Nou ik schrik me ook een hoedje. Dit kan toch niet... Wat gaat er allemaal gebeuren als hij president wordt?
Ja alleen zijn hoofd is al naar. En ik moet elke keer denken aan die ranzige woorden van hem hoe hij over een vrouw praat. Bah bah bah, zo'n man verdient geen ene respect. En hoe zal het de moslims vergaan? En de mexicanen? Nee dit voorspelt weinig goeds. Mjaa er is nog een kleine kans voor Hilary.
Wat ik nog verontrustender vind is dat in heel fakking Amerika deze twee mensen overblijven als kandidaat. Triest. Trump als president. Doe normaal.
Alles Obama heeft opgebouwd wordt door hem binnen een jaar verkloot. Arme Obama. Als er een goede president was was hij het wel.
Ik vind het iid ook bizar dat van alle kandidaten dit overbleef.. Kiezen tussen twee kwaden is bizar. Je zou moeteb kiezen voor de beste en niet voor de minst erge.. Maar het stukje dat iemand die zo ziek denkt over zowat alles nu de president van het belangrijkste land ter wereld word, vind ik oprecht schokkend.. Ik hou mn hart vast
Ja eigenlijk verontrustend dat dit is wat Amerika overheeft aan kandidaten.... maar deze man hoort niet in het witte huis Maar ja we zullenzien
Ik word er bang van.. Zowel dat hij aan de macht komt, als dat zoveel mensen dat ook een goed idee vinden.
Echt bizar.. Had ik niet zien aankomen. Nog maar 6 kiesmannnen dus lijkt me duidelijk wie wint. Ik word er echt een beetje bang van. Niet dat ik Clinton geweldig vind, maar beter dan dit
Dit. Eerst zat hij met alle rotzooi van Bush opgesheept die hij moest opruimen. Is dat eindelijk een beetje in orde komt trump eraan.
Ik vraag me ook af hoe alle voorspellingen er zo naast kunnen zitten. Voor mijn gevoel zou het niet eens echt spannend meer worden. Hoorde gisteren dat ene Amerikaanse krant 74% voor Clinton gaf, andere krant 85%.
Ja dat dacht ik ook. Misschien toch veel mensen die eerder nooit stemden en nu wel om een bepaalde statement te maken. En mensen die toch niet zijn gaan stemmen omdat ze dachten dat Clinton wel zou winnen.
Ik dacht dit al. Tis kiezen tussen 2 kwaden. Snap niet hoe dit zo heeft kunnen gebeuren. Moeten kiezen tussen 2 clowns.
Nou ja het is officieel. Ben heel erg benieuwd hoe Trump op z'n bek gaat. Ik denk dat het uiteindelijk allemaal wel wat mee zal vallen.