Vraagje, wie van jullie heeft er thuis een tripp trapp white wash met een nieuwe babyset? En welke kleur heeft jouw babyset dan? Ik wil die gaan aanschaffen, maar op de site lijkt het een witte babyset bij een whitewash stoel. Staat dit? Of bestaat er ook een witewash babyset? Alvast bedankt!
En heb je m al staan dan? Is het storend dat het niet dezelfde kleur wit is, of staat het gewoon mooi?
Heb hem nog niet staan hij word over 2 weken bezorgd, heb wel goede foto gevonden voor je. In de winkel vonden wij het heel mooi staan
Ik vond een witte inzet heel lelijk! Zijn er nog voor terug naar de winkel gegaan. Het lijkt dan net alsof de stoel óf de inzet een 'foutje' is omdat ze niet dezelfde kleur hebben. Nu hebben we zwart (met een groen gestreept kussentje) en het staat super mooi. We hebben hiervoor gekozen omdat het zwart ook terugkomt in de stoel (de ijzeren buis onderin de stoel)
Dank voor de reacties, ook voor de foto van hoe ie er in het echt uitziet. Ik twijfel inderdaad toch nog... Eerst maar in de winkel bekijken dan. Gek dat ze geen whitewash babyset hebben hè?