Hee meiden. Ik ben begonnen met breien en ben nu over gegaan op haken. Zeer verslavend haha. benieuwd naar wat jullie maken. dit word mijn volgende project. Moet nog even geduld hebben want de garen zijn nog niet binnen ☺
Mijn moeder heeft deze bijna af, ik heb 'm alleen nog maar halverwege gezien. Echt een hele leuke kabel/steek en de cape lijkt me erg handig en leuk voor de eerste dagen/weken na de bevalling. Mijn moeder gebruikt overigens wel katoen (ipv goedkope acryl) dat voelt prettiger aan en blijft veel mooier. Veel succes met het haken...ik waag me er niet aan, ik naai liever een hele uitzet!!!
Ik ben bezig met de CAL2014. Een 10 jarig project aangezien het 140x200 moet worden en ik het met naald 3 haak. En bezig met een sjaal ook nog lang niet af maar heb niet zoveel tijd haha.
Leuk ik moet nog beginnen. Maar met 2 rond lopende kids is het niet heel handig dus doe dat als ze lekker in bed liggen. Ik heb de garen besteld die erbij stonden. Neem aan dat dat goed spul is haha ben een beginneling. Maar ben niet van de poppetjes enz
Die CAL heb ik ook gemaakt. Wel een klein formaat, voor de poppenwagen van mijn dochter. Nu voornamelijk bezig met knuffels haken, maar de CAL2015 lijkt me ook erg leuk om te doen.
Gaaf! Deze heeft mijn moeder gehaakt voor de geboorte van onze jongste ik had dit plaatje een keer laten zien (jaar geleden al ) en ze had het onthouden... Krijg er zoveel reacties op... Mijn moeder is hem nu nog een keer aan het maken voor een vriendin van ons die hoogzwanger is.
En deze deken is ook in de maak voor onze jongste... en voor onze oudste dochter gaat mijn ma er ook nog een maken
Op onder andere deze site staat het patroon. De creatieve wereld van Terray: Crochet Along a stripey blanket
Wauw, ik ben helemaal verliefd op het vw busje rechtsonder. tis dat ik niet zoń ster ben met haken. ik kom niet verder dan granny squares.
Zojuist ben ik begonnen aan een wieg/kinderwagendekentje. Ik ben niet zo'n poppetjes en beestjes haker, ben daar echt te kritisch voor. Ik haak met 3 dubbele draad en een grote haaknaald, heb het idee/patroon gevonden op pinterest. Hoop het af te hebben voordat de baby zich aan dient, maar dat zal wel lukken denk ik.