Ademen

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door MamR, 14 sep 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamR

    MamR Actief lid

    10 sep 2014
    207
    0
    16
    Adm. Medewerker Mondriaan
    Naaldwijk
    Hallo dames:D

    Mijn zoontje van 2 maanden heeft een moeilijke start gehad en moest na de bevalling aan de beademing.

    Nu is het zo dat hij nog altijd zwaar ademd en hard snurkt als hij slaapt. Soms heeft hij ademstops waar door hij dan even een heel hard geluid maakt en zo weer normaal kan ademen.

    Omdat hij zo slecht is begonnen zeker met zijn longen ben ik er nu niet gerust op. Ik heb het aan het CB gevraagd en die zeggen dat hij het soms een beetje benauwd kan hebben waarschijnlijk door een verkoudheid. Ook luisterde ze naar zijn longen en die waren verder schoon zei ze

    Maar hij heeft dat dus al vanaf het begin. Hij heeft het vaker als hij moe is. Hij hoest niet, niest niet en heeft gewoon een open neus dus zo verkouden is hij volgens mij niet.

    Is dit normaal? Hebben meer babys dit of moet ik het toch na laten kijken?
     
  2. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Ik zou naar een kinderarts gaan, en niet vertrouwen op het cb. Van wat ik hier altijd lees, is een cb-arts niet bepaald onderlegd in specifieke gezondheidsproblemen.
     
  3. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    26 mrt 2011
    8.809
    1.014
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Een cb arts moet alleen de opleiding basis arts hebben. Sommige hebben er een cursus of opleiding bij, maar dat is niet verplicht.

    Een huisarts heeft eerst de opleiding basis arts gedaan en erna de specialisatie voor huisarts.

    Het cb is nooit (!) het adres voor medische problemen. Sommige kunnen je goed asviseren, maar voor een medisch advies kun je doorgaans beter naar je ha voor evt verwijzing ka.

    Dus gewoon even je ha bellen en vragen wat hij/zij denkt.
     
  4. skiwi

    skiwi Fanatiek lid

    15 jun 2012
    4.270
    402
    83
    Vrouw
    Luister altijd naar je moeder gevoel. En wees alsjeblieft niet angstig om voor niets een huisarts of kinderarts te raadplegen. Gewoon even naar de huisarts dus
     
  5. Bailief

    Bailief Niet meer actief

    Zou inderdaad een kinderarts gaan raadplegen, ik zou hier niet gerust op zijn.

    Mijn dochter is ook beademd en ik herken jouw verhaal niet, dat is ook de reden waarom ik naar een kinderarts zou willen in jouw geval.
     
  6. roomsoesje27

    roomsoesje27 Bekend lid

    28 jul 2013
    899
    1
    16
    Assen
    Slaapapneu is echt niet goed en een reden om de kinderarts in te schakelen.
     
  7. MamR

    MamR Actief lid

    10 sep 2014
    207
    0
    16
    Adm. Medewerker Mondriaan
    Naaldwijk
    Bedankt voor de reacties! Ik zal eerst contact op nemen met de huisarts.
     
  8. Brinta

    Brinta Fanatiek lid

    9 apr 2013
    2.145
    191
    63
    Zuid holland
    Mijn zoontje heeft hetzelfde. Ook een slechte start gehad met beademing.
    Is hij ook vaak benauwd?
    Mijn zoontje was namelijk ook heel vaak benauwd. Heb toen van de huisarts een puffer gekregen die ik kan gebruiken zodra hij benauwd is.
    Gelukkig is mijn zoontje er nu redelijk overheen aan het groeien.
     

Deel Deze Pagina