Ik wil de 2e graag in het begin (veel) dragen. Ik ga zowiezo een Beco Butterfly aanschaffen, maar als de 2e heel klein is wil ik hem / haar gewoon lekker in een doek. Alleen....dat knopen lukt echt niet; bij de 1e heb ik t echt vaak geprobeerd. En ik denk dat ik enigzins motorisch gestoord ben, want t is me nooit goed gelukt. Dus: wat is een goed en comfortabel alternatief voor een doek die je moet knopen? Alvast bedankt voor t meedenken!!
er was al een topic over de minimonkey en dat ie weinig mensen beviel Ik zou dan gaan voor ringsling of buidelsling. Zijn beide te gebruiken tot in de kleutertijd. De ringsling stel je zelf in op je maat en een buidelsling kan het beste op maat worden gemaakt. Lilababy: Buidelsling Slings & Things of gewoon even googlen Een meitai is ook prettig, maar moet je wel knopen. Ik vind het persoonlijk erg makkelijk, en ik ben ook lichtelijk motorisch gestoord Ik heb zelf een meitai, Beco butterfly en een ringsling
Of een mei tai, daar moet wel iets geknoopt worden maar niet zo ingewikkeld. Maar de beco kun je met de baby insert ook vanaf dag 1 gebruiken.