Spijlen van ledikantje

Discussion in 'De babyuitzet' started by , Jul 5, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Niet meer actief

    Ik heb even een vraagje ivm een ledikantje. Ik hoorde laatst van iemand dat de spijlen van een ledikantje niet minder dan 4.5cm en niet meer dan 6.5cm uit elkaar mogen zitten, klopt dit? En weet iemand waarom dit is?

    Wij wilden namelijk mijn oude ledikantje gaan gebruiken voor de kleine, m'n moeder heeft t vanmorgen opgemeten en dit blijkt 7.5cm te zijn. Een cm meer dan 'de norm' dus. Nou heb ik in principe zoiets van 'dat zal toch geen kwaad kunnen', maarja, misschien is zo'n norm er niet voor niets..

    Dus wie heeft meer info voor me? Kan ik dit ledikantje gewoon gaan (laten) schilderen of moeten we toch gaan shoppen voor een nieuwe?

    Tnx
    Joldeg
     
  2. PetraK

    PetraK Fanatiek lid

    Sep 19, 2005
    1,222
    0
    0
    Amsterdam
    Dit is voor de veiligheid.
    Als de speilen te ver uit elkaar staan dan zou het kindje met het koppie er door heen kunnen en wat er dan zou kunnen gebeuren hoef ik niet uit te leggen?
     
  3. tari

    tari Fanatiek lid

    Dec 23, 2006
    4,655
    0
    0
    receptioniste
    noord-holland
    gewoon lekker gebruiken.
     
  4. missgroovy

    missgroovy Niet meer actief

    vroeger maakte t niet zoveel uit want ze deden er gewoon zo'n doek langs spannen. Hierdoor konden de kids er niet doorheen met hun hoofdje.
    Tegenwoordig mag dat dus ook niet meer.

    Ik zou t gewoon even navragen aan de verloskundige of de kraamzorg. Lijkt me dat die ene cm niet zo heel veel zal uitmaken
     
  5. Judith75

    Judith75 VIP lid

    Oct 9, 2006
    5,623
    0
    0
    Mama
    Bergen op Zoom
    Het is idd voor de veiligheid. Vraag het anders idd effe na aan VK of KV.
     
  6. janette

    janette VIP lid

    Feb 26, 2007
    5,113
    0
    0
    Ben op zoek naar de droombaan
    Heiloo
    ik had toen de tip gekregen als er een colablikje door heen past niet gebruiken...dus ff passen
     
  7. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    Jul 13, 2005
    15,340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Deze vraag is ook gesteld aan de kraamverpleegkundige.

    Dus dubbel.

    Kwebbel
     

Share This Page