aaaaahhhh zoals de titel al zegt ik moest van de verloskundige stoppen met de xylometazoline want is slecht voor de placenta doorbloeding (ben nu 11 week) dus ik naar de huisarts voor onderzoek naar de oorzaak, hij zag geen poliepen en moest eerst een week stoppen met die spray ik ben nu sinds dinsdag gestopt en word helemaal gestoord zoutoplossing en snuiten helpt niet ben gewoon snoverkouden volle neus bah bah bah en kan dus niet op mijn zij of buik slapen enkel op mijn rug waardoor alles me zeer gaat doen dinsdag weer een afspraak moest dit ff kwijt hoor want word er helemaal gek van zo
Heb je al geprobeerd te stomen? Dat met wat menthol druppels wil ook nog weleens werken. Ik ben ook snot verkouden geweest rond 10 weken. En vond het echt vreselijk. Vicks snoepjes hebben mij toen ook geholpen.
Gewoon even doorzetten, het is gewoon een verslaving waar je nu vanaf moet. Er zijn zoveel mensen verslaafd aan die troep.
Gebruik je het nog maar kort of ben je gewoon verslaafd? Ik ben ook heeeel lang verslaafd geweest (2 flesjes per week ofzo). En ben er helemaal vanaf door gewoon te STOPPEN. De eerste paar nachten zijn dan vreselijk, maar daarna was het over hoor. Even door de zure appel heen.... Ik heb het nu ook nooit meer in huis. Balen als ik eens echt verkouden ben, maar ik weet dat ik weer verslaafd zal raken als er een flesje in de kast staat... Dus dan maar zonder En volgens mij is radicaal stoppen als je verslaafd bent ook de enige oplossing. Al die homeopatische middeltjes etc. helpen je écht niet vergeleken met 'the real stuff'
Heel herkenbaar! Je moet er echt doorheen Een zoutoplossing mag je vaak wel hebben En die helpt om de xylo minder te missen
Wat mij goed helpt, is de Physiomer zoutwateroplossing. Daarmee spoel je echt je holtes schoon, het gaat veel dieper dan een gewone zoutwaterspray. Het klinkt smerig en dat is het ook, maar het werkt geweldig.
Ik heb ook moeten stoppen. Was (ben weer) ook echt verslaafd. Ben ook keurig gestopt voor een aantal weken. Werd vervolgens heel erg verkouden en begon een holteontsteking te krijgen. Dus toen was ik weer begonnen. Tijdens de zw van mijn zoon wist ik niet beter en heb ik de gehele zw otrivin gebruikt. Niets aan de hand. Nu heb ik echt geprobeerd te stoppen (en was een aantal weken gelukt) maar ben terug gevallen. Is mijn enige zonde. Ik rook niet, drink niet, eet niets wat beter is van niet (ben heel streng voor mezelf) drink geen koffie (heel af en toe cola maar echt beperkt) en doe alles volgens het boekje. Maar die otrivin Mijn moeder moest tijdens haar zw van mij 7 mnd plat op bed liggen ivm te weinig vruchtwater en een vermindere werking van de placenta (en men dacht dat ik heel erg gehandicapt ter wereld zou komen, maar gelukkig niets aan de hand) En die gebuikte ook altijd otrivin. Ja is niet goed, maar zo moeilijk te stoppen. Dus ik begrijp je heel goed en heb respect als het je wel lukt. Let wel op dat je geen voorhoofdholteontsteking krijg. Ben je nog verder van t pad Sterkte
Wat vervelend he, ik weet wat je voelt. Neusspray is slecht, dat weten we allemaal. Ik gebruikte regelmatig neusspray, maar alleen voor ik slapen ging maar je gaat er aan wennen en kan dan elke avond sprayen. Mn neus ging gewoon standaard dicht zodra ik ging liggen. Toen ik zwanger wilde worden ben ik gestopt, moeilijk maar leek me beter dan moeten stoppen als je al zwanger bent en misschien wel van nog meer dingen last hebt. Het gaat nu goed, hoop niet snip verkouden te worden. Want dan ben ik bang dat ik weer terug bij af ben. Zonnebloem probeer echt te minderen en evt alleen gebruiken bij het slapen gaan. Weet niet of je het alleen gebruikt omdat je nu verkouden bent? Een weekje sprayen kan toch geen kwaad? Jammer dat je zo snel verslaafd kan raken aan dit spul he!
Stomen kan idd helpen, en dan na het stomen goed snuiten (rustig! niet te hard, want dan duw je alles juist je holtes in). Verder zo min mogelijk snuiten, liever je neus ophalen (maar ook niet te hard). Je slijmvliezen moeten nu weer 'leren' om uit zichzelf dit op te lossen ipv afhankelijk te zijn van die spray. Hoe meer je snuit, hoe geirriteerder die slijmvliezen weer raken, hoe langer je er dus last van hebt.
en als je gaat slapen een geschilde ui in een kommetje naast je bed zetten. stinkt wel maar helpt goed! en van teveel neusspray wordt je neustussenschot ook dunner
ja het was dus echt een pure verslaving al wel van 10 jaar ofzo iets dus nu bij de 10e week braaf gestopt en wil er ook niet weer aan dat snuiten is idd lastig ik snuit veel en hart want tsja ik wil van de snot af hahaha morgenochtend afspraak weer bij de huisarts en die physiometer zal ik onthouden waar haal je die?