Ojoh dat is wel heel heftig. Ik heb 1x een zonnesteek gehad toen ik een jaar of 14 was. Ik was zo enorm ziek. Heb zowat een week in een donkere kamer gelegen. Ik vind de zon nu ook zo enorm fel branden op mijn huid. Ik word er gewoon naar van. Ik ben ook echt geen zonaanbidder. Blij als volgende week het kwik weer wat gaat dalen.
Maar kun je met smeren een zonnesteek voorkomen? Een zonnesteek is een soort van oververhitting met vochttekort toch?
Wij hebben een vrijstaand huis en grote tuin, maar buren zouden me vanuit de slaapkamer wel kunnen zien. Ik vind dat behoorlijk ongemakkelijk, dus een nee. En daarnaast ga ik sowieso niet zonnen vanwege de kans op huiskanker. Ik smeer me goed in en blijf midden opcde dag uit de zon. Bij een meer draag ik een UV-shirt als we gaan varen of suppen.
Kun je uitleggen wat je daarmee bedoelt? Ik ben reuze benieuwd en hoop eigenlijk dat je niet met een dooddoener komt als ‘dat weet je zelf ook wel’
Waarom word e Nee, maar het helpt wel tegen blaren. Ik heb het op Google opgezocht het heet een hitteberoerte(flauwvallen,koorts)
Ja dat is natuurlijk ook gewoon zo . Dus als jij uw banaan bij de slager haalt zijn verschillende reacties mogelijk: Gek, leugenaar, oh echt, super zeg, welke slager is dat, ik heb respect voor uw slager, schandalig dat uw slager dat verkoopt, hoe durf je,.... En dan kan er ook op elke reactie gereageerd worden en zo verder. Allé zoals wij nu doen e
Omdat de reacties op GG net zo slaan als een tang op een varken. Sterker nog: het lijkt op haunting. Even kijken waar we haar op kunnen pakken, welke reactie we kunnen linken aan eerder en vooral: wanneer kunnen we er nog even over blijven doorgaan, zelfs als de rust er weer is. Maar goed, zonder mijn hele uitleg snapte je me ook al denk