Hallo meiden, Wij hebben nu een stofzuiger zonder zak. Het filter wat daar in zit is erg snel verstopt, dat betekend dat hij doorgespoten moet met compressor en dan het 2 zuig beurten goed dat als we wel tussen door filter goed uitslaat in grijze bak..waardeloos dus. We zijn met 2 volwassenen (waarvan 1 man en dus lompe hark8)) , 1 peuter die net zo schoon is als zijn vader, 1 hond en 2 katten. Ik zou graag willen weten welke stofzuigers jullie hebben en wat daar de min en plus punten van zijn.
Hier een Miele, al 10 jaar. Nooit iets kapot gegaan, stofzuigen doet ie fantastisch, zak wisselen als hij vol is, meteen even nieuw roosterdoekje erin, niks mis mee. Volgende keer, mocht hij het begeven, dan zeker meteen weer een Miele!!
Henry! Voordelen; -de manier waarop de slang aan de stofzuiger zit (bovenop). Je verliest geen zuigkracht als de zak bijna vol zit! -het ellenlange snoer! -hij ziet er leuk uit -handige accesoires Nadelen; -hij zuigt niet echt superhard, niet zoals een Dyson zeg maar (echter wel hard genoeg, zuigt alles op bij een klantje van mij met een hond en 2 katten. en er zit een 'Hi' knop op, om extra hard te zuigen, maar die gebruik ik bijna nooit ) -hij is niet echt goedkoop Info; Numatic International Ltd. - Homecare Range
Nou een klant van mij heeft een Miele (geen cat & dog) en dat ding is waardeloos...ja sorry maar is echt zo. Hij zuigt niks op tenzij je tig keer over het stukje vloer gaat, de zak is supersnel vol, en als je 'm wilt vervangen vliegt het stof je rond de oren. :O (natuurlijk wil mevr. daar niks van weten en ligt het aan mij, ik kan gewoon niet goed stofzuigen )
hier een dyson (type weet ik zo niet hij is geel hihi) vorige week pas het filter verschoont, kwam er perongeluk achter waar hij zat, en dat na 2 jaar hihihihihihi. ideale is dat je niet elke keer zakken hoeft te kopen, wij hadden 4 honden en een kat waarvan 2 honden vreselijk verhaarden (new foundlanders) dus na 1 zuigbeurt was de zak eigenlijk al vol. bespaarde dus een hoop geld, oja vergeet naast haar ook niet de kilo`s zand zand en nog eens zand. nu hoef ik gelukkig veel minder te zuigen(geen haren meer jippie) maar ik ben nog steeds superblij met hem, oja hij is ook nog vrij ligt, ideaal met zuigen van de trap (mits je een normale trap heb daar kan hij zelfs opstaan) enige wat ik mis is een speciale vloerbedekking borstel, die zit wel op de oude stofzuiger een miele kat en dog , die zijn trouwens ook amper stuk te krijgen. henry zijn geweldige stofzuigers, ooit wil ik er ook 1
die heb ik gelukkig wel. Hier ook een dyson.. Ideaal. Zuigt goed, filters e.d. zitten niet snel vol.. Stofzuigerbak is makkelijk te legen. Die van ons is wel best zwaar, maar je hebt ook een kleinere versie er van zeg maar.. En die vloerbedekkingborstel is ehct superfijn. Twee harende honden betekend haren mee naar boven nemen en met de gewone borstel krijg ik die er lang niet zo goed uit (witte haren en boven zwarte vloerbedekking)
Ik heb deze: Philips FC8734 prijs - Goedkope stofzuiger KIESKEURIG Die bevalt echt super goed hier! Maar je is wel weer zonder zak, ik weet niet of je dat wilt...
Dank jullie wel.. ik vind het erg moeilijk. Ik wil in ieder geval niet elke keer als ik wil stofzuigen naar de grijze bak moeten lopen om de resoirvoir te legen..en dat de zak ook niet vol zit na 1 x zuigen... hmm Even off topic: JAAA ik heb mijn robot stofzuigertje weer aan de praat. hihi.. Maar dat is niet genoeg hoor. Leuk voor erbij en even de kamervloer. maar de echte klussen kan hij niet aan..ging het toch maar weer proberen omdat het een zooitje is hier en mijn rug niet wil stofzuigen vandaag.
hier ook een dyson. er lopen hier naast mij en mijn (ook lompe) man twee katten en een peuter rond en dat betekend minimaal dagelijks zuigen. Het stof reservoir hoef ik niet vaak te legen, daar kan echt enorm veel in.
jep ,die heb ik ook super , met die speciale borstel voor haren en de zakken vallen is prijs ook super mee, eigen merk blokker past prima spinnekop
ik leeg de bak ook niet elke keer na het zuigen, soms maar 2 keer per week (en als het regent laat ik het mijn vriend doen hahaha) ff opgezocht maar deze hebben wij Dyson DC29 Origin Stofzuiger
AEG Vampyr, al 5 jaar, niets mis mee! Heb Miele gehad, maar dat was een ramp, ging elk jaar stuk en dat repareren is godganse duur.
Wij hebben een Bosch bigbag 3Liter, geweldig ding! -Superveel zuigkracht -Zakken zijn bij Blokker te koop -Licht
Wij hebben ook een dyson sinds een half jaartje.. HEEL erg blij mee Het is waar wat ze zeggen.. De zuigkracht word niet minder. Wij hebben een golden retriever rond lopen en het is echt ideaal stofzuigen met al die hondenharen! Voor mij geen ander merk meer.