Ik heb binnenkort een nacontrole bij de gyn... Nu lijkt het me wel leuk om mijn kindje op de foto te hebben met de gyn... (deze gyn heeft mijn zoontje ook gehaald).. Is het raar om een fototoestel mee te nemen en te vragen of hij met mjin zoontje op de foto wil? Of zal ik gewoon een foto van de bewuste gyn van het internet plukken voor in mijn zoontjes album?
Heey, Ik zou gewoon mijn foto toestel meenemen en vragen of hij met Sven op de foto wil.. denk niet dat het raar is, hij heeft ten slotte Sven ook gehaald Een foto van het internet plukken vind ik ook zo raar.. vragen kan nooit geen kwaad
Nou ik zal er nog iets extras bijvertellen.. Wilde het eigenlijk niet vertellen... Maar dan snappen jullie beter waarom ik twijfel... Toen mijn dochter geboren is heb ik de gyn gevraagd (was wel een andere uit hetzelfde ziekenhuis) of hij met mjn dochter op de foto wou... Dat wilde hij wel.. Die foto's had ik op mijn pc staan... Een tijdje later is iemand die foto's gaan misbruiken en zich voor gaan doen als mij... Gevolg: grote ruzie met die gyn want die geloofde mij niet. Ik heb aangifte gedaan tegen die persoon, maar daar viel niets aan te doen... Het enige wat eruit gekomen is, is dat zij de diagnose "pathologisch leugenaar" kreeg en een "passende" behandeling... Maar goed... die gyn verdenkt mij er nog steeds van dat ik het was en is niet voor rede vatbaar. Ik ben bang dat als ik het nu weer vraag dat allemaal weer naar boven komt... En daar heb ik geen zin in... Ik heb het afgesloten omdat er niets aan te doen viel... en ermee blijven rondlopen heeft ook geen zin.
Ik zou zo'n foto sowieso NOOIT online zetten..vind het nogal de privacy schenden. Maar vragen kan je het zeker. Hij snapt vast wel dat je er toen niet aan gedacht hebt
Ik had ze ook niet online staan Elmo... Gewoon op mijn eigen pc... in een mapje... Ik heb alleen niet zo heel veel verstand van computers en was destijds heeel veel met msn bezig... Het perfecte hackprogramma hoorde ik van de politie... Ik doe dus eigenlijk niets meer met msn... Ik heb nog wel foto's op mijn hyves staan... maar daar zitten geen foto's van derden bij...
Gewoon vragen. Zou niet weten wrom hij er niet op wil staan, leuk toch voor Sven als ie straks groot is? Ze hebben tijdens de keizersnede bij mij al een foto van de GYN met Jaimy gemaakt. Een verpleegkundige maakte foto's tijdens de keizersnede en toen de GYN jaimy eruit had gehaald poseerde hij snel met Jaimy vast, snel foto en hoppa Jaimy werd meteen nagekeken, wel een heel leuke foto geworden trouwens! Doen ze daar standaard trouwens.
Hey Wish, Hebben wij ook gedaan bij de vk. Zij vond het geen probleem en ook wel leuk geloof ik. Groetjes Judith
Als het dezelfde gyn is, denk ik niet dat hij het op prijs stelt als je dat nu weer wilt... dan zou ik het dus echt niet vragen. Als het een andere is: gewoon doen en zorgen dat niemand bij die foto's kan,
Gezien de achtergrond zou ik het niet durven vragen. Ik heb bij mijn nacontrole wel een leuke foto gemaakt van onze zoon met de gyn, was gelukkig geen enkel probleem! Het is idd leuk voor het album.