Trouw-topic

Discussie in 'De lounge' gestart door brabbel1988, 11 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Muziek tijdens ceremonie Tja denk dat het idd de soort muziek is of het crematie-achtig is. Zonder muziek is het ook zo stil.
    Alleen hier nog geen idee wat voor muziek er gedraaid wordt.
    kleding Hier denken we ook na over een dresscode. Mensen hoeven heus niet een hartstikke duur pak te gaan kopen voor onze bruiloft. Van de getuigen wens ik wel graag dat ze netjes gekleed gaan, maar dat verwacht ik ook wel. Weet je wat het is, sommige spijkerbroeken kunnen best met een nette blouse en colbert maar ja hoe ga je onderscheid maken tussen spijkerbroeken? Je kunt onder spijkerbroek een verwassen blauwe variant verstaan (en dan nikes eronder) ja sorry maar daar pas ik voor op onze bruiloft. Maar je kunt er ook een zwarte of nette witte jeans onder verstaan met nette schoenen;) Dat maakt al veel verschil.

    Maar hier inderdaad wel de vraag aan de gasten (met name tijdens de ceremonie) om zich netjes te kleden. Anders mogen ze denk ik toch rechtsomkeert maken.

    Marianne Fijn dat je kapsel en make-up is geregeld, weer wat om af te strepen;)
     
  2. daffyduck

    daffyduck Niet meer actief

    Hallo allemaal, mag ik misschien met jullie meekletsen? Ik ga binnenkort weer Ja zeggen tegen mijn man:D.

    Ik ga samen met mijn vriendin, onze mannen verrassen met een hernieuwde belofte. We hebben allemaal nog al wat voor de kiezen gekregen de afgelopen jaren en vinden dat het tijd is voor een nieuwe start.
    Ons verhaal:
    Mijn man en ik hebben de afgelopen 5 jaar ziekenhuis in en ziekenhuis uitgelopen voor een derde wondertje. Maar helaas heeft dit niet zo mogen zijn. Mijn man heeft ondanks de hormonale schommelingen in mijn humeur, echt alles voor mij overgehad om die diep gekoesterde wens in vervulling te laten. Helaas zag ik dit door mijn tranen niet meer en heb ik hem keer op keer verweten dat hij dit niet wilde als hij aangaf dat hij wilde stoppen met proberen. Hij zag wat alles met mij deed en wilde mij en zichzelf beschermen, maar keer op keer ging hij door voor mij. Na verschillende medische behandelingen en met 8 sterretjes in ons hart, hebben we samen net voordat we elkaar zouden verliezen, de keuze gemaakt te stoppen en verder te gaan met ons leven en ons gezinnetje.
    Deze hernieuwde belofte is dan ook om mijn man te bedanken voor zijn onvoorwaardelijke liefde en steun en dat dit nieuwe Jawoord, een nieuwe start voor een geweldige toekomst voor ons mag zijn…
     
  3. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    Wow wat een ontroerend verhaal Daffy, wat prachtig om te lezen hoe je man je al die tijd bij heeft gestaan! Natuurlijk mag je hier meekletsen; iedereen is welkom. Ik ben erg benieuwd hoe je je man gaat verrassen.
     
  4. daffyduck

    daffyduck Niet meer actief

    Manuela79, bedankt voor je welkom!

    Het is echt een geheim van mij en mijn vriendin, onze mannen weten dan alleen dat we een nachtje weg gaan en dat ze samen gaan vliegen. De man van mijn vriendin heeft voor zijn verjaardag een een bon gekregen om te mogen vliegen. En mijn man krijgt a.s. woensdag voor zijn verjaardag een bon om mee te vliegen met de man van mijn vriendin. We evertellen er ook bij dat we lekker een nachtje weg zullen gaan, voor de gezelligheid.;)

    Onze mannen zullen voor de middag gaan vliegen en daarna vertrekken we naar een prachtig hotel in Overijsel. Daar zal onze BABS om 17:00u met onze hernieuwde belofte ceremonie beginnen op onze hotelkamer. Na de ceremonie zullen we gezamelijk toosten met een glaasje champangne. En om 19:00u gaan we genieten van een heerlijk diner en daarna gaan we met z'n viertjes ons herneiuwde Jawoord vieren.
     
  5. daffyduck

    daffyduck Niet meer actief

    ~ღ~Lijst van trouwdata~ღ~
    Naam~~Leeftijd~~Ondertrouw~~Trouwdatum
    2011[/COLOR]
    MMarianne~~39~~06-06-2011~~28-09-2011
    lovepeet ~~ 21~~11-08-2011~~10-11-2011
    daffyduck ~~ 34~~ nvt ~~20-11-2011 (wedding vow renuwal)
    naadje53 ~~23~~nog onbekend~~ 0-06-2012
    Nessa88 ~~22~~14-2-2012~~08-06-2012
    mamavanjuul ~~28~~onbekend~~06-07-2012
    Zomerbloem ~~27~~onbekend~~07-07-2012
    Troetel ~~20~~16-08-2011~~24-07-2012
    Char1983 ~~28~~nog onbekend~~01-09-2012 of 07-09-2012
    Manuela79 ~~32~~nog onbekend~~01-09-2012
     
  6. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    Wow wat een fantastisch idee Daffy!! Ik ben erg benieuwd hoe je man zal reageren. Wel foto's maken he ;)

    MMarianne; spannend... dit is de maand van jullie grote dag! Ben je er al helemaal klaar voor? :D

    Over precies een jaar ben ik ook een getrouwde vrouw hihi, wat klinkt dat volwassen zeg, maar erg leuk!

    Hoe is het met de rest? Het is rustig hier.
     
  7. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    Dames, ik volg jullie nog mee, vind t zo leuk om "mijn" gestarte topic voorbij te zien komen.
    Heel erg leuk!

    Heeft er iemand mischien interesse in 26 wegwerpcameratjes voor op de tafels in de feestzaal?
    Pb me maar voor meer info.

    Iedereen nog veel succes met de voorbereidingen, ik blijf jullie volgen!
     
  8. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Hier zijn we druk bezig geweest met de grote dingen regelen.
    Locatie is nu besproken en vast gelegd evenals menu etc.
    De fotograaf is ook geregeld...

    Morgen kijken voor de jurk :D Heb er zin in! mijn moeder gaat mee, mijn schoonzus (ceremoniemeester) en mijn vriendin (getuige).
    Heb er ook een high tea bij dus wordt helemaal gezellig.

    Kindjes lekker bij papa thuis, dus morgen exclusieve aandacht voor mama, hahaha!
     
  9. daffyduck

    daffyduck Niet meer actief

    Manuala, voor jou dus nog een druk jaartje voor de boeg, maar zeker ook nog 364 dagen voorpret ;)

    mamavanjuul, heel veel plezier morgen met het vinden van je jurk, zal vast een gezellige dag gaan worden!
     
  10. MMarianne

    MMarianne Niet meer actief

    Gister een afspraak gemaakt met de trouwambtenaar en die heeft gevraagd of we een brief willen maken waarom we met elkaar willen trouwen, mogen ook steekwoorden zijn...kan ze dan gebruiken in haar toespraak. Poeh :D

    Moet de bedankjes nog bestellen en een gastenboek en verder is alles wel onder controle, denk ik....hoop ik...ojee ja toch ;)
     
  11. MMarianne

    MMarianne Niet meer actief

    Krijg net bericht dat m'n jurk klaar is, spannend....en heb net ook een afspraak gemaakt bij de schoonheidsspecialiste.
    Drukdrukdruk maar leukleukleuk :D:)
     
  12. daffyduck

    daffyduck Niet meer actief

    MMarianne, onze Babs heeft ons ook gevraagt om een brief te schrijven, ik heb die van mij gister per mail aan hara verzonden. Mijn vriendin is nog niet klaar, zij hoopt haar brief vanavond te verzenden.

    Fijn dat je jurk klaar is, das weer een zorg minder. ;)

    Mijn vriendin en ik willen hetzelfde jurkje gaan kopen, we hebben een prachtig ivoor cocktailjurkje gezien.:D
     
  13. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    Brabbel; leuk dat jij ooit dit topic hebt geopend, zo blijf je wel lekker meeleven in het trouwsfeertje :) Ik heb misschien wel interesse in de cameraatjes, zal je even een pb sturen.

    mamavanjuul; leuk zeg, morgen shoppen voor de jurk. Het is echt geweldig leuk om mee te maken! 1 tipje; laat je niet pushen tot het kopen van iets. Als je twijfelt niet doen en lekker verder kijken, je bent nergens toe verplicht ;)

    Daffy; ja dat is zeker zo! Er moet ook nog wel veel gebeuren en het fijne van dingen zover vooruit plannen is ook dat je de kosten een beetje kunt spreiden ;) En wat super dat jullie in hetzelfde jurkje gaan!

    Mmarianne; leuk zeg! Allemaal de laatste details dus in orde maken. Wat voor soort bedankjes ga je bestellen?

    Ik heb trouwens ook mijn 'trouw'schoenen besteld. Gewoon bij Van Haren! Voor 20 euro kon ik ze niet laten liggen want de meeste trouwschoenen vind ik niet mooi en je betaald er zo 100-150 euro voor. Ze zijn inmiddels uitverkocht maar als je op google afbeeldingen graceland 1185016 intoetst dan is het het tweede schoentje in cremekleurig satijn!
     
  14. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Jaa, heb heel veel zin in morgen....ben zo benieuwd :D
    Hoop alleen dat ik er in kom, want ben nu druk aan het sporten om die ellendige zwangerschapskilo's er af te krijgen en voel de spierpijn nu al opkomen, hahaha!
     
  15. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    jawel joh, daar hoef je je geen zorgen over te maken! Ze hebben meerdere maten en de jurk hoeft niet helemaal dicht he, ze kunnen hem ook met tussenstukjes vastzetten zodat je toch ziet hoe hij staat.
     
  16. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    HAha, bedoel dan ook meer qua spierpijn :D
    Vorige keer kon ik haast niet lopen en vanavond zijn de armen flink aangepakt....:);)
     
  17. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    ~ღ~Lijst van trouwdata~ღ~
    Naam~~Leeftijd~~Ondertrouw~~Trouwdatum

    MMarianne~~39~~06-06-2011~~28-09-2011
    lovepeet ~~ 21~~11-08-2011~~10-11-2011
    daffyduck ~~ 34~~ nvt ~~20-11-2011 (wedding vow renuwal)
    naadje53 ~~23~~nog onbekend~~ 0-06-2012
    Melanie86 ~~ 25 ~~ 19-12-2012 ~~ 01-06-2012
    Nessa88 ~~22~~14-2-2012~~08-06-2012
    mamavanjuul ~~28~~onbekend~~06-07-2012
    Zomerbloem ~~27~~onbekend~~07-07-2012
    Troetel ~~20~~16-08-2011~~24-07-2012
    Char1983 ~~28~~nog onbekend~~01-09-2012 of 07-09-2012
    Manuela79 ~~32~~nog onbekend~~01-09-2012

    Ik ben zo brutaal geweest om mezelf ook even op de lijst te zetten :)... Ik reageer hier niet zo veel omdat ik het lastig vind om meerdere topics bij te houden. Maar ik lees wel (bijna) alles.

    Wij hebben inmiddels al best veel geregeld. We hebben nu alles besproken met de feestlokatie hoe we het allemaal willen hebben. Daar hebben we vandaag ook de bevestiging van ontvangen. Verder zijn we op zoek naar een bruidssuite voor onze huwelijksnacht. Vandaar wezen kijken en helemaal in love. Blijkt de suite op onze datum al bezet te zijn (handig dat ze daar van te voren naar kijken)... We zoeken dus nog gewoon even verder.

    Verder heb ik van de week navraag gedaan over hoe het met mijn jurk zit. Ruim 6 maanden geleden heb ik die besteld en de levertijd zou 5 maanden zijn. Dat blijkt dus niet te kloppen want bij het merk waar mijn jurk van is is de levertijd altijd 6 maanden. Hij kan dus elk moment binnen komen. Ze gaan navraag doen bij de fabrikant en daar krijg is zo snel mogelijk iets over te horen. Niet dat ik haast heb (ik heb immers nog bijna 9 maanden) maar ik wordt ondertussen wel nieuwsgierig :)
     
  18. Melanie86

    Melanie86 Fanatiek lid

    26 nov 2009
    3.766
    0
    36
    @ mamvanjuul: Heel veel plezier morgen. Wie weet is het wel heel snel raak. De eerste jurk die ik aan had is het bij mij ook geworden! :D
     
  19. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    LOL :D ook dat komt goed.... spierpijn of niet, die jurk ga je wel aankrijgen.
     
  20. Crazycat

    Crazycat VIP lid

    21 nov 2009
    8.849
    1
    36
    belgie
    nog 68 dagen voor wij ja gaan zeggen
     

Deel Deze Pagina