Toverstok tempmeiden van de temp-topic 1-1-2010, die nu zwanger zijn!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Zijvandehoek, 1 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Seth

    Seth Niet meer actief

    Begin me hier een partij te stuiteren....beetje hyper aan t raken..... maar mag toch???
     
  2. trishka

    trishka Fanatiek lid

    6 mrt 2009
    4.621
    0
    36
    Ja meid dat mag zeker meid, morgen is de langverwachte dag :D !

    @hier: ben nog niet ver genoeg dat ze t hartje kan luisteren dus dat komt de vologende keer. Ze heeft besloten mn laatste menstruatie gewoon aan te houden dus mn ticker klopt nog steeds :) . Heb 11 maart de volgende termijnecho.. gaat mn mams ook mee, die is nu op vakantie.

    en over 4 weekjes volgende vk afspraak, dus dan het hartje luisteren jippie!

    Ow, 20 weken echo wordt een hele uitgebreide bij een specialist omdat onze kleine van 2 met vergrote niertjes is geboren dus er wordt extra de tijd genomen, das ook mooi :D .
     
  3. Seth

    Seth Niet meer actief

    Trishka....
    tja tis eigenlijk meer een vraaggesprek he??!!

    maaruhhhhh niet belangrijk wel leuk..... hebbie nog wat leuks gekregen???

    ik kreeg een zwitsaltas gevuld met vanalles.... en leuk (kinder)koffertje met van alles... en een poppetje....
     
  4. trishka

    trishka Fanatiek lid

    6 mrt 2009
    4.621
    0
    36
    Echo's/vk:

    06-02: 11.15 uur, Seth, Pretecho
    11-02: Zijvandehoek (2e echo);
    16-02: 10.15 uur, Seth, vk
    19-02: 10.20 uur, Seth, termijnecho
    05-03: 09.00 uur, Trishka, vk
    11-03: 14.30 uur, Trishka, tweede termijnecho

    Uitgerekende data:
    07-09-10 : Seth
    18-09-10 : Zijvandehoek
    23-09-10 : Trishka
     
  5. trishka

    trishka Fanatiek lid

    6 mrt 2009
    4.621
    0
    36
    Ik mis eigenlijk de data van Loe en skatjuh om erbij te zetten???
     
  6. Seth

    Seth Niet meer actief

    loe 6 oktober....
    Skatjuh weet ik ff niet meer (meer)
     
  7. trishka

    trishka Fanatiek lid

    6 mrt 2009
    4.621
    0
    36
    Ja idd, ff een bijklets gesprekje meer hahaha, deze vk hadden we ook vaak de vorige keer, en was ook nog onze bovenbuurvrouw voordat we verhuisden dus echt heeeeeeel leuk! Ze was helemaal blij verrast hahaha. heb alleen een koffertje meegekregen met wat kleine tubetjes enzo, en een knuffeltje voor de kleine in de buik en 1 voor de kleine van 2, die was mee :) . Vond ze ook helemaal leuk om te zien natuurlijk! Ze heeft mn kleine toen alleen net na geboorte gezien :) .
     
  8. trishka

    trishka Fanatiek lid

    6 mrt 2009
    4.621
    0
    36
    Echo's/vk:

    06-02: 11.15 uur, Seth, Pretecho
    11-02: Zijvandehoek (2e echo);
    16-02: 10.15 uur, Seth, vk
    16-02: Skatjuh, termijnecho
    19-02: 10.20 uur, Seth, termijnecho
    05-03: 09.00 uur, Trishka, vk
    11-03: 14.30 uur, Trishka, tweede termijnecho

    Uitgerekende data:
    07-09-10 : Seth
    18-09-10 : Zijvandehoek
    23-09-10 : Trishka
    06-10-10 : Loe
     
  9. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    8 jun 2009
    6.894
    0
    0
    Ah, er wordt toch nog lekker gekletst hierzo.

    Ik had vandaag weinig tijd om ontspannen even achter het lappie te zitten. De kleine man is zeer druk.
    En ... als je het al niet hebt gelezen in de temp-topic, de kleine man loopt sinds gisteren kleine (nou vind ze best nog groot) afstanden zelfstandig. Heel leuk gezicht. En hij is zoooo trots en tegelijkertijd vindt hij het ook doodeng, dus mama MOET er bij zijn. :)
     
  10. Seth

    Seth Niet meer actief

    :D gefeliciteerd!!!!

    ben benieuwd hoelang het hier gaat duren.... mevrouw steekt soms al over:)
     
  11. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    8 jun 2009
    6.894
    0
    0
    Meiden zijn vaak sneller he!

    En nog wat. Ik heb vandaag nog geen bruin gespot.
    Zal je zien, ga ik straks naar de wc en dan ... ach ... ik lig er een stuk minder wakker van en dat is al heel fijn.

    Ik voel mij echt onwijs zwanger en ik ga toch maar eens opzoek naar een nieuwe zwangerschapsbroek.
    Ik vind ze alleen allemaal not echt lekker zitten.
    Ze zijn zo laag uitgesneden (heupbroeken) en precies dat randje wat dus samen komt met het elastische gedeelt rust in mijn ks lidteken.
    Al moet ik zeggen dat ik het bij Mees ook al niet lekker vond zitten hoor.
     
  12. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    8 jun 2009
    6.894
    0
    0
    De kleine man slaapt EINDELIJK :p
    En ik ben aan het kokkerellen. Strakkies belt mijn Hijvandehoek dat ie vrij is, dus weekend. YEAH.
     
  13. Seth

    Seth Niet meer actief

    ZVDH.....
    ik heb vorige zwangerschap broeken bij miss etam gehaald en die waren niet zo laag..... (tip?)

    Verder moet ik sowieso gaan shoppen want mn dikke positiebroeken zijn veel te groot (maat 44)
    en de kleine positiebroeken die ik heb (maat 36) zijn van katoen, veel te koud nu......

    We zitten natuurlijk net in een ander jaargetijde nu... :)
     
  14. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    8 jun 2009
    6.894
    0
    0
    Maat 36, hoe doen jullie dat.
    Ik ben met de vorige zwangerschap zo mega zwaar geworden en dat is er bijna niet afgegaan. Ik neem maar weer voor lief dat ik nu ook weer zwaarder word. Daarna wil ik weer mijn eigen maat terug, but dat is al bijna 2 jaar niet meer zo.

    Mijn buik is nooit terug in haar vorm gegaan, dus ik moest zoiezo grote broeken kopen, wil ik de rits dicht krijgen. Ja echt cliché hoor.

    Ik ben van maat 40 naar maat 50 gegaan :$

    Ik pas al twee jaar niet meer mijn eigen duikpak, trimvest en zo meer.
    En daar baal ik echt van. Er ligt daar gewoon aan een vermogen, wat ik niet eens meer pas. En ik had het net allemaal weer nieuw aangeschaft. :x:(

    Als de tweede geboren is ga ik weer aan de veel sport.
     
  15. Seth

    Seth Niet meer actief

    ZVDH....
    mn heupen zijn wel iets breder geworden hoor.....

    ennuhhhh wil je niet jaloers maken, maar hier hoef ik er niets voor te doen.... tenminste andere zwangerschapskilo's ben ik zo kwijt geraakt...

    Woog nu 65 kilo net na de kerst..... dat is gewoon netjes.. voor mijn eerste zwangerschap (door alle stress) woog ik maar 53 kilo... en kon je mn botten tellen, dus wat eraan is blijven zitten, is alleen maar beter,

    mn buik gaat was ook weer gewoon plat... maar ik ben genetisch bevoordeeld met sterke buikspieren (vroeger wasbord) en een platte buik.....
    Nadeel, ik heb van boven niet zoveel..... en had daar nog iets minder van overgehouden.... zat nu op b, (ipv c)...
    dus ach we hebben allemaal wel wat.....
     
  16. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    8 jun 2009
    6.894
    0
    0
    Ik ben een niet lange meid, altijd stevig gebouwd, maar niet dik.
    Ik ben een gespierde tante, waar meeste jongens vroeger jaloers op waren, omdat zij ervoor moeten trainen. Ik niet.

    Ik heb heel veel aan sport gedaan. Vroeger zelfs 6 dagen in de week 3 uur op een dag fitness en vooral veel steppen. Vond ik helemaal leuk.
    Dus ik was een vrouw die er goed uit zag hoor.
    Al moet ik altijd uitkijken, dat voordeel heb ik nooit gehad.

    Bij mijn vorige zwangerschap was ik 13 kg te zwaar.
    (gek op kokkerellen allebei en manlief is een snoepkont, dus snacks in huis, waar ik met spanning niet vanaf kan blijven). Ik had het gewoon nooit in huis.
    Enfin met de zwangerschap heb ik dus zoals jullie al weten MEGA veel vocht vastgehouden. Vanaf drie maanden kon ik al heel weinig meer ook door de BI, maar ook door het vocht en de pijn. Ik ben gewoon 37 kg aangekomen, dus ik was 50 kg TE ZWAAR.
    Ik woog dus toen ik hoog zwanger was 120 kg en dat met 1.68m lengte is niet mis. Na de zwangerschap ben ik er 20 kwijt geraakt en de rest blijft gewoon zitten.
    Na de zwangerschap zag ik pas werkelijk, hoe zwaar ik ben :$

    Niemand mag een foto van mijn nemen. Ik ben mijzelf niet meer.
    Er zijn bijna alleen foto's van Hijvandehoek en Mees en bijna geen van mij, want dat wil ik niet.
    Ik voel mij net ma flodder.

    Na de zwangerschap had ik dus geen fut, door de ks.
    Toen ik ben begonnen met elke dag buiten te gaan wandelen, moest ik weer stoppen, want aders in beide benen waren ontstoken :x.
    Ik ben daar dus aan geopereerd, maar moest wel ff 3 maanden wachten. Ik liep dus in gezwagteld enzo :(

    Nou was ik sinds een aantal weken weer heerlijk bezig om op de cross trainer te gaan staan en dat ging goed. Ik kreeg weer conditie en het gaf mij een goed gevoel.

    Nu moet ik dus weer een aantal weken NIET crosstrainen, vanwegen het bloedverlies dus.
    TSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
    Dat geeft een moedeloos gevoel hoor.

    En begrijp mij niet verkeerd, ik train nu niet voor eeen hele goede reden, maar voor mijn ego is het niet goed.

    Zo, dit was weer een open boek. :p
     
  17. Loe

    Loe Niet meer actief

    zo, ik ben er ook weer.
    Nou zvdh, allereerst gefeliciteerd met jullie-stap-man! Geweldig.
    En ik vind t knap gooi het boek maar open. Ik kan me voorstellen hoe je je voelt, omdat ik zelf in mindere mate heb wat jij hebt. Was vroeger 58 kilo, een tijdlang 65/67 en nu ineens 78. En dat zonder zwangerschap. snap goe dhoor, als je zegt, nou dat zijn geen getallen eigenlijk. maar ik zit er ook goed mee, wil ook niet op de foto. en ik zal dus sowieso op mijn dikst trouwen, want ik krijg het er maar niet af. nu stop ik ermee want ik heb leukere dingen te melden.

    wat ik wil zeggen: ik heb 'het rechtsdinggeval, sommigen weten ervan' 'gewonnen'. ben super opgelucht.
    ten tweede vandaag: de jurk gepast~!!!!! ben met mijn ma gegaan. hij was een stuk te groot, ook de top, dus komt prima uit. kan altijd vermaakt worden en liever pas ik er dan helemaal in hihi, als alles goed mag gaan. Hij hangt hier achter me te shinen.
    ik ben blij vandaag!

    en zvdh, ben blij voor jou dat je geen bruin meer hebt gespot.
    En seth, ben blij voor jou dat je zo slank bent.
    en trishka, ben blij voor jou dat je zo'n leuke opleiding doet.

    zo, loe is blij. nu gaat ze weer. Tot later!
     
  18. Pina82

    Pina82 Fanatiek lid

    16 aug 2009
    2.096
    0
    0
    Moederen
    Tussen de bolletjes
    hai meiden,
    goh wordt hier even een boek open gedaan zeg! wel leuk om te weten hoe iedereen ongeveer is.
    Zijvdh, ik begrijp je wel, als ik jou was zou ik wel lekker gaan bewegen, schijnt goed te zijn ook al ga je maar een blokje om wandelen, je doet toch iets. Maar dat zal je zelf ook wel weten.

    Nou ik ben dus de dwerg hier, met mijn 1.63m. Whaha. En ik heb mij eigenlijk laatste half jaar niet meer gewogen, misschien wel langer. Tot voor september (voor kinderwens) sportte ik ook fanatiek. Ik doe/deed aan triathlon. Trainde elke dag wel, het jaar ervoor soms wel 2 x per dag. Zwemmen, fietsen, hardlopen, fitness. Nu schaats ik ook sinds deze winter.

    Super licht ben ik niet, weeg tussen 55-60kg, maar ja dat krijg je ook als je veel sport. Ben nu denk ik wel 60kg omdat ik veel minder heb gedaan.
    Van het sporten moest ik echt afkicken, een beslissing maken: doorgaan of voor een kind gaan. Samen gaat het niet. Je sport al gauw met hartslag 70-90 % en dat is niet best voor de vruchtbaarheid en al helemaal niet voor mijn kleine wurmpje nu.

    Ik mag sporten tot ongeveer hartslag 145 bpm, nou ik heb maandag gezwommen en zat al snel op 155 bpm! oeps. FF in houden Pinaatje :p
    Wil wel van het weekend weer ff stukje hardlopen. Ga het liefst naar de Duinen. O krijg echt weer zin in.

    Nou ik ga nog even wat administratie doen en kom zo nog wel even kijken.
    Oja wie volgt met zijn boek te openen? Aan wie geef ik de beurt door??
     
  19. Pina82

    Pina82 Fanatiek lid

    16 aug 2009
    2.096
    0
    0
    Moederen
    Tussen de bolletjes
    Loe ik ben blij voor JOU !! namens alle meiden!!
     
  20. Zijvandehoek

    Zijvandehoek VIP lid

    8 jun 2009
    6.894
    0
    0
    Wat fantastisch Loe, ben heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel erg blij voor je.
    Dan kan je dat ook weer afsluiten en je bezig houden met de positieve dingen in je leven.
    YEAH SUPERRRR

    Zie je, als je het aan gaat pakken, krijgt alles een plekje, maar heb je ook plek voor de fijne dingen en dan komen ze ook naar je toe, deze zomer (doe veronica ff na)
     

Deel Deze Pagina