Hier ook team pan! Tosti ijzer gebruiken we nu alleen nog met wafels Die skottelbraai tip in de vakantie vind ik ook wel een goeie, ga ik onthouden
Haha, nee hoor. Maar onze zoon (beperking) heeft heel lang heel veel eetproblemen gehad en tosti’s at hij wel redelijk goed. Nog steeds heeft hij soms moeite met ongeroosterd brood, en een tosti is in principe gewoon een dubbele boterham met kaas, dus een prima ontbijt, kleine moeite dus.
Gelukkig, voor mij dan. Hahahaha. Soms denk ik wel eens dat ik te strikt ben omdat klasgenootjes een PlayStation en een Switch hebben en weet ik veel wat nog meer en van ons mag hij haast niet spelen... Hij wil graag Minecraft spelen, maar dat hebben we niet
Ik vind juist die knapperige randjes zo lekker. Dus een zo klein mogelijke apparaat, en dan de tosti overdwars leggen. En lekker aanbakken. Meerdere keren draaien. Dan wordt die vanzelf knapperig
Nee,hoor. Die van mij ( bijna 8 ) ook nog niet. Maar dat is niet zo raar want kind weigerde vanaf ongeveer dat hij 1,5 jaar oud was alles zo ongeveer ( zeer lange fase laten we maar zeggen)
Hier ook het liefst uit de pan, maar als we als gezin tosti eten duurt de pan mij te lang en doen we de tosti's in de grill..
Haha hier toevallig vandaag tosti gegeten met de kids (5,5 en bijna 4) en toen had ik even een flashback naar vroeger, toen ik voor het eerst als -ik denk 7-jarige maar jonger was het zéker niet, het bestaan van de tosti ontdekte bij een vriendinnetje thuis Deden wij echt nóóit thuis!
Wij hebben een tosti-ijzer waar twee tosti’s tegelijk in kunnen en waar de platen vanaf kunnen. Werkt prima, en ik vind het handiger en lekkerder dan uit de pan. Geen idee meer wanneer ze hun eerste tosti aten, maar zeker niet heel jong.
Wij gebruiken nog een oud apparaat wat van oma is geweest. Ik hoop dat die nog jaren mee gaat want nieuw zijn ze niet meer te vinden. Wekelijks minstens 3 x tosti's maken. Hier zijn ze er gek op en ik kom zo van mijn oud brood af.
Ik heb deze: Bekijk Tefal Minute GC205012 - Contactgrill op: https://www.bol.com/nl/p/tefal-minute-gc205012-contactgrill/9200000016158440?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp erg makkelijk, ook voor andere dingen. En platen kunnen er uit, dus makkelijk schoon te maken.
Bedankt dames! Nog een andere vraag.. misschien dat iemand het weet. Kun je bij de AH je stokbrood laten snijden in stukjes?