We willen morgen een dagje uit met ons zoontje van 20 maanden. We twijfelen tussen plosa indoor in Hasselt of de Efteling. Wat is leuker? En hebben ze in Belgie nu ook vakantie? Want dan is het in plopsaland denk ik wel heel druk.. Hier heeft alleen het zuiden vakantie, en die vieren toch carnaval.
Ik ben met mijn werk naar plopsa indoor geweest, maar ik denk niet dat het geschikt is voor een kindje van 20 maanden. zelf zou ik dan voor de efteling kiezen.
Geen idee waar je het beste heen kunt gaan maar lang niet iedereen in het zuiden viert carnaval hoor.
Ik heb eens gekeken op de site van Plopsa en op basis daarvan heb ik besloten om voorlopig daar niet naartoe te gaan. De oudste is bij ons nog geen 1 meter groot en zij zou al bijna nergens in kunnen. Dan ga ik liever met ze naar de Efteling.
zo goed had ik nog niet eens gekeken, dankjewel voor je info sjorsje. Dan wordt het denk ik de efteling
Wij zijn met onze dochter naar plopsa in coo geweest toen ze nog geen 2 was. Ze is nergens in geweest maar vond het wel super leuk om alle figuren te zien en daar rond te wandelen. Wat wel stom was, we hadden toen gewoon netjes entree betaald, waren we daar in het park kwamen we erachter dat je ook gratis naar binnen kan en dat je daar alleen entree hoeft te betalen als je overal in wil, je kon ook losse munten kopen als je ergens in wilde maar dat hoefde niet als je entree had betaald.
In België is het nu ook vakantie. Plopsa indoor is heel erg leuk. Ben er al verschillende keren met m'n werk geweest. En als m'n zoontje iets groter is, ga ik ook met hem. De bumba-show is geweldig! En onder begeleiding mogen de kindjes wel in attracties.. Maar zie dat je al gekozen hebt Veel plezier in de Efteling!
Hoe groot is jou zoontje? Wij zijn toevallig gisteren naar Plopsaland Hasselt geweest. waren ook aan twijfelen tussen de Efteling en Plopsaland. Uiteindelijk de laatste (vanwege afstand) omdat ik het al behoorlijk zwaar heb met de zwangerschap maar moet zeggen het was echt een hele leuke dag! En er is echt wel genoeg te doen voor de aller kleinste. Ik heb dit in begin ook gedacht vandaar dat wij nu pas zijn geweest maar als ik dit eerder had geweten was ik veel eerder gegaan Beide zijn trouwens wel leuk haha. In ieder geval veel plezier
Wij zijn in december naar Plopsa Indoor in Coevorden geweest. Ook mijn dochter van (toen) 14 maanden heeft enorm genoten!! Ik vind het ook voor die kleintjes een echte aanrader!