tot week 15 overgeven. en nu nog steeds misselijk als ik niet op tijd eet. bij me dochtertje spuugde ik heel de dag door. nu was het alleen het óchtend" braken. maar bleef wel heel de dag broerd. sterkte ermee meiss
Ik ben bijna 26wk en ik ben nog steeds 24 uur per dag misselijk. Zit al vanaf de 6e week in de ziektewet omdat ik minimaal 10 keer spuug op een dag. Maar naar mij moet je niet kijken ik heb HG. Das natuurlijk wel wat anders dan de 'gewone' zwangerschapsmisselijkheid.
Hier ook bij mij 1e kindje gehad. Ik was de eerste 4 maanden continue misselijk en moest constant over geven.
Ik dacht dat ik veel geluk had (ben nu 6.5 week) omdat ik nog niet (echt) misselijk ben. Alleen in de ochtend een klein beetje zwak/misselijk maar hoef niet te spugen. Maar ik zie dat het bij vele vanaf week 8 echt startte.. lekker vooruitzicht Begon het gelijk bij jullie? of langzamerhand werd het steeds erger?
Nog steeds misselijk met bijna 21 weken, maar hopelijk vorige week donderdag voor het laatst overgegeven....(please?!)
Ik ben nu bijna 27 weken en ben tot nu toe nog niet misselijk geweest. Ik hoop voor je dat het snel minder word.
Ik ben helaas misselijk geweest tot 20 weken (vanaf 11 weken werd het steeds erger), maar nu is het echt over!! Succes!
Tot 14 weken misselijk en toen dat overging continue een vieze smaak in mijn mond blehh. Ben nu ruim 36 weken en word er kotsmisselijk van.Ik sta trouwens iedere morgen nog te kokhalzen bij het tandenpoetsen.