Heey meiden! Sorry dat ik zo lang niets van me heb laten horen, ik ben meteen op huwelijksreis geweest na de bruiloft Alles was echt helemaal super! Ben nog steeds in de zevende hemel, er is ook echt niets wat ik anders gedaan zou hebben achteraf De ceremonie was mooi, het eten was lekker en het feest was super en kei gezellig Ohh het is allemaal zo de moeite waard geweest! En omdat jullie het zijn en ik zo trots ben, bij deze even twee fotootjes De ene is door mn schoonvader gemaakt, net na de ceremonie en de andere is van de professionele fotograaf (hebben alvast twee fotootjes als preview gekregen!)
@ Yara: Gefeliciteerd! Wat zagen jullie er prachtig uit!!! Sorry meiden... ben hier ook al een tijdje niet meer geweest. Inmiddels is hier alles wel geregeld. As vrijdag hebben we de afspraak met de babs. Net de vragenlijst daarvoor ingevuld. Toch best moeilijk nog. Verder zijn de kaarten verstuurd en hebben we alleen maar leuke reacties gekregen. Zit nu alleen nog te twijfelen over wat kleine dingen. Wilde van die wegwerpcameraatjes kopen voor op tafel op het feest zodat de gasten zelf foto's kunnen maken, maar vraag me af of daar wel iets fatsoenlijks uitkomt. Je kunt pas zien wat erop staat als je ze afgedrukt hebt natuurlijk. Nog 39 dagen tot onze dag!
Melanie, dankjewel meid! Over die fototoestelletjes, mn moeder had ze op haar bruiloft, ik denk dat ongeveer de helft van de foto's gelukt is.. Wij hadden ze ook, maar wij hebben ze nog niet af laten drukken, dus weet nog niet of er wat fatsoenlijks uitgekomen is De gasten vonden het in ieder geval wel super leuk en zijn enthousiast aan het fotograferen gegaan, dus ik ben benieuwd
@ bedankjes: 1x is genoeg denk ik? Wij hebben bedankjes bij het weggaan gegeven en niks meer nagestuurd. Ik ben komende donderdag ceremoniemeester ^^ Gisteren was het bruidspaar hier op visite op alles door te spreken en het gaat helemaal goed komen.. nu duimen voor mooi weer.. Nu ga ik een klassieke vraag eens omdraaien Ze vroegen of ik een idee had wat ik zou willen hebben als bedankje.. ik heb echt geen idee! Jullie een idee wat ik zou kunnen vragen?
Een cadeaubon voor jezelf zodat je jezelf lekker kan verwennen? Of samen iets van een sieraad uitzoeken, zodat het een aandenken aan het huwelijk is?
Nog even een uitgebreider verslag van onze dag voor de liefhebber: We hebben een ontzettend mooie dag gehad! 's Ochtends om half 8 ben ik opgestaan en om kwart over 8 was mijn vriendinnetje/ceremoniemeester bij mij. Vriend heeft bij zijn mama geslapen Vriendinnetje heeft me naar de kapper gebracht, en is daarna doorgereden om het boeket en de corsage op te halen. Mijn mama heeft me weer opgepikt bij de kapper. Eenmaal thuis even rustig een koppie gedaan en toen was mijn andere vriendinnetje er die mijn make-up ging doen. Ondertussen arriveerden ook mn schoonmama, schoonzusjes en de ceremoniemeester. Mn make-up werd gedaan en na nog een koppie thee was het tijd om mijn jurk aan te trekken. Om kwart over 11 zat ik helemaal klaar Nog vlug een paar broodjes naar binnen gewerkt, want vriend zou er tussen half 12 en kwart voor 12 zijn. Maar hij kwam maar niet Ceremoniemeester werd gebeld door mijn vriend, dat de auto er nog steeds niet was. Blijkbaar wat miscommunicatie, maar net voor 12 arriveerde mijn prachtige toekomstige man dan toch Was super leuk om zo opgehaald te worden! Wij zijn toen weggegaan met de fotograaf om foto's te maken en onze familie is bij ons thuis achtergebleven, om broodjes enzo te eten. We zijn vanaf het foto's maken rechtstreeks naar de plek van de ceremonie gereden, daar stond iedereen al op ons te wachten, was super gaaf! De ceremonie zelf was helaas wel binnen, omdat het echt te koud was om buiten te zitten. Maar het was prachtig De babs had er een mooi verhaaltje van gemaakt en ineens waren we getrouwd, heel apart Na de ceremonie nog een paar foto's gemaakt en daarna op naar de feestlocatie! Daar hebben we champagne gekregen en rustig op ons gemak even kunnen zitten en kletsen. Ook hebben we daar alle familiefoto's gemaakt Het was nog steeds prachtig weer, gelukkig! Om 5 uur zijn we aan tafel gegaan voor het diner, soep vooraf, toen een heerlijk hoofdgerecht met verschillende soorten vlees, groenten en aardappelgerechten en als toetje de mooie ijsbruidstaart We hebben hem samen aangesneden Na het eten nog even uitbuiken en iedereen mocht plaatsnemen in de feestzaal. Man () en ik hebben ons even teruggetrokken, zodat we een entree konden maken als alle gasten aanwezig waren. Dit heeft ongeveer 3 kwartier geduurd, en toen zijn we binnengekomen op Walk This Way, van RunDMC Was zoo gaaf Iedereen blij en klappen enzo. De openingsdans hebben we niet gedaan, ik durfde het echt niet aan met mijn jurk.. Dus we kregen allebei een drankje en hebben op het nummer Proosten van Guus Meeuwis met iedereen geproost En toen kon het feest van start! En wat was het een geweldig feest! De muziek was geweldig, de vloer was bijna de hele avond gevuld en ik heb ontzettend genoten! Heb ook maar twee keer echt even moeten gaan zitten Om 1 uur hebben het feest met iedereen afgesloten en vrij snel daarna was ook iedereen weg, rond half 3 waren we thuis Nog even een paar uur slaap en toen weer op naar het vliegveld
Zo te horen een prachtige dag geweest Yara. Jullie zagen er mooi uit zo te zien op de foto's. Hebben jullie een leuke huwelijksreis gehad? Ik heb eigenlijk ook al een tijdje niet gelezen in het topic. Ik hoop dat iedereen druk is met plannen, de droomjurk/pak hebben gevonden en genieten van alles totdat de grote dag voor iedereen aanbreekt. Hier is inmiddels ook al veel geregeld. 3 weken geleden een jurk gekocht, wij trouwen in Las Vegas dus ik zelf wil geen lange jurk met sleep etc. Het is daar sowieso erg heet dus was dat voor mij geen optie. Ik ben samen met mijn moeder op pad geweest en ben uiteindelijk geslaagd bij jurk op maat in Gouda. Mijn jurk wordt nu een combinatie tussen een cocktail en trouwjurk. Ik had 2 jurken waar ik voor viel, bij ene vond ik de bovenkant mooi en bij de andere de onderkant. Nu wordt mijn jurk dus echt op maat gemaakt en een combinatie tussen die 2 jurken. Eind juni is hij klaar en is er een voorlopige laatste pas. Mocht hij dan te wijd zijn door afvallen, kan dit nog ruim op tijd worden aangepast. Vliegtickets, autohuur en hotel hadden we ook al geboekt. We reizen met 6 vrienden in totaal en mijn schoonzus en zwager vliegen later in de week en gaan een rondreis doen na de bruiloft. We zijn dan uiteindelijk met zijn achten. Nu moeten we nog ringen, de chapel boeken en mijn aanstaande nog een pak. Dan is het meeste wel geregeld en zien we de rest wel. We twijffelen tussen 3 chapels, dus daar moeten we ons samen nog over buigen. Ook of we die vanuit Nederland boeken of ter plaatse. Vindt het sowieso erg spannend en dan is het voor mijn gevoel nog een eeuwigheid weg. Groetjes Elvira
Hey meiden! Ik ben inderdaad ook al een tijdje niet geweest, idd ook druk druk druk! We hebben alweer een hoop geregeld, zijn eigenlijk zo goed als klaar nu. Aankomende dinsdag heb ik mijn 2de pas van mijn jurk, ben heel benieuwd hoe het er uit ziet als ie past. Vorige keer was ie nog te groot en toen vond ik het al mooi! Vriend heeft intussen ook een pak gekocht en 11 mei gaan we kijken voor de meisjes. Aanstaande woensdag gaan we naar de locatie om eea door te spreken en daarna door naar de bloemist. Afsrpaak met fotograaf wordt ingepland om daar alles mee te bespreken. Uitnodigingen liggen bij de drukker, dus wachten totdat die klaar zijn en dan kunnen ze op de bus. Gister kleine dingetjes besteld, autolintjes, bellenblazen, camera's en 2 rozen waar de ringen in kunnen. die kunnen de kindjes dan vasthouden. Verder gaan wij geen receptieboek doen, maar ga ik een vogelkooitje kopen met een nepvogeltje er in, waar gasten dan een briefje met gelukswensen in kunnen stoppen. @Yara: wat zagen jullie er prachtig uit zeg, echt helemaal gelukkig! KLinkt inderdaad als een hele ontspannen dag! @Cadeautjes: voor mijn broer (mijn getuige) haal ik manchetknopen met zijn initialen er in en voor mijn zwager (zijn getuige) een zwitsers zakmes met zijn initialen er in. Nu alleen nog wat voor onze moeders...iemand een idee?
Wij gaan 8 juni dit jaar trouwen. Hebben een prachtige locatie waar de hele dag gegeven wordt. Trouwjurk gekocht bij Bijsterveld in Helmond en een pak op maat in Eindhoven. Via onze kapster hebben we de dj en fotograaf met 20% korting Bij suitsyouwell.nl heb ik de jurk voor mijn dochter gekocht voor 30 eruo (echt een koopje voor een prachtjurk)
Dankjulliewel meiden! Grootse plannen bij iedereen zo te lezen, hoop dat jullie net zo'n geweldige dag gaan krijgen als ik heb gehad
Yara: Wat een mooie zwangere bruid ben je! Hier: Vandaag 2 van de 3 "oneffenheden" weg laten branden. Dat was echt zo gepiept. 9 mei het laatste plekje maar die moet weggesneden worden. Ik ben wat dat betreft een perfectionist hihi....ik heb verder over mijn hele lijf een vrij egale huid (mag wel wat strakker hihi). Dus die 3 plekjes moesten weg!! Het ergste is.....ik liet ze aan mijn vriend zien en 2 plekjes had hij in de 15 jaar dat we met elkaar omgaan niet eens opgemerkt wahaha.....en ik heb een gelukkig dokter die dit soort dingen "leuk" vindt om te doen.
Even omhoog helpen dit topic, anders bloedt het helemaal dood (spreekwoordelijk gezegd he!)!! Hier wordt het spannend, maar als ik het goed heb onthouden moet er nog iemand op de 18e van mei trouwen?
't schiet allemaal aardig op he! Hier ook druk met alles. Alles is onderhand geregeld of staat gepland We hadden even een dilemma over de gastenlijst...maar dat is inmiddels een soort van opgelost. Ben wel heel benieuwd naar de reacties. Ben er toch wel een soort van zenuwachtig over, stom he! @Zijzei: Hebben jullie al wat voor de getuigen?
nee... ik dacht eerst aan een gepersonaliseerde fles in een geschenkdoos en daar blijf ik eigenlijk op terugkomen dus ga daar maar eens verder naar informeren. De gastenlijst is altijd lastig, hier ook de nodige wikken en wegen. Nu hebben we er allebei vrede mee en wie niet komt, moet dat zelf weten. En wie wel komt, daar feesten we gezellig mee!
Ja lastig he. Wij hebben een pen gevonden waar je iets in kan laten graveren. Denk dat het dat wordt... Het schiet bij jullie ook al op he! Al last van zenuwen? Wij hebben vorige week het draaiboek in elkaar gezet op de locatie. Ik hoop zo dat het mooi weer wordt, want dan kan alles buiten gaan worden en wordt er een terras aangelegd bij de tuinvijver....duim duim!
Ik duim met je mee! Wij hopen op een graadje of 18-20 met een zonnetje haha en dan idd lekker buiten de taart aansnijden en natuurlijk voor de foto's. De zenuwen vallen mee, ik loop alleen steeds alles na in mijn hoofd. Moet nog 3 dingen halen en 1 ding regelen --- de bloemen! Maar ik weet wel wat ik wil, dus dat is een kwestie van doorgeven. En dan de bedankjes voor de getuigen inderdaad. Volgende week mijn proefkapsel en op dezelfde dag mijn jurk voor de laatste keer passen. Ik moet alleen nog even een make up adviesje inwinnen aangezien ik het zelf doe. Ik wil een naturele look, maar wel dat de oneffenheden weg zijn en ik niet heel de tijd hoef bij te werken. En mijn schoenen nog een beetje inlopen!