Ik kan nergens een mooie zwarte trouwjurk vinden! Volgend jaar ga ik trouwen en ik ben geen fan van de "standaard" trouwjurk. Onlangs had ik al een mooie vintage jaren 20 jurk gezien maar dat is het toch niet helemaal. Toen zag ik ergens een meisje met een zwarte trouwjurk en dat is precies wat ik zoek! Heeft iemand enig idee waar ik zon jurk kan vinden of heeft iemand zelf een zwarte jurk aangehad? Of zit ik dan toch vast aan gewoon een zwarte galajurk?
Volgens mij heb je in elke bruidsmodezaak ook wel zwarte trouwjurken, hoor! De keuze zal beperkter zijn, dan wanneer je voor ivoor of zo iets dergelijks zou gaan. Maar ik denk dat ze er overal wel een paar hebben.... Succes!
Als je het niet kan vinden....dan kunnen zij het vast en zeker voor je maken! En de prijs valt heel erg mee! Trouwjurk bruidsjurk tot 840€ Anastasi Bruidsmode
Ja ik dacht al wel dat ze die wel in bruidszaken zouden hebben, maar ik kan op internet niet zoveel vinden. Is het ook mogelijk dan om elke trouwjurk bijvoorbeeld ook in het zwart te laten maken?
Misschien hier even kijken om inspiratie op te doen? Zwarte Trouwjurk Inspiratie | ThePerfectWedding.nl
Overigens op die link die ik stuurde hebben ze ook een mooie zwarte trouwjurk. En ook een zwart met antraciet. En bij het stukje 'echte bruiden' staat ook een mooie zwarte jurk!
Hoi, Ik ben in oktober getrouwd en wilde ook een zwarte trouwjurk. Ik werd goed geholpen in de bruidszaken waar ik was. Er is niet zo veel op voorraad om ook te passen, maar er kan veel besteld worden in de kleur die jij wilt, zelfs zwart. Ik had ook nog een bijpassende zwarte sluier. Het bovenstuk van mijn jurk was eigenlijk wit, maar dat is dus in het zwart besteld, de rok was standaard al zwart. Heb een foto toegevoegd.
@Cherry; Misschien niet helemaal wat je zoekt maar dit is mijn trouwjurk, besteld bij Heine; Verder heeft de "Witte koets" in A'dam heel vele kleuren jurken! Maar dat is denk ik te ver uit de buurt?
Zwarte trouwjurk vanaf het rek? Dan ken ik 1 winkel die perfect is: Assepoester in Arnhem: Trouwjurken? Hippe en moderne bruidsjurken. Bruidsmode van Assepoester! Hebben een heel rek vol met zwarte trouwjurken!! Ze hebben geen online assortiment, dus je moet me maar vertrouwen Ze hadden bijv. ook mijn trouwjurk in het zwart: Bekijk bijlage 161974
Je bent al gewezen op anastasia, maar alle jurken die je op de site ziet, kan ze ook in het zwart maken... of weer net wat anders, maar wat jij dus wil. Misschien handig om te weten . In een topic op een andere site, heb ik ooit iemand gezien, die had haar trouwjurk (zee-groen geloof ik?) helemaal uitgetekend op papier, écht prachtig ontworpen en later hebben we gezien hoe Anastasia dat ontwerp dus gemaakt had, echt super dus als je zelf handig/creatief bent en weet wat je wil, is dat ook nog een optie misschien?
Bij de meeste trouwwinkels kunnen ze je goed helpen. Mijn zus is in het zwart getrouwd, 1 winkel gezien. Een vriendin van me is naar een trouwwinkel gegaan. Zag daar 1 jurk hangen die ze wel mooi vond in het wit, ze het pastte hem, zat prachtig en die heeft ze toen in het zwart besteld .
Anastasia is al genoemd. Ik heb mijn jurk ook bij haar vandaan. Geen standaard jurk maar zelf bedacht. Ik had een mood-board gemaakt en van daaruit heeft zij mijn jurk gemaakt. De mijne was goudkleurig, ook geen kleur die standaard in de gemiddelde bruidsmode zaak hangt Haar service is super, de prijzen zijn goed en je hebt een unieke jurk die echt niemand heeft.
Ik ben zelf heel goed geslaagd bij Assepoester in Arnhem. Het was voor mij een flnk stuk op en neer, maar de moeite waard. Veel keus, leuk geholpen en diverse prijsklassen. Ze hebben galajurken, trouwjurken en andere feestkleding. Overigens is Arnhem wel een leuke stad om te winkelen. Dus je rijdt sowieso niet voor niks.
Die jurk is idd schitterend, die zag ik laatst bij iemand aan in een mode reportage! Bedankt voor de tips. Assepoester dus! Misschien moet ik maar even een bezoekje brengen tzt