat iedere mm verschil al een dag meer of minder is, zelf zat ik op 7 weken met een foto zit ze op 6 w 4d en de andere foto 6 w 2d. Over 2 wkn terug en over 4 wkn de termijn bepaling!! Het is heel erg onwerkelijk!!!!!
@ingetje ik denk dat het perfect normaal is dat je,je zoveel zorgen maakt,je hebt er zoveel moeite voor moeten doen en je hebt zoveel schrik dat er toch iets fout gaat lopen! ik mag maandag om kwart na 12 voor echo dus ben voor de moment ook wel een beetje aan het stressen... Bang dat er toch iets mis is of het allemaal maar een droom is kan het eigelijk nog ni echt geloven... Zal het pas geloven als ik het zie en dan stressen tot de eerste 12 weken voorbij zijn... ik weet ook totaal ni hoever ik ben,alleen heel moe en ongelooflijk krikkel voor het minste ga ik omhoog... Zal jullie op de hoogte houden!!!
Ingetje meis wat een ontzettend geweldig nieuws voor jullie......kan me heel goed voorstellen dat het onwerkelijk is! Geniet er lekker van. Eventjes niet hier geweest, mega drukte op t werk ivm vakanties etc...... Nog 2 weekjes en dan mag ik EINDELIJK weer naar mijn eilandje Fijn weekend allemaal!!!
Wouw eindelijk wat zwangeren hier, Yeah!!!!! Ingetje ben een vreugde dansje aan het maken voor je! Eindelijk he meis en yoehoe een kloppend hartje. Dames ik hoop dat het voor jullie allemaal goed mag blijven gaan en dat jullie over 7/8 maanden een mooi gezond wondertje in jullie armen mogen houden. Andere dames jullie zijn natuurlijk blij voor de zwangere dames, maar ik weet ook heel goed dat het ook best pijnlijk en confronterend is. Vooral als je zelf net ongie bent geworden. Houd moed en een dikke knuffel voor jullie! Hier gaat alles goed! Mijn meisje doet het hartstikke goed. Ze is echt een vrolijk en lief meisje en inmiddels al 7 kilo. afgelopen nacht heeft ze voor het eerst bij opa en oma geslapen en ben ik gaan stappen met mijn vriend. Was heel dubbel! Miste mijn meisje, maar had het ook naar mijn zin. Ben nooit zo feestbeest geweest en drink geen alcohol of iets in die geest(nu dus ook niet). Als het niet voor een goede vriend zijn verjaardag was, dan was mijn dochter nog voor een hele lange tijd niet uit logeren geweest. We waren om 04.00uur thuis en was om 10.00uur weer wakker. Kon dus echt niet wachten om mijn meisje weer op te halen! Sorry dat ik hier bijna niet meer reageer. Voelt voor mij gewoon niet zo goed, omdat de meeste van jullie nog zwaar voor een wonder aan het vechten zijn(waren). En ik alleen maar kan opscheppen over mijn geweldige dochter. Denk aan jullie en ben nog steeds flink aan het duimen
Sniezel ook heel erg veel succes voor maandag! Ben erg benieuwd! Ecl, ik vind het geen probleem hoor en ook wel leuk te horen hoe het met je is! We hebben lange tijd doorgebracht op het forum! Wat een schattige foto! Druuf, heerlijk bijna vakantie! Maar goed dat je er nu niet bent met die bosbranden! Even lekker bij tanken! Je gaat nu denk ik wel met druuf man? Geniet ervan! Vasca hoe is het met jou? Ik ben benieuwd, welke kwaaltjes heb jij momenteel?
Sniezel hoe was de echo? Hopelijk heb je goed nieuws gehad! Ik ben ech vreselijk, maar goed da ik vakantie heb. Ik kan me nergens toe zetten. Ben zo moe. Doe eignlijk niet vee de hele dag door. Als ik iets afspreek is dat later ip de middag dan ben ik enigszins op gang gekomen erg hè!
Hey ingetje, de echo was super! zou nu ongeveer 6 weken en 4 dagen ver zijn. Het hartje klopte al en volgens gyn ziet alles er goed uit... Ben wel blij dat ik al bijna 7 weken ben,hoe sneller zit ik aan de 3 maand zou voor rond 14 maart zijn. En ja ik ben ook constant moe... nog tot eind september werken en dan eindelijk vakantie... Binnen 3 weken terug op controle.
Jeetje het is hier echt vakantie geloof ik! Hoe is het met iedereen? Druuf nog 1 weekje heerlijk dan kun je weg!!!! fijn hoor!
Dan schrijf ik zelf maar even iets als hier nog iemand kijkt tenminste! Weer echo gehad. Dit keer mochten we het hartje ook horen! Gweldig hoe hard en snel! Hij/zij was nu 2 cm lang, 8 weken en 5 dagen. Daarna moest ik 6 buisjes bloed prikken! Hoe is het met de rest hier?
@ Ingetje: Wauw wat bijzonder lijkt me dat Hier alles prima......morgen nog een dagje werken en dan VAKANTIE! Ben er ook wel mega aan toe!! Volgende week vrijdag weer effe lekker 2 weekjes naar "mijn" eilandje hihi, kan niet wachten!!! Ik verwacht dit weekend mijn ongi dus lekker nergens geen last van in Tenerife!!
ha druuf, het was echt een hele gekke ervaring! Zo geweldig gaaf! Ik hoop ook echt dat jij dit ook snel genoeg gaat meemaken! We hebben nu wel langgenoeg gewacht he! Ik baalde alleen een beetje wilde mij aanmelden bij een verloskundigepraktijk die niet in mijn dorp ligt. Heel telefoongesprek gehad afspraak gemaakt en dan vraagt ze mn adres mag dat niet omdat ik niet bij het voedingsgebied hoor!whaaaaa! Ik wil niet hier in het dorp omdat ze hier een waarneemster hebben en een iniemienie praktijk!Dus steeds vreemde! Nou eens even bedenken wat ik nu ga doen. Heb ook al moeders voor moeders nu durven bellen! Ik wens je in ieder geval een mega toffe, te gekke en relaxte vakantie!
ingetje super eh zo het hartje horen!!! ik mag 14 augustus terug op controle,heb altijd maar schrik dat er toch iets mis zou zijn... Ik ben wel heel moe altijd... Maar voor de rest niet echt kwaaltjes. Voor wanneer ben jij uitgerekend ingetje? @druuf geniet van je vakantie! Hier is het ook meer dan nodig maar ga nog moeten wachten tot eind september dus nog even tanden bijten.
Hoi meiden, Terug van weggeweest.... vakantie gehad, en bewust even niet bezig geweest met het zwanger worden, dus ook geen forum . Ben nu weer gestopt met de 2e ronde progynova, en een bmv van 5,6 mm gehaald. Hoger gaat het ook niet worden zegt mijn gyn, dus hiermee moet ik het doen ;-(. Nu provera, en op CD3 weer beginnen met menopur. Pfff.... Wanneer is het nu eens zover voor ons?!? @ alle zwangere: fijn dat alles goed gaat!
Hoi allemaal, Vandaag precies op 11 weken gezet. Termijn bepaling gehad. De baby is 4 cm! Hij was al heel beweeglijk! Hoe is het met jullie?mime, hoe gaat het spuiten?en je slijmvlies? En sniezel ik heb ook niets meer gehord, wel een goede echo gehad? Druuf lekkere vaakntie? Echt genieten hè!!!
@ingetje: wat fijn dat alles goed gaat met je zwangerschap! Ik ben deze ronde aan de menopur geweest, en eisprong opgewekt met ovitrelle. Waarschijnlijk heb ik eisprong zondag gehad, met een ei links van 20 en ei rechts van 18 (bij meting op vrijdag ervoor). Dus dubbel kans hoop ik . Bmvlies was maar 5,2 dus dat is minder positief. Maar ik hoop dat er een mag blijven plakken dit keer!!