Voor degene die er regelmatig gebruik van maken : Beste trouwe Truus.nl klanten. Via deze weg willen wij jullie van het spijtige nieuws op de hoogte brengen dat Truus.nl haar activiteiten staakt. Onderstaand het persbericht dat vandaag is uitgestuurd: "Vanaf vandaag zal Truus.nl haar activiteiten staken. In de afgelopen 2 jaar is er door het team van Truus.nl keihard en met veel passie en toewijding gewerkt aan het opbouwen van een organisatie die in de voorhoede van de ontwikkeling van het Nederlandse online food retail landschap heeft meegespeeld. ... Voor de benodigde vervolgfinanciering is er in de afgelopen maanden met een groot aantal partijen gesproken. Helaas is gebleken dat mede gezien de uitdagende marktomstandigheden partijen er niet klaar voor zijn om een nieuwkomer als Truus.nl tot wasdom te laten komen. De aandeelhouders zijn dan ook genoodzaakt om de activiteiten van Truus.nl te staken. Voor alle betrokken BVs is inmiddels faillissement uitgesproken door de rechtbank te Rotterdam." Het Truus.nl-team wil jullie allemaal bedanken voor het enthousiasme waarmee jullie ons hebben ontvangen en omarmd!
Jammer had er laatst voor het eerst betseld en de afhandeling verliep prima dus was wel erg tevreden.
Daarom werd het dus ook niet meer bijgevuld de laatste tijd. Het ging vast al een tijdje niet meer goed. Wel jammer voor Truus.
Nou ik vind het helemaal niet gek ..aangezien de meeste gratis producten daarvandaan hebben..nee ik ben echt blij dat ik dat niet heb gedaan...dat zou ik echt niet op mijn geweten willen hebbem
Raar hoor, ik kan nog steeds gewoon een bestelling plaatsen, hoewel de afscheidsboodschap ook op de website staat...
oja, dat was een tijdje geleden inderdaad. Kon je bijna alles gratis bestellen.. Is dat mede de reden misschien?
Dat geloof ik niet, want het geld van de bonnen krijgen ze weer terug van de uitgever van de bonnen. Daarnaast is het ook nog zo dat ze altijd terug zouden kunnen vallen op het feit dat actie of actie niet kan bij de bonnen. Ze hadden dan bestellingen gewoon niet uit kunnen leveren, maar ook dat bleven ze gewoon doen en niet alleen de eerste keer, maar ook afgelopen maand weer. Hier waren ze zich dus wel degelijk bewust van. Het zal gewoon niet zo goed gelopen hebben als ze hadden gehoopt en dat is jammer, maar zeker niet vreemd in deze tijd waarin heel veel bedrijven op de schop gaan.