mooie dag om te trouwen hoor! wij zijn op 15-05-2001 getrouwd we hadden toen 2 jaar verkering., getrouwd voor het stadhuis in haarlem, en hier in het kerkje waar we elkaar hebben ontmoet. het koor waarbij we elkaar hebben ontmoet zong bij de ceremonie, en een goede vriend van ons leidde de ceremonie.
Wij zijn 09-09-2007 traditioneel getrouwd (voor de islam) in ons eigen huiskamer! Helaas mogen wij niet voor de wet trouwen (gedoe met niet-bestaande geboorte-akte van lief), dus vandaar maar gekozen voor deze illegale optie
jeetje, stom dat ze daar niets aan kunnen doen zeg. je zou zeggen dat ze kunnen zien dat hij echt geboren is kan er niet een nieuwe gemaakt worden, of denk ik veels te simpel?
29-01-2007 ben ik getrouwd in Breda in het oude stadhuis op de grote markt (super mooie trouwkamer hadden we ) Daarna paar daagjes rust gehad en 03-02-2007 een spetterend groot feest gegeven.
Mijn man had t zelfde met zijn geboorteakte.Hij is geboren in Indonesie en Reeuwijk,waar we destijds woonden,accepteerde de kopie niet. En hier in Almere wel!Gaan daarom alsnog trouwen.
20.08.2008 zijn wij getrouwd.. A.s zaterdag dus 1 maand geleden! Wij zijn op deze datum getrouwd omdat we een memorabele datum wilde hebben! Dat is wel gelukt zo dacht ik
Wij zijn op 18-09-1998 getrouwd in Reno Nevada (zelfde staat als waar las vegas ligt). Morgen dus 10 jaar getrouwd (ben alleen bang dat manlief er niet aan gedacht heeft ) Groetjes Anita
Wij zijn 20-05-2005 getrouwd. In kasteel hoensbroek in Hoensbroek/Heerlen. We zijn komende januari 5 jaar bij elkaar We hadden in eerste instantie niet eens in de gaten dat het zo'n mooie datum was. We wilden gewoon 20 mei trouwen omdat, dat de trouwdatum van mijn oma is. (had ik een hele sterke band mee en kon er helaas niet meer bij zijn) Toen ik dus een vriendin de datum vertelde, reageerde zij heel enthousiast vanwege de datum. Ik daarop heel verbaasd: OH JA! nu zie ik het!
Zijn nu 7 jaar en 2 maanden samen, op 24 augustus 2006 getrouwd dus inmiddels 2 jaartjes. (en wonen 4 jaar samen)
He hier zijn vrienden van mij ook getrouwd.. Wat een mooi strand was dat zeg. En heel romantisch. Zelf ben ik getrouwd op 27 september 2002. Alweer zes jaar dus. Gewoon in Dordrecht.