Trouw-topic

Discussion in 'De lounge' started by kleintje88, Jan 20, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mumtobe21

    mumtobe21 VIP lid

    Dec 6, 2008
    9,208
    1
    38
    @ Kleintje:
    Whahaha gek die dromen he..

    hier ook al gedroomd over mijn schoenen..
    was ze vergeten, sv zou ze gaan halen en toen toch maar weer niet.. ceremonie daardoor vergeten en daardoor weer veel te laat begonnen enzo.. STRESS hahahaha..
     
  2. jilina

    jilina Fanatiek lid

    May 27, 2010
    2,362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    Ik breek even in hoor niet dat ik getrouwd ben of ga trouwen (wat ik wel heel graag wil, dus wie weet ;) ) maar mijn broer is afgelopen vrijdag getrouwd en dat geeft ook een hoop stress. Ik zou de cupcakes en taarten maken, ons meisje was bruidsmeisje, zelf leuk in de kleding en het haar, daar ben je ook al maanden van te voren mee bezig en houd je bezig. Hier even een foto van de taart en cupcakes en mijn meisje.
    View attachment 331161

    Ben weer weg hoor als ik ga trouwen breek ik weer in hoor ;)
    Succes en geniet van de dag!
     
  3. oudjaarsvlinder

    oudjaarsvlinder Niet meer actief

    De eerste drank is voor de bruiloft gehaald. Verder vandaag naar gemeentehuis om het huwelijk te betalen. Morgen gaan we naar een lingerie winkel om te kijken voor onder mijn trouwjurk. In juli gaan we shoppen voor de bruidsmeisjes. Verder zijn de eerste uitnodigingen de deur uit.
     
  4. Selina1984

    Selina1984 Fanatiek lid

    Mar 14, 2011
    1,460
    11
    38
    Female
    Een een vraag: hebben hier mensen een trouwverzekering afgesloten. Ik vind het eigenlijk onzin, maar mijn opa 90 en oma 88 leven nog en de opa van mijn vriend leeft ook nog 95. Mijn oma is net deze week gevallen en heeft een nekwervel gebroken. Het is gelukkig goed afgelopen, maar heeft me wel aan het denken gezet. Er zijn geen redenen om het huwelijk te annuleren, behalve als 1 van hun overlijd.

    Dus wat zouden jullie doen?
     
  5. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Nee ik heb niks afgesloten.. Nu moet ik zeggen dat onze locatie niet zo heel moeilijk is daarin en de gemeente ook niet geloof ik want die zeiden mocht er iemand overlijden dan zijn er altijd wel oplossingen om dingen te verzetten...

    Waaahhhh nog twee dagen!! Maar wat balen van het voorspelde weer :(
     
  6. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Ggrrrrrr weer een baal moment!! Na eerst verkeerde kaartjes bij de bedankjes te hebben gehad mailde vlak voordat ik een afspraak had de nagelstyliste af want ze was ziek.. Ik dacht echt: had het eerder laten weten dan had ik een ander kunnen vinden nu zit iedereen vol :(
    Nou ja nu komt mn tante morgen veilen en dan lak erop doen maar ja welke kleur? Wilde graag french manicure maar met gewone lak wordt dat lastig denk ik?
     
  7. mumtobe21

    mumtobe21 VIP lid

    Dec 6, 2008
    9,208
    1
    38
    @ Kleintje: ohhh wat een stress zeg.. je hebt toch van die french manicure setjes in de winkel met verschillende kleuren lak.. misschien kun je die nog 1 halen.
     
  8. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Maar is dat goed te doen?
     
  9. mumtobe21

    mumtobe21 VIP lid

    Dec 6, 2008
    9,208
    1
    38
    tja ik weet niet hoe bedreven jouw tante daarin is ;)

    het lijkt me de moeite waard om te proberen, als het niet lukt zou ik kiezen voor een mooie blanke lak en gewoon zorgen dat ze mooi schoon zijn dan heb je een natuurlijke french manicure..

    wat je ook nog zou kunnen doen is met zo'n wit potloodje de randjes van je nagels te accentueren, die potloodjes hebben ze ook bij t kruidvat of de etos ofzo.
     
  10. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Waaahhhh morgen!!!!
     
  11. oudjaarsvlinder

    oudjaarsvlinder Niet meer actief

    @ kleintje, fijne dag morgen en ik hoop dat alles vanaf nu goed mag gaan.
     
  12. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    Veel plezier morgen Kleintje88 geniet van jullie dag :) Hopelijk blijft het droog morgen. Heb zelf ook de hele dag een bruiloft waar ik heen ga.
     
  13. mumtobe21

    mumtobe21 VIP lid

    Dec 6, 2008
    9,208
    1
    38
    Spannend hoor! Wens je een hele mooie dag toe!

    Is het nog gelukt met je nagels?
     
  14. Selina1984

    Selina1984 Fanatiek lid

    Mar 14, 2011
    1,460
    11
    38
    Female
    Kleintje, geniet van jullie dag. Hoop dat het weer nog opknapt, maar laat het jullie dag niet verpesten! Fijne dag vandaag.
     
  15. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Lekker gaan genieten!
     
  16. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    Nov 17, 2008
    9,362
    2
    0
    Bedankt allemaal!
    Is het trouwens niet gek dat ik niet zenuwachtig ben? Ik heb eigenlijk totaal niet het gevoel dat ik trouw vandaag.. Best apart toch??

    Mijn nagels zijn gelukt een dochter van een college heeft ze gedaan french manicure misschien niet zo mooi als een nagelstyliste zou doen maar zeker heel goed gelukt!

    Rond half elf ga ik naar mijn ouders kindjes nog even naar bed, en dan om twaalf uur komt de kapper en om half twee mijn vriend..
     
  17. TJ82

    TJ82 Bekend lid

    Nov 27, 2010
    929
    20
    18
    Europa
    Heel veel plezier, Kleintje! Geniet van jullie dag!
     
  18. mumtobe21

    mumtobe21 VIP lid

    Dec 6, 2008
    9,208
    1
    38
    @ Kleintje: Hoe was jullie dag??
     
  19. oudjaarsvlinder

    oudjaarsvlinder Niet meer actief

    Ben ik ook benieuwd naar? Zou je dingen anders doen?

    Spannend, onze bruiloft komt steeds dichterbij.
    Cateraar geregeld, volgens mij hebben we echt een super cateraar. Ze kwamen netjes even langs om alles nog even kort te sluiten, passen zich aan aan ons thema vlinders en alles zit er bij voor 13 euro pp. Als het straks ook nog prima smaakt dan ga ik ze zeker bij iedereen aanraden.
    Laatste gesprek met fotograaf is ook rond, alleen nog plek zoeken voor onze bruidsreportage.
    Muziek moeten we nog uitzoeken voor de ceremonie, tips zijn welkom.
    Verder creatief bezig om decoratie's te maken en vlinders uitknippen voor onze wensboom (gastenboek).

    Er zijn ook ondertussen wat tegenvallers op onze weg gekomen. Problemen met een webshop van de bruidsmeisjeskleding. Hopelijk is dat van de week klaar. De schoonheidsspecialist die mijn makeup zou doen gaat ergens anders werken net voor de bruiloft. Nu heeft mijn kapper ook visagie gedaan, dus gaat zij mijn make up doen.
     
  20. oudjaarsvlinder

    oudjaarsvlinder Niet meer actief

    Hoe is het met jullie aankomende bruiloften? Of hoe was je bruiloft? Kan mij heugen dat er meerdere personen in oa juni zijn getrouwd.
     

Share This Page