Hallo mama's, Mijn kleine heeft maandag ochtend haar eerste prikje gehad. Normaal gesproken slaapt ze totaaal niet veel. In de middag is dit bijna niks (tenzij ik naar buiten ga). Af en toe slaapt ze een half uurtje in mn armen, maar meer ook niet. In de nacht kwam ze om de 3 uur. Nu heeft ze sinds ze die prik gehad heeft een beter regelmaat (lijkt het dan). Ze slaapt in de nacht van 12 tot half 8/8 uur en in de middag ook een paar uurtjes. Ze slaapt nu al vanaf half 4. Ze heeft om 2 uur haar laatste voeding gehad. Komt het doordat de prik nog in werking is of heeft gewoon een beter regelmaat gekregen? Moet ik haar nu wakker maken voor de voeding of gewoon nog eventjes door laten slapen? Liefs, mamalief
Mijn dochter sliep na de entingen ook altijd heel veel. Is waarschijnlijk een bijwerking van de prikjes. Ik zou haar lekker laten liggen als ze lig te slapen.
mijn zoontje heeft de eerste dag na de prikken heeeeeeeeeeeeeel veeel geslapen...praktisch de hele dag...zelfs om te drinken was ie te moe... dag erna ook redelijk veel geslapen..maar daarna gewoon normaal...weet niet of zn ritme daar mee te maken heeft
Hier ook,ze wist er wel van en de dokter had me dit al verteld.ik heb haar laten slapen omdat ik vond dat ze het dan wel nodig zou hebben.duurde 1dag.
Mijn uk heeft ook maandagmorgen zijn eerste prikjes gehad. Vanaf maandagmiddag heeft hij de hele tijd liggen slapen tot de volgende morgen 8:30. Wel wakker gemaakt om 18;00 en 22:00 uur, toen kwam hij zelf weer om 5:00 uur. Hj zat `s middags om 17;00 ook tegen koorts aan (38.3). Vanaf dinsdagmorgen is hij weer "gewoon" . Hij heeft geen vaste regelmaat met slapen, hij slaapt wanneer hij moe is. Gisteren sliep hij trouwens vrij weinig. Ik zou dus eerder zeggen dat hij gisteren kon teren op de extra slaap van maandag.
Het is ondertussen de 4de dag na de prik. Ook afgelopen nacht heeft ze goed geslapen. Van 1uur tot hal 8. Hoelang blijft die prik werken?
Mijn dochter sliep na haar 1e prikjes ook ineens de hele nacht door.Toch wel zo'n 11 uur aan 1 stuk.Eerst dacht ik dat het alleen kwam door de prikjes maar ze slaapt nu nog steeds de hele nacht door
kan ook makkelijk zijn dat "toevallig" na de prik ze een goed ritme heeft gekregen/gevonden...alleen maar fijn toch
dit was bij m'n vriendin ook - haar zoontje ging na de intentingen ook ineens goed slapen. Hier helaas maar 1 dagje . Maar misschien dat ze het 'door hebben' hoe het moet -als ze het één keer gedaan hebben...