Voor de mama's met kindjes met bruine ogen, vanaf wanneer had jullie kindje bruine ogen, dus met hoeveel weken? Ik twijfel nog bij mijn dochter of ze nu blauw blijven of dat er toch nog iets van bruin in zit.
Bij Quinn heeft het maanden geduurd voordat ze echt hun definiteve kleur hadden. Wel heel donker hoor maar altijd met wat blauw er doorheen terwijl hij nu echt hele donkerbruine ogen heeft.
Het kan wel 6 maanden duren, tot uitlopers naar 9 maanden, voordat een baby de definitieve oogkleur heeft.
Hier vanaf de geboorte duidelijk bruinen ogen. Ook niet met een blauw randje omheen of zo. Heb het ook niet het idee dat het gaat veranderen. Ik heb zelf bruinen ogen en papa heeft blauw-groene ogen, dus de kans is groot dat ze bruin blijven.
Senna heeft (nog) blauwe ogen maar ik zie er wel wat bruinige vlekjes in. Of dit zo blijft? Ze is nu 5 en een halve maand. Mamma heeft bruine ogen en pappa blauwe, dus we 'strijden' al constant welke kleur het nu toch zal worden. Ik hoorde dat het tot een jaar kan veranderen in de definitieve kleur.
Onze kleine meid heeft donkerblauwe ogen met wat puntjes bruin erin... Ikzelf heb blauw-groene ogen en mijn vriend heeft groen met lijkt oranje achtig in zijn ogen... dus wat het gaat worden is nog een raadsel!
Mirre heeft nog steeds geen echte bruine ogen. Meer grijs/bruinig ... Soms lijken ze grijs, soms bruin, soms mengelmoesje. Haar ogen waren eerst blauw, werden lichter (dus ik dacht: jeeej net als mama blauwe ogen), werden grijzer, werden bruiner ... hihi. Ben nog altijd benieuwd of haar kleur nu definitief is ... is wel bijzonder hoor, dat bruingrijs
Een paar maanden na haar geboorte zag ik al wat bruine streepjes in haar ogen. Dat werd steeds meer en nu bij 10 maanden zijn ze toch echt wel helemaal bruin..
Nathan had eerst staalgrijze ogen. Nu verkleuren ze naar bruin in het midden, en de rand is groen/grijs. Dus een maand of 10/11.
Eerst heel donkerblauw en na een week of vijf was het duidelijk dat het hele donkerbruine zijn. Maar zoals boven al gezegd, het kan een aantal maanden duren voordat ze de definitieve kleur hebben.
Eerst donkerblauw/grijs, maar zag er een bruine goed in. Met een week of 6 waren ze echt donkerbruin.
Hier nog steeds blauwe ogen; terwijl hubbie en ik dat allebei niet hebben; alleen oma heeft blauwe ogen... Ben ook wel benieuwd of het nog verandert.
Heel verschillend dus! Maar er is nog hoop zo te lezen. Silke heeft nu blauwe oogjes maar om haar pupil zitten bruine streepjes. Ik hoop op bruine ogen, want dan hebben we een zoontje met blauwe ogen en blond haar (net zijn vader) en een dochter met (hopelijk) bruin haar en bruine ogen (net als mama)
Bij Leander heb ik lang getwijfeld, welk kleur z'n ogen hadden. Eerst waren ze heel donker blauw en dat is lang zo gebleven. Toen hij een maand of 9 was zijn z'n ogen definitief bruin geworden.