Trotse endometriose mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door ijsvogeltje, 8 mrt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ijsvogeltje

    ijsvogeltje Fanatiek lid

    14 feb 2009
    1.039
    0
    0
    He Tash, kan me helemaal voorstellen dat alles weer moet settelen. Probleem is wel dat we nu al best fanatiek in de besloten facebook groep praten, en dan mis je van alles. Op 2 plekken hetzelfde schrijven is niet zo handig. Hopelijk wil je overwegen ook erbij te komen op fb. Xxx!
     
  2. Nientjje

    Nientjje Fanatiek lid

    15 jul 2009
    2.743
    3
    38
    @ Tash: ik heb ook alleen maar facebook voor kdv en nu ook voor de gesloten groep, ik zet er verder niks op. Anders maak je facebook aan alleen voor de groep?

    @ Ijs: de groep is toch echt gesloten he? Dat ze van het kdv niet meelezen :).
     
  3. ijsvogeltje

    ijsvogeltje Fanatiek lid

    14 feb 2009
    1.039
    0
    0
    Hey Nien, ja alleen de leden kunnen het zien, maar kan me je twijfel wel voorstellen hoor, want op je nieuwsberichten overzicht zie je alle berichten waarschijnlijk door elkaar, maar tis echt besloten. Anders zou ik zeker ook niet zoveel plaatsen over mezelf ;)
     
  4. musicalfan

    musicalfan Fanatiek lid

    7 mrt 2009
    2.279
    0
    0
    Hey lieve tash, hoe gaat het met je? Lukt het allemaal een beetje. Denk veel aan je. dikke knuf voor jou en Evi. En idd, is het misschien mogelijk een account evt ondr pseudoniem aan te maken voor facebook en bij het clubje aan te schuiven. Is wel heel leuk hoor. Kijk maar, voel je niet verplicht, maar ik zie ook dat er hier nauwelijks meer geschreven wordt, omdat alles op fb voorbij komt. xxx
     
  5. Caro31

    Caro31 Fanatiek lid

    11 nov 2007
    2.501
    2
    38
    Tash, zou het ook leuk vinden als je erbij komt op fb, maar ook alle begrip als je het niet ziet zitten. Knuf!
     
  6. Tash

    Tash Fanatiek lid

    7 sep 2011
    1.996
    0
    36
    Noord Holland
    Ons prachtige meisje!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      14,5 KB
      Weergaven:
      7
  7. Caro31

    Caro31 Fanatiek lid

    11 nov 2007
    2.501
    2
    38
    Wauw, prachtig, wat een mooi meisje!!
     
  8. Nientjje

    Nientjje Fanatiek lid

    15 jul 2009
    2.743
    3
    38
    Mooie foto Tash! Mooie meid!
     

Deel Deze Pagina