Trage stijging HCG

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Bertje123, 18 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.915
    15.585
    113
    Nabij Utrecht
    Meid.... de waardes zijn mooi verdubbeld toch!!
    Geen onzekerheid nodig in mijn ogen :D
     
  2. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Een teruglopende CB test is helaas geen goed nieuws. hCG mag niet dalen.
     
  3. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Een verdubbeltijd van 70 uur is binnen de marge, maar ik snap dat je er niet mee staat te juichen. Wanneer mag je weer prikken?
     
  4. Bertje123

    Bertje123 Bekend lid

    15 nov 2015
    860
    1
    16
    NULL
    NULL
    Morgen belt de gyn mij pas, dan weet ik meer. Heb de waarde nu via de assistente gekregen.
     
  5. Loetje88

    Loetje88 Fanatiek lid

    26 jan 2015
    2.765
    1.028
    113
    Vrouw
    Spannend joh! Sterkte met wachten! Ik zal voor je duimen!
     
  6. Bertje123

    Bertje123 Bekend lid

    15 nov 2015
    860
    1
    16
    NULL
    NULL
    Ohh jeetje, snap je onzekerheid heel goed. Puur naar de indicator kijkend, lijkt het niet goed. Maar inmiddels genoeg verhalen gelezen hierover dat er ook goede zwangerschappen zijn. Las zelfs dat iemand niet hoger kreeg dan 1-2 weken en inmiddels bevallen is.
    Het kan zijn dat je urine te veel geconcentreerd was in combinatie met een test met afwijkende indicator. Het kan echter ook mis zijn natuurlijk. Kan je helaas niet geruststellen hierin. Heb zelf ook nog niet het gevoel dat ik safe zit.
    Ik zou bloed laten prikken en kijken hoe hoog je hcg is. Wat dat betreft kun je beter zekerheid hebben dan je nu aldoor afvragen hoe het nu zit.
    Ik duim voor je dat die stomme test het mis heeft!!!
    Gyn en vk zijn overigens niet blij met de CB test. Geeft meer onzekerheid dan zekerheid in veel gevallen.

    Dan daarbij: je hebt de test pas 2 dagen geleden gedaan. Ik zou op zijn minst een week wachten. Wellicht was je hcg zaterdag ook al net op het randje en heeft hij vandaag wederom op het randje voor een andere indicatie gekozen.

    Heb zelfs verhaal gelezen van iemand die de testen cadeau wilde geven. 2 testen, zelfde urine, allebei andere weken!
     
  7. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    Even inhaken op dit berichtje, het kan ook zijn dat ze natuurlijk net wat meer gedronken had dan de vorige test. Dit is bij mij ook zo als ik mee drink ik het resultaat ook minder
     
  8. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    Ontopic hopelijk ben je snel van deze onzekerheid af, want als iets erg is is het z'n situatie
     
  9. shopaholicxxx

    18 mrt 2016
    29
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik had op mooier nieuws gehoopt! Maar wie weet stijgt het alsnog wel door.. Ik duim iig voor je!
     
  10. Bertje123

    Bertje123 Bekend lid

    15 nov 2015
    860
    1
    16
    NULL
    NULL
    Ik stop met spammen, maar dacht: zal nog een keer een testje wagen (ze moeten toch op tenslotte en hoop ze nooit meer nodig te hebben). Dit zijn nou de testen bij een bloedwaarde van 201 (nou ja iets hoger nu hoop ik).
    Als het nu niet zo mag zijn, dan is het maar zo. Voor mijn gevoel liepen de testen iig mooi op.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      33,5 KB
      Weergaven:
      88
  11. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    25 mrt 2007
    9.319
    1
    38
    Dat zijn pracht testen!!! Gefeliciteerd
     
  12. Snoep

    Snoep Niet meer actief

    Meid de testen zien er super uit! Hopelijk kan de gyn je morgen wat meer geruststellen, ik duim dat t goed afloopt!

    En idd wat al gezegd is over de cb die minder aangeeft, als de urine net wat meer verdund was en je net op t randje zat, kan dat heel god hoor en hoeft echt niet het einde te betekenen. Icm met bruinverlies ben ik wel iets minder positief maar ook dat kan heel goed bij een doorgaande zs horen. Ik heb alleen zelf de ervaring dat bruinverlies in t begin een voorbode van een vmk is
     
  13. Bertje123

    Bertje123 Bekend lid

    15 nov 2015
    860
    1
    16
    NULL
    NULL
    Dat was niet bij mij hoor. Dat ging over Sasjuh83.
     
  14. Snoep

    Snoep Niet meer actief

    Dat weet ik, maar dacht ik schrijf t in 1 bericht
     
  15. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Ja sorry... zal niet meer in jou topic posten 😉
     
  16. Bertje123

    Bertje123 Bekend lid

    15 nov 2015
    860
    1
    16
    NULL
    NULL
    Oh dat geeft helemaal niks hoor!! Maar dacht dat snoep dacht dat het om mij ging.
     
  17. TigerMom

    TigerMom Fanatiek lid

    10 aug 2015
    3.157
    100
    63
    Och meid, het is toch mooi verdubbelt? Je testen zijn prachtig! Gun jezelf wat hoop en vertrouwen te hebben.

    Het kan altijd mis gaan, zelfs als HcG goed stijgt en wow je hebt alle kwaaltjes, dan nog kan het zomaar over zijn. En bij jou gaat alles goed! Geniet!

    Je verdient het om gelukkig te zijn met je zwangerschap, ook al is het nog pril.
     
  18. Suzy85

    Suzy85 Fanatiek lid

    16 apr 2016
    2.364
    2.822
    113
    Informatiebeveiliging
    Provincie Utrecht
    Ow Bertje wat fijn dat het HCG goed verdubbeld is! Snap dat je zorgen niet helemaal weg zijn, maar dit lijkt toch hartstikke gunstig! Ik blijf duimen dat alles goed gaat ;). En hopelijk stelt je gyn je morgen gerust.
     
  19. queeniev87

    queeniev87 Actief lid

    30 sep 2015
    112
    0
    0
    België
    Proficiat !
    Hier had ik een week na NOD een hcg rond de 360 en vond dit ook laag maar inmiddels toch bijna 33w zwanger 😉
     
  20. Maris22

    Maris22 VIP lid

    7 aug 2007
    5.402
    2
    38
    Vrouw
    Assistent Manager Horeca
    Zuid holland
    Je testen zijn supermooi! Hopelijk heb je over 8 maanden een mooie beeb in je armen!
    Bloedverlies wil ook niet altijd zeggen dat je een miskraam krijgt,ik heb t ook gehad bij 3 van de 4 keer tot 12 weken,het maakt je erg onzeker maar er lopen er 3 rond hier. Het vrouwelijk lichaam is nou eenmaal een bijzonder iets!
     

Deel Deze Pagina