Nog meer dames die ook zo snel vol zitten van eten? Zeker avondeten kan ik echt maar een klein bordje op en dan zit ik vol en dan voelt mijn buik zo enorm vol aan, alsof ie uit elkaar gaat klappen.... In het begin van de zwangerschap was ik misselijk en at ik niet veel en daarna kon ik ook niet veel eten. Wel 5 kg aangekomen en nu 24 weken zwanger, dus dat ik gewoon netjes. Ik dacht altijd dat zwangeren zich helemaal volvraten
Nee hoor ik heb dat ook. Ben nu 20 weken en heb ook nergens trek in. Ik eet wel, maar zit ook supersnel vol. Terwijl ik echt van eten hield voor ik zwanger werd!
Hee meis kleine porties eten je krijgt steeds minder ruimte in je buik en dan is t beter om vaker kleine beetjes te eten dan voel je je een stuk fijner
Hier hetzelfde tijdens de gehele zwangerschap. Gewoon eten wanneer je zin hebt en als je vol zit..... gewoon weer wat eten als je daar weer zin in hebt. Ik at ook minder in mijn zwangerschap dan daarvoor. Is uiteindelijk helemaal goed gekomen met een zoon van bijna 9 pond
Ik zit ook heel snel vol maar heb ook heel snel weer honger, ik kan avond eten net op hebben en een half uur later weer moeten eten. Denk dat dat komt omdat de maag in de verdrukking komt. Dat super veel eten in een keer doe ik ook helemaal niet wat je altijd overal hoort over zwangeren.
Bedankt voor jullie reacties meiden! Ik ben dus niet de enige Ik kon voordat ik zwanger was ook veel meer eten en hou ook echt van lekker eten en snoepen.
Je bent zeker niet de enige. Hier ook, dan heb ik mijn bord voor mijn neus en na een paar happen zit ik vol.... Om snel daarna weer honger te krijgen. Ik eet zoals ze hier al schrijven meerdere malen op een dag kleinere porties.
Heel herkenbaar hoor, ik kan er zelfs extreme buikpijn van krijgen wanneer ik teveel/tesnel eet. Dus meerdere keren, kleinere porties eten.
Hopmarjanneke, ja dat heb ik ook veel gehad dat ik na het avondeten zo'n enorme buikpijn kreeg! Terwijl ik helemaal niet veel at! Op advies van de vlos NIET vet eten en dat helpt goed
Hallo, Ik herken dit ook enigszins, alleen eet ik 's avonds normale hoeveelheden en heb er vervolgens de hele avond last van. Dan zou ik willen dat ik minder gegeten had! En ik ben nog niet zo ver in mijn zwangerschap dat er te weinig ruimte in mijn buik zou zijn... Groetjes, Izabella.
Izabella, kleine beetjes en niet te vet kunnen eventueel helpen. Het kan zijn dat het nog de 'beginmisselijkheid' is die dit veroorzaakt. Bij mij is het inderdaad de maag die gevoelig wordt doordat ie te weinig ruimte meer heeft. Mij mij helpt echt heel goed bij het AVONDeten geen vet! Succes meid!