Ik heb bikinistress!! Loop nu al weken ( ik hou van overdrijven) in een goedkope Action bikini. Maar ik moet eerlijk zeggen dat die dingen niet echt positief zijn voor mijn ik-lijk-nog-6-maanden-zwanger-figuur. Misschien moet ik toch maar eens geld uitgeven voor een goede bikini die ook goed zit maar als ik ergens een hekel aan heb is het uren banjeren door de stad om iets te zoeken wat ik leuk vind. En ja bij duurt dat echt UREN. Dus....zijn er misschien meiden die hier hun bikini of badpak, kan ook leuk zijn, willen laten zien? Je hoeft niet zelf op de foto te staan hoor . Mag wel als je dat leuk vind . Maar het kan ook een linkje zijn of alleen de bikini of het badpak op de foto. En dan graag ook even melden waar je het gekocht hebt en of het goed zit! Kom maar op met die inspiratie
ik heb even geen foto, maar ik heb een tankini van esprit gekocht bij livera. De top is net wat aparter dan anders, de bandjes lopen niet over de schouder, maar van tussen je borsten en dan in de nek geknoopt. Hij zit heerlijk, ik heb eigenlijk altijd een bikini van esprit, ik vind ze altijd heerlijk zitten. Ik heb ook nog een roze/bruine van vorig jaar en een zwart/witte.
Ik heb deze: http://www.figleaves.com/uk/product.asp?product=Midnight-Grace-by-figleaves.com-Marilyn-Underwired-Halter-Bikini-Top&product_id=FIG-SS117145&size=&colour=Black
Nickey Nobel Tankini V&D deze heb ik, vind hem zo schattig en hij zit perfect. al valt het bovenstukje bij mij langer uit dan op het plaatje
http://3.bp.blogspot.com/-mvLWX88Ue4k/TbLahfWZrlI/AAAAAAAADQs/l4OGqoTNfq0/s00/3.png Ik heb deze.. H&M 19.95 geloofk!
Die is echt heel mooi! Al zou ik bang zijn voor rare strepen terwijl je bruin wordt . Zit het ook goed? Wat grappig trouwens de namen van je kindjes! Allebei dezelfde letters!
Ik heb een heel mooie van Sunseeker. Geen idee of die in NL worden verkocht. Een hipster broekje (met heel korte pijpjes) en een losse top die wel je hele buik bedekt, dus meer een soort hemdje. Ik vind het volkomen onbelangrijk of mijn buik wel of niet bruin wordt, maar vond dit wel veel mooier dan een badpak.
Ja dat is het enige nadeel hahaha.. Wel apart denk ik zo'n duo penotti buik Maar hij zit superlekker!! Hahaha dank je wel..
Wat vinden jullie nou een mooie positie tankini? Ik heb zelf flinke borsten, dus hij moet wel stevig zijn!
vind deze zo mooi! Bikini Boleros Senegal van Phax Maar ook zo duur!! Heb nu 1 van esprit maar kan de afbeelding niet meer vinden.
Deze, heb hem ook nog in effen knaloranje. Hou van bikini's met ruches, strikjes etc Ook nog een bandeau met bloemetjesprint en touwtjes ennnn 1 met een zwart broekje en felroze bruin/zwart bovenkantje.. Ben bikini verslaafd al trek ik ze maar 1 seizoen aan
Ik heb een tankini van de c&a een donker bruine.. kleed iets meer af haha en hij heeft gevlochten touw met schelpen eraan aan de bovenkant van mn broekje en net onder mijn borsten.. Maar ik wil sowieso een tankini.. heb veelste mooie tekeningen op mijn buik die ik voormezelf wil houden
pfff ik heb een tankini, maar kan niet wennen aan mijn lijf...(kan wel janken) ik had altijd maatje 34/xs en nu zit ik in 40/42 L raak mijn buik maar niet kwijt...het liefst hijs ik mezelf momenteel alleen in een korte jumpsuit maar dan trek ik volgens mij alleen nog maar meer aandacht in het zwembad of strand..