Doen jullie naast je eigen ft/pt baan nog ietd ernaast. Iets creatiefs ofzo en is dat meer voor eigen gebruik of verkoop je het ook? Ik ben van ft naar nul uren gegaan en werk nu nog 2 vaste dagen. Daarnaast wil ik wel wat erbij doen. Ik ben trouwens naar nul uren gegaan omdat parttime bij ons niet bestaat en fulltime kon ik niet meer, draaide alleen maar avonddiensten en zag mn gezin bijna niet meer. (40-45 uur per week) Maar goed ik dacht aan een curcus nagelstyliste die wel knap duur zijn maar het lijkt me wel leuk en dan gewoon voor familie en vriendin nageltjes doen. Maar mischien zijn er nog meer dames die naast hun baan een leuke hobby hebben die mij op ideetjes brengt
Ik ben sinds een maand begonnen aan de opleiding Coupeuse (kleding naaien etc). Is een driejarige opleiding. Aansluitend wil ik dan nog Lerares-Coupeuse gaan doen (1 jaar) zodat ik ook les mag gaan geven. Vooralsnog doe ik dat een avond in de week voor mezelf en in de toekomst overweeg ik dus les te gaan geven aan andere naaigragedames Maar voorlopig gewoon lekker voor mezelf en gezin aan het naaien... meer dan genoeg want ik werk ook nog 32 uur.
Ik werk ook fulltime in de zorg en wilde er ook iets bij gaan doen, meer voor de lol, en ook wel om wat extra te verdienen natuurlijk. dit ging ik doen met het vooruitzicht op onze kinderwens. Ik heb dus wel een cursus nagelstyling gedaan.. Kostte me 600 euro. Nu heb ik al aardig wat ervaring op gedaan en heb een paar vaste klantjes. Ik heb het niet druk, maar ik doe het meer voor de lol dan voor het geld. Ik ben heel blij dat ik dit heb gedaan! Is toch erg leuk die afwisseling, en in mijn ogen ook ideaal om te combineren met een kleintje
Mijn hobby's. bloemschikken, filmhuis films en documentaires kijken, mijn tuin inrichten. Lekker koken en zo nu en dan leuke gerechten uitproberen. Verder werk ik nog 16 uur in de week. Een cursus nagelstyliste heb ik 10 jaar geleden gedaan. Toen ook nagels gezet maar ik vond de investering te groot. Je moet ook nog een hoop materialen aanschaffen. Ik heb toen de hele bups verkocht op marktplaats.
echt waar joh?! Ik heb het hier in Eindhoven gedaan..was een praktijk cursus van 10 lessen (3 uur per les) en daarvan was een les theorie. De rest praktijk. Ik heb het dus snel geleerd.. Stelt eigenlijk ook niet veel voor haha.. Dit was dus niet via nha of nti of iets dergelijks.. Nu kan ik ook nog een jaar lang gratis bijles krijgen als ik ergens problemen mee heb.. Ik heb trouwens wel verschillende technieken geleerd.. French manicure, maar dan bij nagelbijters, bij 'normale' nagels, bij splijtnagels, bij bolle nagels, bij haviknagels.. Echt vanalles.. Dus wel echt een uitgebreide cursus ! Ook de materialen die je nodig hebt zaten hierbij inbegrepen! Dus voor 600 euro had ik alles en kon meteen aan de slag. Heb nu daar ook een certificaat van ben daar heel trots op haha Maar ik zie dat je uit Rotterdam komt, dus dat is dan wel jammer (afstand gezien)
Waauuw zeg. Ja eindhoven is idd een afstandje. Ij wil de alround nagelstyliste cursus doen. De ene vraagt 1600 de ander 1400 maar iig allemaal boven de 1000. Dat is wel incl lesmateriaal examen enz maar is toch een hoop geld om even zomaar te doen :d.
Ik volg een hobbycursus bij de NHA, kinderverhalen schrijven. Het staat nu even op een laag pitje ivm zwangerschap en bevalling, maar ik hoop het over een paar weekjes weer op te pakken! Ik vind het echt superleuk en ik hoop uiteindelijk een kinderboek te maken voor kinderen tot 4 jaar. Beetje richting Dikkie Dik, meer illustratie dan tekst.
Aah oké, ik heb alleen acryl gedaan dat scheelt een hoop in prijs ja! Als ik de allround opleiding zou doen, bij de cursus waar ik ben geweest, dan was ik ook 1433 kwijt.. Dus daar zit het verschil dan in.. Ik wilde namelijk geen gel doen.. Ik zou bij de allround opleiding dan acryl, gel, manicure en nailart krijgen in 21 lessen ( heb even op de site gekeken) dus dan krijg je natuurlijk ook veel meer lessen
Ik bak taarten in opdracht. Momenteel even niet, vanwege mijn zwangerschap, het is best zwaar namelijk en mijn rug en banden zijn het niet met me eens als ik een taart sta te maken.
Taarten maken leek me ook weg leuk maar na 100999 mislukte taarten heb ik me erbij neergelegd dat ik iets anders moet doen