Hier 6 maanden geleden bevallen en bijna geen zin meer dat terwijl ik altijd meer zin had en altijd zin had ☺️ Maar goed nu dus niet meer moet ook zeggen dat dat komt omdat het gewoon nog niet lekker voelt beneden kan niet meer van de seks genieten en het doet ook nog soms wel pijn. (Flinke knip gehad , onsteking daarna ) tampons in doen doet ook zeer en uit doen is niet te doen. Geloof dat het straks wel weer beter wordt. Teminsten dat hoop ik
Dit dus. Het gaat bij ons ook met ups en downs, hoort er gewoon bij. We praten erover en knuffelen heel veel, dat doet ookg oed.
Na de bevalling had ik gelijk weer veel zin, maar kon nog niet. Na 3 maand ging de zin weer weg. En is nog niet echt terug gekomen. Voel me vaak lullig tegenover mijn vriend. Maarja kan er niet veel aan veranderen. Doen het nu 1x per week. Hoop dat het zeker weer beter gaat worden tzt.
Hier erg snel weer zin. We hebben uiteindelijk met 3 weken en 2 dagen na de bevalling weer seks gehad..
Hmm. Na 3 dagen. Maar dat hebben we niet gedaan hoor! Na 3,5 week Weer geprobeerd (ik vloeide na 4 dagen niet meer)