Hoi dames! Volgend jaar april verwachten wij ons tweede kindje. Lucas is dan ongeveer 19 maanden oud en zal zijn babykamertje verruilen voor een echte grote jongenskamer. Nu vroeg ik me af of er dan nog een commode nodig is voor hem! Tot wanneer verschonen/verschoonden jullie je kindjes op de commode? Hij zal waarschijnlijk ook wel een paar maanden eerder naar zijn nieuwe kamer gaan, dus zo rond de 16 mnd ofzo... of zou dat te vroeg zijn? Ik heb het topic over het overgaan naar een peuterbedje al gelezen, dus daar wachten we nog even mee, een extra ledikantje erbij dus voor ons Alvast bedankt! Liefs
Mijn dochtertje word over 2 maanden 3 en die kleed ik nog steeds aan op de commode. Anders rent ze continu weg. Nu ze sinds 3 weken zindelijk is gebruiken we hem wel veel minder.
Ik zou de commode zeker gebruiken tot ze zindelijk zijn. Ik vind het erg belastend voor mijn rug om ergens anders te moeten verschonen, zoals op bed, de bank of op tafel.
Ik gebruik de commode ook nog steeds voor Emiel (hij is net 3 geworden). Vind het met afdrogen en schone luier ideaal, beter voor m'n rug. We hebben een bureaublad met hoge poten als commode. Later kunnen er kortere poten onder en kan het als een bureau worden gebruikt. Een paar ladenkastjes van IKEA eronder voor luiers e.d. en het staat leuk.
ik gebruik hem niet meer, maar ik haal hem zoiso niet weg,was me te duur,ik heb zelf tot mn 21e met mn commode gedaan,, tv erop,dvd speler ,plantes,dingentjes,, mn studie boeken konden erin en verfde hem zelf ik leuke kleurtjes,,,
Ik denk dat een commode dan wel handig is. Maar.....ik zou dan gewoon de commode op de babykamer gebruiken voor allebei de kindjes. Ik ken veel mensen die het zo doen.
Lisa was ook 19 maanden toen Lot geboren werd maar wij hebben dus geen nieuwe commode gekocht. De bedoeling was idd om hem voor allebei te gebruiken maar dat werkt ook niet echt vind ik aangezien de beeb (als het goed is ) toch veel slaapt en die wil je dan natuurlijk niet wakker maken. maar ik mis hem dus echt niet, verschoon haar altijd op ons bed. Nu kan ik me het ook echt niet voorstellen dat ik haar nog op de commde zou leggen, zo'n lang kind!
wij gebruiken hem ook nog inderdaad... maar ik denk idd dat ik 1 commode voor 2 kinderen zou gebruiken anne verschoon ik nu ook weleens staand of op de bank... maar op de commode is stuk relaxter toch
Nog steeds. (ze is net 2) Toen mijn dochter een nieuwe kamer kreeg, hebben we zo'n 3 ladekast gekocht en daar een aankleedkussen op gelegd, dus 't is niet echt een commode...
sophie wordt over 5 weken 3 en ligt nog regelmatig op de commode, die overigens op de kamer van thijs staat. tis gewoon handig.
mijn dochtertjeis nu 9 maanden en ligt bijna nooit op de commode . verschonen doe ik beneden op de bank met een handoek eronder en uitkleden voor in bad doe ik op een soort commode die je op t bad zet ... alleen verschoon ik haar op de commode als ze smorgens uit bed komt
Wij gebruiken de commode al een hele tijd niet meer voor Eva, ik denk vanaf dat ze 22 maanden was. Toen is de commode naar de babykamer gegaan, die we toen in orde aan het maken waren. Ik heb het ook nooit gemist, ik vind aankleden juist veel makkelijker op bed op op de grond en de luier hoef je toch niet zo vaak te verschonen bij een peuter. En de commode in de babykamer gebruiken voor 2 kinderen, de baby slaapt als het goed is veel, dus dat lijkt me nou niet handig.
mijn oudste dochter is nu 2,5 en ik leg haar nog steeds op de commode... is wel zo handig vind ik....
Ik heb de commode en de andere meubeltjes op de babykamer gezet en geen nieuwe commode er voor in de plaats genomen. De eerste tijd heb ik haar gewoon op de commode in de babykamer verschoond en als die lag te slapen op de bank.
Mijn dochtertje kwam toen mijn zoontje 21 maanden was. We hebben dus een tweede commode gekocht (ladenkast bij Ikea). We gebruiken 'm bijna niet meer sinds het mannetje zindelijk is. Nog 2 x per dag: luier voor het slapengaan. En ik vind 'm ook heel handig bij het knippen van nageltjes en afdrogen etc.
Ik heb wel een commode. Maar of ik hem gebruik. Nooit ja voor de rotzooi in te zetten en straks denk om speel goed in op te bergen verder verschoon ik dochter lief lekker in de huis kamer bed en over al ook na het bad. Blijf het zeggen vind het on dingen. Toen met me zoon ennu met me dochter. Neem ze gewoon lekker tussen me benene enz en het werkt perfect en ze is nog geen zes maanden. Wel de eerste drie maanden gebruikt. Nu dus niet meer.
je kan ook een goedkope ikea commode kopen,dat hebben wij gedaan, en we hebben een extra commode van ikea gekocht voor in de woonkamer,ideaal! die commode is uit mn hoofd 30euro.
Hallo, Mijn dochter was al zindelijk voordat de tweede kwam dus niet nodig, maar als ik je een tip mage geven. Je kan natuurlijk de commode van de baby gewoon blijven gebruiken voor d eoudste. Zo hoef je geen extra commode in de stoere jongenskamer te zetten.
Ik gebruik 'm nog voor verschonen en voor tanden poetsen. Als hier nog een ukkie komt, denk ik dat de commode wel naar de babykamer gaat. We hebben namelijk ook nog een badcommode in de badkamer: een commode waarvan je de bovenste plank naar achteren kunt kantelen, daar zit dan een badje onder. Ideaal ding. Hij staat nu weer op zolder, omdat ons zoontje niet meer in bad gaat, alleen nog maar onder de douche. Maar bij de volgende baby haal ik 'm weer naar beneden en kan ik de oudste in de badkamer verschonen.