De titel spreekt voor zich. Welke Disney-film is jouw absolute favoriet en waarom? Welke herinnering heb je er aan of vind je de film gewoon leuk? Ik ben nieuwsgierig Mijn favoriet? Het zijn er eigenlijk 2, De Leeuwenkoning en De kleine Zeemeermin. De Leeuwenkoning vind ik één van de mooiste Disney's die er is en De Kleine Zeemeermin is verantwoordelijk geweest voor elke 'ik word een zeemeermin als ik later groot ben- fantasie' die ik vroeger had .
Doornroosje.. Geen idee waarom! Maar die nieuwere Disney's zijn ook geweldig! Frozen, Brave, Tangled.. Heerlijk! Eigenlijk zijn ze allemaal super!
Ik heb voor de Leeuwenkoning gekozen, maar ik vind Belle en het beest ook geweldig. En Frozen van de nieuwe films.
De Leeuwenkoning en Lady en de Vagebond. Hoe vaak Shaddixxx en ik ruzie gemaakt hebben over wie welke videoband kreeg, zodra we uit huis zouden gaan..
Haha bij mij ook. Ik heb hem zo vaak gezien dat m'n dochter hem alleen wil kijken als ik niet thuis ben of als ik beloof om m'n mond dicht te houden Frozen vind ik ook erg leuk.
Belle en het beest! Maar eigenlijk ook rapunzel, frozen, Doornroosje, kleine zeemeermin, alladin...en.....en.....en.......zucht allemaal! Ik kan niet wachten tot 12 december, want dan gaan we weer naar Disneyland Parijs!! Dat is mijn ultieme plek op aarde