Heeft iemand een tip: Wij hebben een erg grote zolder waar momenteel alleen een wasrek staat. Beetje zonde van deze 50m2 en dus gaan we er een extra leefruimte van maken. We willen er een speelhoek maken en ook nog een zithoek met tv. Nu willen we er graag een hoekbank neerzetten die kwalitatief goed is, maar geen duizenden euro's in aanschaf is. Ik zag banken op de site van Wehkamp, maar hoe zijn die kwalitatief? Of hebben jullie wellicht nog andere tips qua woonwinkels?
In ieder geval niet woonsquare! Tenzij je een bank wilt die binnen een jaar al niet meer goed is Anders marktplaats een idee? Wij hebben een hele mooie en goede bank daar vandaan (je moet alleen dan misschien wel wat meer geduld hebben tot je iets leuks tegen komt).
Onze komt bij pronto weg en bevalt prima als he een bank voor een kleine prijs wilt dan zou ik bij ikea gaan kijken
Bedankt voor de tips! Niet nodig, we hebben 2 slaapkamers over waar een 2 persoons bed staat en de andere slaapkamer nog een 1 persoons. Het gaat echt alleen om een fijne extra zithoek. Sunshine: Coevorden/Slagharen is redelijk in de buurt Ik vind over het algemeen de banken van Ikea niet zo mooi. En de banken die ik wel mooi vind, zijn dan weer te prijzig. Tenminste, ik zou eigenlijk wel graag onder de 1000 willen blijven voor de bank.
Wij hebben onze enorme hoekbank hier vandaan: De hoekbanken specialist van Nederland - Meubilex Prima prijzen en prima kwaliteit. Levering en service waren ook erg goed bij ons. Bij het monteren bleek de bank wat te kraken (wat vrij normaal bleek te zijn) maar dit heeft de meneer die de bank kwam leveren keurig voor ons opgelost en uitgelegd wat we moesten doen mocht het gekraak weer terugkomen Enige nadeel: ze zitten niet door heel Nederland, dus voor de showroom moet je naar Brabant.
Bedankt voor het meedenken, maar zoals ik al zei hebben we meer dan genoeg logeerbedden en vind ik Ikea banken niet mooi. Ik wil liever geen tweedehandse bank ivm hygiëne
Ja inderdaad! Verkoophuis slagharen. Mn zusje was er laatst en die had een erg mooie ruime hoekbank gezien voor maar 450 euro. Het schijnt dat ze het model vaker binnenkrijgen. Als ik het goed heb komen de meubels bij de Wehkamp vandaan en kunnen ze een kleine beschadiging hebben.. Het kan dus wel zijn dat je even geduld moet hebben voor ze iets hebben staan wat jullie smaak is.
Precies wat ik ook wilde zeggen . Ze hebben wel een site waar verschillende banken op staan. Google maar eens op verkoophuis slagharen!