TROTS

Discussie in 'Jonge moeders' gestart door Momyyy, 3 mei 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Momyyy

    Momyyy Lid

    3 mei 2009
    9
    0
    0
    Ik vind het geweldig om jong moeder te zijn.
    Wat zijn jullie belangrijkste voordelen van het jong moeder zijn?!
     
  2. Iggylover

    Iggylover Fanatiek lid

    25 jan 2008
    3.649
    0
    0
    NS
    labjesland
    hoe oud ben jij??? ik ben op mijn 27e verjaardag moeder geworden en ik vind mezelf ook nog een jonge moeder hahaha ook al val ik niet onder de tienermoeders :)
     
  3. Lisje86

    Lisje86 Fanatiek lid

    26 jan 2007
    3.504
    0
    0
    mama!!
    ik ben 23 en vind het heerlijk om moeder te zijn ik wilde zowiezo voor mijn 24e mama worden maar was 22 en 1 mnd later 23 dus heerlijk :D
     
  4. jennefer26

    jennefer26 Fanatiek lid

    2 nov 2005
    1.296
    0
    0
    lelystad
    werd op mijn 21 moeder
    vond het heerlijk.
    mijn moeder was ook 21 toen ze mij kreeg

    jennefer
     
  5. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.813
    4.057
    113
    Ik ben op mn 23 moeder geworden en ik vind het heerlijk om een jonge moeder te zijn.
    Voordelen... tja... ik kan me moeilijk bedenken wat ik kan of heb wat oudere moeders niet kunnen of hebben.
     
  6. Miireii

    Miireii Fanatiek lid

    12 feb 2008
    2.417
    0
    0
    Enschede
    ik vind het ook heerlijk om zo jong al moeder te zijn. ik kan niet echt voordelen noemen, volgens mij maakt het zoveel uit of je nou jong of wat ouder bent, als je er maar achter staat en lekker gaat genieten van je kleintje!! :D
     
  7. 4days

    4days Niet meer actief

    Ik riep altijd ik wil voor mijn 23e kinderen. En ik werd dus zwanger op mijn 20e, en mama op mijn 21e. Ik vind het heerlijk! Als jonge mama sta je qua levensfase veel dichter bij je kind. Over een jaar of 7 wil mijn zoontje bijvoorbeeld naar pretparken en ik ban dan 28, dus ik vind dat dan ook nog leuk! :D Lijkt me heerlijk!
     
  8. Miireii

    Miireii Fanatiek lid

    12 feb 2008
    2.417
    0
    0
    Enschede
    hmm, maar mensen die boven de 30 een kindje krijgen, kunnen pretparken toch ook nog leuk vinden...?


    *niet verkeerd bedoeld hoor!!*
     
  9. Humbly89

    Humbly89 VIP lid

    15 apr 2008
    9.715
    3.151
    113
    Vrouw
    Ik was net 19 toen ik erachter kwam dat ik zwanger was en ben nu onderhand bevallen van een prachtige zoon! ik vind het geweldig zo jong moeder zijn :D
     
  10. moonlight159

    moonlight159 Fanatiek lid

    20 mei 2008
    3.051
    1
    0
    In m'n huis
    Ik kan niet echt een voordeel noemen van jong moeder zijn, die een oudere moeder niet heeft. Ja de kans op afwijkingen in de zwangerschap is bij ons wat minder groot.. maar dat wil nog niet altijd alles zeggen.

    Ik vind het overigens wel heerlijk om jong moeder te zijn!
     
  11. 4days

    4days Niet meer actief

    Nou daar ben ik het niet mee eens.
    Jonge moeder zijn heeft naar mijn mening wel voordelen t.o.v. ouder moeder worden. Dit geldt overigens ook andersom... Ik denk dat iedere leeftijd zijn eigen vordelen heeft. Zo heeft een oudere moeder meer levenservaring en is ze waarschijnlijk wat geduldiger. Dit bedoel ik heel erg in het algemeen he, natuurlijk heb je ook jonge geduldige moeders die veel hebben meegemaakt, en oudere moeders die van pretparken houden. ;) Maar ik denk toch dat in het algemeen een oudere moeder anders is voor een kind dan een jonge moeder. Waarmee ik niet wil zeggen dat het een beter of slechter is dan het ander.
     
  12. Noatje

    Noatje Fanatiek lid

    12 apr 2008
    3.488
    0
    36
    N-BR
    Ik ben ook Trotse jonge mama, was 19 toen ik zwanger werd, 20 toen hij geboren werd.
    Ik vind het super dat wij jonge ouders zij, zeker omdat wij een groot gezin willen ;)
     
  13. B en N

    B en N Fanatiek lid

    13 sep 2007
    2.532
    0
    0
    Hier nog een jonge mama ;)

    Ik was nog net 20 toen ik beviel van onze prachtige dochter. Ik wilde heel graag jong moeder worden en wij hadden het geluk dat het vrij snel lukte.

    De voordelen die ik zie aan jong moeder worden is dat je voldoende tijd hebt voor een tweede, derde.. ;) stel het lukt niet meteen en het duurt wel 2 of 3 jaar oid ben je nog steeds niet aangekomen in een risico leeftijd.

    Verder lijkt het me heerlijk om me beter in te kunnen beelden in de gedachten/wensen van mijn dochter omdat het voor mij toch allemaal nog niet zo lang geleden is.

    Ik heb zelf een redelijk oude vader en merkte in veel gevallen toch echt wel dat ik liever had dat ie wat jonger was geweest.......

    Daarbij komt dat mijn partner wel al wat ouder is en die wilde toch ook graag kinderen voor zijn 30ste (hij is nu 27)
     
  14. Nikske89

    Nikske89 VIP lid

    3 mrt 2009
    6.374
    0
    36
    Vrouw
    Doktersassistente
    Limburg
    Hey meiden, ik ben dan nog wel niet zwanger, maar we zijn er wel serieus voor bezig. Ik ben nu nog 19 en mijn mannetje is 25. Hij wou graag voor zijn 30e kinderen liefst 2 of 3, en ik wou ook altijd al jong moeder worden. Het lijkt me heerlijk! Zeker nu ons huis helemaal af is en we allebei een vaste baan hebben is het meer dan welkom. Ik zou ontzettend trots zijn op mijn bolle buik en daarna mijn man achter de kinderwagen.
     

Deel Deze Pagina