Wij hebben onze trap ook bekleed, idd zonder de zijkanten. Ziet er mooi uit hoor! Als je kiest voor een gemeleerd kleurtje met een niet te hoge pool dan kan tapijt een hoop hebben.
Wij hebben onze trap bekleed met tapijt. Heel mooi vind ik het, we waren ong. 200 euro kwijt voor het tapijt. Maar m'n moeders vriend z'n beroep is bekleder, dus die kosten hadden we niet, wel fijn hoor! Ik ben er nog steeds erg blij mee. Alleen moet je er wel rekening mee houden dat je hier ook wel veel op gaat zien hoor. Goed stofzuigen dus
Dagelijks stofzuigen vind ik niet erg, dat doe ik zowieso. Alleen is het nu zo dat na 5 minuten stofzuigen je weer alles ziet. Ik had een prijsopgaaf opgevraagt voor bekleden met laminaat omdat we dat erg mooi vonden. Maar das echt zoooo duur dus dat kunnen we zowieso afstrepen.