Hebben jullie ook van die irritante schoonmoeders/vaders? Pff ik wordt er gewoon niet goed van. Heb je iets gekocht moet je schoonmoeder het ook weer hebben. Volg je een serrie op tv moet zij het ook weer volgen om vervolgens als mijn vriendin er is mee te kunnen praten Ben ik aan het koken moet ze altijd boven de pan hangen (geen problemen mee) maar als zij aan het koken is hoef ik dat niet eens te proberen. En als we dan ergens over twijfelen wat we willen kopen. Dan als we het hebben gekocht zegt ze van jullie hebben mijn raad opgevolgd . Al hebben we bij wijze van een nieuw zeeppompje op de badkamer dan moet zij naar boven omdat te gaan bekijken. Sorry maar wordt daar zo moe van of ligt het gewoon aan mij en doen dit schoonmoeder?¿
haha nee hoor, hier een hele aardige schoonmoeder & schoonvader. Bof echt met ze. Hebben trouwens echt wel eens bemoeid toen Noah nog kleiner was, en hebben vaak goed bedoelde adviezen, maar ze weten dat ik toch altijd mijn eigen gang ga, haha.
jouw schoonmoeder komt gewoon te vaak bij je. maar t is ook nooit goed mijn schoonmoeder komt nooit en dat is ook niet leuk!
Ik heb echt schatten van schoonouders. Zou ze never nooit meer willen missen, 1 happy family hihi zie ze alleen veel te weinig
Nou 2 keer per maand maar ze belt zowat iedere week :S met mijn vriend hoe is het wat heb je gedaan blablabla..
Ooh, verschrikkelijk! Lijken mij schoonouders wel pff. 2 jaar terug, hadden ik en me vriend gespaard om lekker met zijn 2'tjes een paar dagen naar antwerpen te gaan. Toen zijn ouders dat hoorden, zeiden ze: Oh wat leuk, wij komen de laatste dag van jullie vakantie dan ook naar Antwerpen, kunnen we leuk samen winkelen . En ja ze kwamen ook nog. ( De hele dag ons bellen, waar zijn jullie?, blabla) Gelukkig hebben ze ons niet kunnen vinden . En dit jaar wilden we naar Londen gaan. Toen ze dat hoorden hebben ze gelijk een vakantie naar Londen geboekt dezelfde dagen dat wij zouden gaan. Dus toen zijn we maar naar duitsland gegaan . En toen ze terug kwamen zeggen: Ja het was heel leuk, maar Londen is niks voor jullie.. BAH! Schoonouders!
hihihih dan wil ik niet weten wat mijn vriend over mijn moeder denkt. We bellen soms wel 5x per dag hahahahahaha.
Ja ik ben ook dagelijks met mijn moeder. En als ie het vervelend vind, heeft ie lekker pech! Mijn schoonouders zijn schatten van mensen. Alleen mijn schoonmoeder kan in haar enthousiasme nog wel eens te ver gaan en de grenzen van iedereen in haar omgeving negeren. Niets kwaads in de zin maar soms wel heel irritant. Ben erg benieuwd hoe het gaat als we zwanger zijn en een kindje krijgen
Hier ook hele leuke schoonouders moet ik zeggen. Ben vandaag nog samen met schoonmoeder en mijn eigen dochter wezen shoppen, hebben echt gezellig gehad. Ook nog ff ergens gelunched. De tijd was zo om.
Hier ook hele leuke schoonouders. Ik kan 't vooral goed vinden met m'n schoonvader, maar m'n schoonmoeder is ook leuk, alleen een beetje té bemoeizuchtig soms. Wij zijn afgelopen zomer zelfs 2 weken met hun op vakantie geweest (op hun kosten ), omdat ze Milan niet zo lang konden missen. En omdat mijn vriend en ik 't niet zagen zitten om met z'n 3tjes op vakantie te gaan omdat Milan echt 24 uur per dag aandacht nodig heeft. Mijn schoonouders hebben toen echt veel werk uit hadden genomen. En ze doen hier in NL ook echt veel voor ons.
Ik heb mijn schoonmoeder nooit gekend (overleden). En m'n schoonvader... ach, die man zit lekker met z'n hondje thuis, prutst wat in de tuin en doet wat vrijwilligerswerk. Hij komt vrijwel nooit langs en als hij langs komt is ie binnen een half uurtje weer vertrokken. Ik vond het eerst best vervelend dat hij niet veel naar zijn kinderen en kleinkinderen omkeek, maar ja.. zo is ie nou eenmaal... .
Ik kan mijn schoonouders ook best wel achter het behang plakken! Mijn schoonmoeder valt wel mee, maar mijn schoonvader met zn vriendin. Maar niet lullig bedoeld, maar over dat stukje wat je schrijft, valt toch best wel mee? Wat is er mis, met dat je schoonmoeder je vriend eens in de week belt over hoe het gaat. En ze wilt gewoon leuk contact met je hebben, vandaar dat ze dezelfde interesses zoekt. (voor zover ik dit zo lees he!)
Ehm, ik bel ook bijna elke dag met mijn moeder. En die woont maar 5 min fietsen hier vandaan. Ik zie ze ook nog is een paar keer per week Mijn vriend belde vroeger amper met zn moeder. Ik moet m soms echt eraan herinneren dat ie is zn ouders belt. Waarom? Omdat het zijn ouders zijn en ik het belangrijk vind dat ie een goed contact met zijn ouders houd. Die mensen staan altijd voor ons klaar als het nodig is. En zometeen zijn ze wel de opa en oma van onze zoon. En ja, ik vind zn ouders vreselijk ouderwets en irriteer me er enorm aan dat zijn moeder niet weet hoe ze met een mobiele telefoon moet bellen. Ook vind ik het verschrikkelijk dat ze nog niet weet hoe je een computer aan moet zetten, terwijl ze nog jonger is als mijn moeder die een complete website in elkaar zet. En als mijn vriend een keer zegt dat ie het koud heeft, gaat ze gelijk een trui voor m zoeken (ook al roept mijn vriend 10 keer dat het niet hoeft). Wij zijn 1 keer met mn schoonouders op vakantie geweest en mijn schoonvader heeft zeven kleuren in zn onderbroek als ie in het buitenland moet pinnen, dus pint rustig in Nederland 1000 euro om dat contant mee te nemen . Ze hebben zoveel dingen waar ik me aan kan irriteren, maar 1 ding weet ik zeker en dat is dat ze zometeen een keilieve opa en oma voor ons kindje zullen zijn. Niemand is perfect, maar het zijn wel de ouders van je vriend. Gelukkig kan ze nog bijna elke week bellen om te vragen hoe het met hem gaat .
Ik vind het ook niet zo schokkend wat ts schrijft, klinkt juist als lief bedoeld. Kijk als mijn ouders ook een vakantie gingen boeken waar wij net heen gaan, dan heb je aan mij een verkeerde!
2 keer in de maand een bezoekje en elke week een telefoontje vind ook zeker niet veel! ik mag hopen dat ik later minimaal 1 keer per week even met mijn zoon mag kletsen!
Mijn schoonmoeder heeft onze kleine man al 1.5 jaar niet gezien kun je nagaan en hij is net 2 geworden en dan klagen tegen mensen dat ze der kleinkind nooit ziet!
wij(ik) hebben het niet van de schoonmoeder maar van mijn vader! wij hebben toen in onze vorige woning hulp gehad bij het klussen en dan echt iedere keer als wij bezoek hadden alles lekker gaan opscheppen hoe hij het gedaan had...alsof hij de enigste was die wat gedaan had. Nu heb ik dus weer iets wat wij niet kunnen in huis en we gaan dus niet meer me vader vragen dan geef ik liever wat meer uit aan iemand anders dan iedere verjaardag of bezoekje te horen dat HIJ het heeft gedaan. Zo vind ik het echt niet erg dat hij het zegt maar na 3 jaar mag het toch wel ophouden met het : ikke ikke ikke
Ik heb gelukkig geweldige schoonouders! Ze weten meer van me dan mn eigen moeder.. (zegt ook wel wat haha) Maarre... als mn mannetje op t forum zou zitten zou hier een klaagverhaal tot en met staan over ZIJN schoonmoeder! Klikt niet echt tussen hem en mn mammie...