Dag dames. De lente/zomer komt eraan! Dat betekend voor mij: ik moet mijn benen weer eens van zijn vacht ontdoen. Ik ben benieuwd. Ik scheer mijn benen, oksels en soms my private parts. Harsen heb ik ooit gedaan als tiener, maar krijg het nooit netjes voor elkaar. Ik ben benieuwd wat jou voorkeur is. En welk merk je gebruikt. en hoevaak per week/maand onderhou je het? Ik gooi er ook even een poll bij
Ik ben een paar jaar geleden begonnen met harsen. Daarvoor altijd scheren. Wilde dat ik daar 15 jaar geleden al mee begonnen was! Wat een gemak om er een paar weken niet naar te hoeven kijken. Geen jeuk, geen scheeruitslag, geen ingegroeide haren meer. Liet het eerst doen door de schoonheidsspecialiste omdat ik het zelf niet durfde. Inmiddels geef ik daar niks meer om. Heb de easy wax van Veet. Werkt hetzelfde als bij de sch.specialiste en dat gaat echt supergoed! Aanrader! Merk ook dat er steeds meer kale plekken komen, dus plaatsen het haar de strijd heeft opgegeven
Ik scheer altijd alles. Maar krijg vaak rode bultjes ervan bah. Dus nu wil ik binnenkort naar de schoonheids salon ik twijfel alleeën tussen waxen of harsen. Iemand ervaring?
Ik heb gelukkig heel weinig last van haargroei. 1 a 2 keer per zomerseizoen scheer ik mijn benen. oksels om de 3 maanden en dan is het nog niet eens hard nodig alleen mijn wenkbrauwen...... die moet ik echt om de 6 weken laten doen
Ik deed altijd scheren maar ik kreeg daar vaak rode vlekken bij mijn bikinilijn. Heb nu een epilator gekocht die ook onder de douche kan en ik epileer mijn benen en bikinilijn en ik zweer erbij. Weken geen haartjes een geen rode vlekken en het doet amper pijn. Down there scheer ik nog wel
Nu scheer ik nog, maar ben vorig jaar begonnen met permanent ontharen. Echt ideaal, oksels kan ik de haren tellen dus dat is nog 1 of 2 keer en dan zijn die weg! Van onderen doe ik helemaal en dat is nog 4 behandelingen ongeveer en dan is het ook byebye scheren daar Vorige maand pas begonnen met mijn benen, omdat het anders elke keer een flink bedrag is.. Voor nu erg tevreden al! En kan niet wachten tot ik niet meer hoef te scheren haha!
Scheren. Mijn voorkeur gaat uit naar harsen (door een salon), maar om dat bij te houden, vond ik het te duur. En het moet een bepaalde lengte zijn om fatsoenlijk te kunnen harsen, dus loop je een tijdje met behaarde benen
Verschillend, bikinilijn heb ik met de laser gedaan maar het is niet 100% weg gegaan dus dat hou ik bij met scheren oksels scheer ik ook en benen in de winter ook scheren in de zomer wil ik het nog wel eens met mijn epileer apparaat doen.
heb tijdje bij schoonheidsspecialist laten harsen omdat ik scheren zat was inmiddels minder haar overal dus epileer nou zelf oksels,benen,bikinilijk en de rest beneden
Wat is het verschil tussen waxen en harsen? Ik scheer altijd mijn benen,oksels en intieme zone... Helaas heb ik bij mijn oksels en bikini lijn altijd veel last van rode bultjes en ingegroeide haren..in de zomer is mijn bikini lijn nooit mooi glad,altijd geiiriteerd met bultjes enzo. Heb een epileer apparaat gehad maar dat ding maakte toch een herrie,en man,wat een pijn deed dat.
Ik scheer de hele rotzooi weg. Nergens last van, behalve ontiegelijke jeuk op mijn benen. Heb ook aardig wat littekens, omdat ik het compleet kapot krab soms..
Ik epileer mijn benen en oksel altijd. Dit ommdat ik een hekel aan stoppels of grijze oksels heb. En dat allemaal om de 2 á 3 weken. Bovenlip doe ik met hars (heb donkerbruin haar). Van onderen altijd scheren. Brrr ik moet er niet aan denken om het daar te epileren of te harsen. Ik ben best een mietje eigenlijk
Mijn hele benen en oksels epileer ik. En "beneden" scheer ik alles weg. Maar of je nu harst of epileert, het blijft nooit 4 tot 6 weken glad omdat je haar in 3 fasen groeit. Als je nog nooit geëpileerd hebt kan je het beste je benen 1 x laten harsen en het dan bijhouden met epileren. In de winter epileer ik 1 x in de maand mijn benen, dat vind ik glad genoeg. Nu ben ik weer begonnen met elke week epileren, dan pak je direct de haartjes die net de kop opsteken uit een andere fase. Dan hou je ze het gladst, en je bent echt zo klaar. Ik doe het meestal onder tv kijken, mijn epileer apparaat maakt nauwelijks geluid, ideaal. Wel heel heel goed scrubben om zo min mogelijk ingegroeide haren te krijgen
Ik laat het altijd waxen, trek er een keer een paar uurtjes voor uit en dan laat ik m'n hele benen, brazillianwax, armen, oksels en wenkbrauwen doen.
Dit zou ik ook wel willen.. Mag ik vragen hoeveel dat ongeveer kost in totaal? Lijkt me zo heerlijk om er dan na die tijd gewoon helemaal niks meer aan te hoeven doen.. Ik scheer oksels, onderbenen en down under.. Alleen bij dat laatste ook vaak last van bultjes of soms ingegroeide haartjes..
Mijn benen epileer ik al jaren waardoor er niet veel meer groeit. Oksel en bikinilijn scheerde ik altijd. Sinds kort zwem ik elke week en vind ik het teveel werk om elke keer te scheren dus ben ik daar begonnen met epileren. Blijft veel langer weg.
Ik epileer overal. Soms scheer ik ook als ik het epileren te lang heb uitgesteld en ik snel onthaard moet zijn. Maar het liefst epileer ik alles.