Laatst vroegen we aan onze oudste 2 kinderen (5&6): Hoe oud denk je dat mama is. Hierop keek onze oudste mij met een scheef hoofdje aan. Na diep nadenken zei hij: 100???. Hierop zei onze 2e: nee dat denk ik niet. Ik denk 15! Zo leuk: het inschattingsvermogen van een kind! Hoe oud denkt jouw kind dat je bent?
haha!! dl weet hoe oud ik ben en hoe oud papa is. ze heeft wel een tijdje gedacht dat als je 30 was je toch al wel bijna dood ging..
Mijn dochter zei eerst cake toen 4 jaar maar ik gok dat ze bedoeld dat ze zelf 4 jaar is want ze is pas jarig geweest haha
Tja volgens Quinten waren er nog dino's toen mama een kindje was dus erg oud!!! Ooh bij vragen om een echt getal is mama 13 en papa 65 bah vieze oude man
Net even gevraagd en na 'weet ik veel' was het 10 voor mij en 11 voor papa, bijna goed....ik ben 43 en man 38
Haha, ik heb zelf nog geen kind maar ben wel lange tijd oppas en au pair geweest en heb stage gelopen bij de kleuters. Die kinderen kwamen ook met de meest vreemde inschattingen, uiteenlopend van 10 tot 60. Maar het meest bijzonder vond ik nog wel dat wanneer ze vroegen hoe oud ik was en ik antwoordde bijvoorbeeld "21" dat de reactie dan was: "waaaauw, zo oud!" Tja, als ze zelf 4 ben klinkt 21 natuurlijk ontzettend oud.
Volgens mijn zoontje ben ik 9 en papa 5 jaar haha. Zit er maar een beetje vanaf D (ik bven 27, papa 36)