Hallo iedereen! Binnekort word mijn stiefdochter 5 jaar. ML en ik zijn druk aan het bedanken wat we aan haar zullen schenken. Hier komen wij niet uit dus wou ik jullie graag om hulp vragen. Ze houd heel erg veel van auto's maar haar grote broer pikt helaas alles in dus iets in zou het een 'meisjes' moeten zijn maar helaas is hier bijna niets van. Vorig jaar heeft ze een fiets gekregen. Verder vind ze princessen en Hello Kitty ook helemaal geweldig maar meestal wordt er toch met auto gespeeld. Hebben jullie misschien ideeën of tips wat wij haar kunnen geven? Alvast bedankt!
Lalaloopsie? En van mini lalaloopsie is er een op afstandsbestuurbare auto waar 2 mini lalaloopsies in passen. Lekker meisjesachtig maar ook cool. Mini Lalaloopsy RC Cruiser 584267 Bij blokker was ie vorige week 16 overigens.. Heb er naar staan kijken want dochterlief vond hem zooooo gaaf. (E toen had ze het RC-deel nog niet gezien )
Deze leek ons ook wel heel erg gaaf. Een Barbie auto ook maar die zijn er niet bestuurbaar geloof ik. Bij Bol hadden we nog een RC auto van een tijger gezien die wheelies maakt. Lego komt er voorlopig even niet in omdat de kleine binnenkort mobieler gaat worden.
Je kan toch nooit al het kleine speelgoed verbannen tot de jongste er oud genoeg voor is? Mijn dochter heeft voor haar 5e verjaardag het grote paardenkamp gekregen van Lego Friends (daar is ze wel eventjes zoet mee geweest). Ze maakt het op haar eigen slaapkamer aan haar bureau, want beneden kan het inderdaad niet vanwege de jongste.
De meiden delen een slaapkamer. Lego heeft ze ook wel maar daar wordt niet naar omgekeken. De voorkeur gaat dus echt naar auto's. 2 Jaar terug heeft ze die van chicco gekregen en die is perfect bevallen.
Klinkt ook leuk! Zag hier dat papa de lalaloopsy auto ook al heel gaaf vind. Plus dat we al een mini lalaloopsy hebben (best prijzig voor zo'n klein ding vind ik ze) En er kunnen 2 lalaloopsies in de auto En bovenal is het echt een meisjesding. Ze hadden er bij blokker ook eentje met oranje stippen.. Geweldig