Vandaag ben ik alweer aan het rondneuzen op zoek naar leuke najaarskleding voor de meiden. Ik kan daar uren mee zoet zijn. Nono en Flo ken ik en daar ben ik goed over te spreken, maar hoe zit dat met bijvoorbeeld Quapi en Bampidano? En welke andere merken blijven bij jullie mooi, ook na tig keer wassen?
ik vind quapi de ene keer goed van kwaliteit en de andere keer weer niet, hetzelfde met flo. Mijn ervaring is dat Ninni vi en Nono heel mooi blijft na het wassen. Ook lovestation 22 blijft mooi.
Ninni Vi ook? Ik heb namelijk gehoord dat die heel snel gaat pluizen op de billen. Lovestation 22 is trouwens ook erg leuk, kende ik nog niet.
Hier veel Tommy Hilfiger, omdat ik het eindeloos kan wassen...wat vooral erg handig is voor onze jongste. Zelfde met Petit Bateau, koop het omdat het tegen een stootje kan. Alleen voor jongens vind ik dat niet super leuk, eigenlijk alleen het ondergoed..voor meisjes kan ik er altijd goed slagen qua jurkjes en maillotjes.
Ik ben fan van Tommy Hilfiger, Petit Bateau en Mayoral. Noeser vind ik ook erg mooi en blijft lang goed.
Molo, Tommy Hilfiger en Gaastra blijven lang mooi. Vingino valt tegen maar vind het wel lekker stoer.
Hier alleen maar ninni vi, quapi en b.nosy in de kast. Met stip op 1 is ninni vi het mooiste en ook qua kwaliteit. Maar de andere 2 merken zijn ook erg mooi en qua kwaliteit opzich ook goed
De kwaliteit van Bampidano vind ik dramatisch...in ieder geval van de tricots ervan. Quapi wisselt erg vind ik, ik heb er nu een jurkje van dat mooi blijft, maar ook eens een jurkje gehad dat ik er vrij snel wat verwassen uit vond zien (maar bij lange na niet zo erg als bij Bampidano). Goed vind ik Molo, Br@nd, Kidzart en Moodstreet. Ninni Vi wisselt, maar zeker shirtjes en jurkjes blijven meestal wel mooi, hij zijn hier eerder de printjes of naadjes of de touwtjes die snel lelijk zijn. Mimpi wisselt, soms vervaagt de kleur snel, soms ook helemaal niet.
Quapi, Z8 en B-Nosy worden heel snel pillig. Hier dragen ze alleen Ninni Vi, Vingino, Flo, Cars, NoNo, Retour en Name It (alleen de spijkerbroeken)
Scandinavische merken over het algemeen blijven goed, tommy Hilfiger ook. boos, ralph lauren polo blijven goed. ik koop veel lcee die blijft echt goed. voor meisjes heet het iets anders denk ik. Gaastra en voor ondergoed claesens blijven goed heb ik de ervaring.
Veel wisselt heel erg, quapi, z8, mimpi sommigen dingen blijven mooi, andere na 1 keer al minder. Chaos and order blijft hier altijd erg netjes.
Er zitten veel merken tussen die ik nog niet ken, dus ik zal eens verder rondsnuffelen. Thanks voor de input dames.
Hier blijft Petit Louie, chaos and order en (het meeste van) Scotch mooi ook naar meerdere keren wassen
Ik ben niet zo van de merkkleding maar Name-it en Gaastra blijven hier lang mooi. Dingen die de oudste gedragen heeft, heeft de jongste nu 6 jaar later weer aan en zien er nog heel goed uit. Ik moet wel zeggen dat de merkkleding hier in eerste instantie meestal voor netjes wordt gebruikt, dus dan slijt het automatisch minder dan de normale daagse kleding.
Hier is B'nosy echt dramatisch afgelopen zomer. Stiksels los, verkleuringen etc. Het meeste tevreden ben ik over billy & lilly. Dat blijft altijd mooi, wat je er ook van hebt. Name it blijft hier ook goed, mits je de ietsje duurdere shirtjes hebt. Die goedkope gaat lubberen vind ik. Vingino , tumbl en tommy blijven hier ook altijd mooi. Quapi en Flo wisselt erg vind ik. Sommige items blijven heel mooi, andere worden pillig en lopen erg terug qua kleur
Heb altijd meerdere merken in de kast hangen en eigenlijk blijft (tot nu toe) alles altijd wel erg mooi. Ben dan wel heel precies met het wassen van de kleding. Wij hebben merken als: Oilily, Moodstreet, Vingino, Indian Blue, Lofff, Mim-Pi, Ninni Vi, Flo, Quapi, Polo Ralph Lauren.
Hier geen problemen mee eigenlijk; ) Quapi vind ik wel slecht, print snel gebarsten en al snel dat het er uit ziet of het al een tijdje meegaat
Ik ben ook al jaren tevreden over Billy & Lilly. Chaos and order ook, al zit daar soms wel iets tussen wat vaal wordt of de opdruk gaat barsten.
Ninni vi blijft erg mooi. Daarnaast sommige shirtjes van Z8...maar andere dingen van Z8 worden weer snel pillig. Retour wordt snel vaal...broeken met print in elk geval. Tumble and dry blijft mooi. Flo vind ik erg wisselend en quapi ook. B.nosy vond ik afgelopen zomer de kleur erg snel terug lopen.