Nee, niet gekeken, maar dan heb ik toch hetzelfde probleem? Of hadden ze eerder ook andere kasten van trofast bij ikea, die wel meer zijn wat ik zoek?
Nee niet te zwaar. Maar zodra er in de bovenrand een scheur komt is de bak te instabiel om op te hangen. En ja het zal wel aan mijn jongens liggen, maar zij slopen die bakken dus wel Lege bak op zijn kant en er dan op willen zitten is geen succes Zolang de bak heel is hangen ze prima.
voor 5 middel bakken. Wij hebben ze niet bevestigd wan muur. Hier zijn ze nog nooit omgevallen. Hebben momenteel 8 staan.
Ja, dat is de hoogste inderdaad. Ik bedoelde inderdaad de middelmaat bakken, er is inderdaad nog een hogere bak, was ik even vergeten. Ik weet niet of ik de hoogste aan durf met onze kinderen en zie nu dat er geen middenmaat is . Ik vind die van 3 hoog ook nog aan de lage kant eigenlijk. Ach, ik twijfel nog even verder, dochter zit toch ziek tegen me aan, dus ik kan niet veel meer dan dit soort dingen uitzoeken.
Als je van die lage kasten meteen een tafel zou maken, tot welke leeftijd zou dat dan een beetje goed passen?
Dat ligt er een beetje aan hoe je gaat zitten. Hij is denk ik even hoog als zo'n klein peuter/kleuter tafeltje. Maar je kan ook op de knieën of opstapje erbij gaan zitten. Ik heb er zelf vanmorgen uren aan gezeten om wat in elkaar te zetten, dat is wel te doen. Maar voor tekenen zou dat niet handig zijn. Als je het blad niet vast legt, maar klemt dmv latjes zou je er nog pootjes tussen kunnen zetten om hem mee te laten groeien. Dan krijg je een extra vlak waar het één en ander bewaard kan worden. Edit. Ik ben er even aan gaan zitten. Mijn knieën passen er precies onder. Ik kan er nog aan zitten. Maar ik gebruik een bureaustoel voor kinderen.
Ja lastig hè. Straks in woonkamer neem ik kallax kast weer. Daar zat onze zoon ooit boven op schrik je echt wel even. Lastig. Succes met kiezen.
Ik heb de trofast kast die van hoog naar laag gaat. Speelgoed zoals Duplo etc heb ik oNderaan voor de kleinsten en de knutselspullen en spelletjes in kleinere ladebakken bovenaan. Als we visite krijgen met veel kinderen pak ik altijd wat bakken weg zodat ze niet alles om kunnen gooien zeg maar, ideaal! En nog nooit gescheurd hier! Doordat onze kast trapsgewijs is hebben we op de tweede plank nog kinderboeken staan, ook erg leuk/handig! Ik zou idd wel nog een extra kast in dezelfde kleuren erbij willen dan, Miss een smalle hoge als je er zoveel ruimte voor hebt.
https://www.ikea.com/nl/nl/p/trofast-opbergcombinatie-licht-wit-gebeitst-grenen-wit-s89102095/ Wij hebben deze zeg maar dan in het zwart. Op de foto zie je de grote bakken die hebben wij hier ook bij.
Wij hebben twee van de grootste maat bakken maar vind ik persoonlijk geen fijne maat. Al kan er wel veel in. Maar heb dan liever twee middelmaat bakken.
Die grootste bakken kan idd lekker veel in. Maar even er iets in opzoeken gaat niet. Wij hebben er een bomvol Duplo. Maar ze gooien hem altijd leeg om te kunnen spelen. Prima, maar opruimen vinden ze iets minder Daarom laat ik hem altijd leeggooien op een dekentje. Dan kan het kleed opgepakt worden en weer alles in een keer in de bak teruggegaan.
ja wij met auto’s en opruimen doen wij met stoffer en blik op steel Ik kan niet op mijn knieën namelijk. Kids gooien wel zelf in bak.
We hadden eerder zo’n klein peutertafeltje met een stoeltje, maar die werd wel wat klein voor mijn dochter, ik kan alleen niet meer terugvinden hoe hoog die was (we hebben hem weggedaan, omdat het tafeltje te gammel werd en ze er afentoe op ging zitten). Mijn dochter is trouwens 6 en gemiddelde lengte, dus als jij past, dan past zij vast prima, haha.
Ja, ik zat ook wel even te kijken om misschien 2 van die trappen kasten naast elkaar te zetten, ik weet alleen niet of ik dat mooi vind. Nu gaat het ook meer om het praktische natuurlijk.
Ja, deze zat ik dus aan te denken om er 2 tegen elkaar te zetten (zou dat leuk zijn?). Ik wil wel de grenen kasten, omdat daar de gleuven voor de bakken ingefreesd zijn, dat lijkt me fijner dan de rails. En ik vind dat het fineer van de ikea kasten niet altijd even mooi blijft (is gevoelig voor vocht), hoewel je daar bij de donkere kleuren wat minder van ziet. Wij hebben een witte expedit kast (voorloper kallax) en die is nu best lelijk (ook oud trouwens, hij is best lang meegegaan).
Ja die rails vind ik idd het enige minpuntje! Ik wilde toen perse zwart omdat dat paste bij onze woonkamer/keuken. Maar ik ben helemaal gek van alles in hout kleur! Boven heb ik dat ook. Dus zou ik zeker doen! En bedoel je tegen de muur en dan de hoge kanten naast elkaar? Of bedoel je om ze met de ruggen tegen elkaar aan ergens in het midden van een ruimte ofzo? Ik denk dat het zeker leuk staat als je een grote ruimte hebt! Ik vind persoonlijk te vol niet echt fijn maar als de muur breed genoeg is zou ik het wel een mooie oplossing vinden.
Ja, tegen de muur en dan de hoge kanten tegen elkaar, zat ik aan te denken, maar ik weet het nog niet, ik weet niet of ik dat leuk vind tegen die muur.