ik ben nu ruim 22 weken zwanger en ik voelde mn kleintje de laatste 2 weken echt heel veel en heel duidelijk. nu voel ik hem al een paar dagen minder, alleen savonds een beetje, is dat reden om te bellen? of hebben meer mensen dit? maak me gewoon toch een beetje zorgen, ik wou dat hij eens een hele dag lekker aan t trappelen was
Volgens mij met dit termijn hoef je je kindje nog niet zo vaak te voelen hoor. Ik voel hem vandaag ook veel minder dan afgelopen 2 dagen denk dat hij lekker een rustdag heeft. Persoonlijk maak ik me er geen zorgen over.
is heel normaal hoor rond dit termijn, dat werd mij ook gezegd als ik naar de verloskundige belde. Maar je kan altijd eventjes bellen gewoon voor je eigen gemoedsrust
Het is heel normaal. Kindjes draaien nu nog heel veel, wrs ligt je uk met zijn rug tegen je buikwand, en dan voel je niet zo veel die dagen. Ik had dat ook bij beide zwangerschappen rond deze tijd. Je zult zien dat het over een paar dagen veel meer is!
Ik denk ook niet dat je je zorgen hoeft te maken, het varieerd nogal eens maar je kan morgen altijd even bellen, mss kan je even langs komen en het hartje luisteren als je je daar beter door voelt.
@Buikje, ik wilde ook net dit topic openen om het aan de meiden te vragen! Ik zit met precies het zelfde en ik zie dat wij even lang zwanger zijn. De VK zegt dat ze in een groeispurt zitten en daarom op dit termijn veel slapen.