hoi meiden, Ik heb een schat van een zoon van 18 maanden. Nu is ie met alles al laat maar sinds vorige week woensdag is ie gaan lopen nouja 2 dagen haha. Daarna is ie weer gaan kruipen. Is dit normaal? Hij heeft 1 dag echt heel de dag gelopen zelf en de volgende dag deed ie het maar heel soms. Terwijl ie het wel goed kan. Wie zijn kindje deed dit ook en hoe lang duurde het voordat je kindje echt alleen maar liep?
Oow jaa heel herkenbaar! Bij elke fase die B heeft gehad doet hij even 1 stap terug..haha om effe te wennen denk ik. Komt goed hoor! kan makkelijk zijn dat hij over een week vlot loopt of zo. (Krijg jij ook die opmerking van oow is tie zo laat met alles.. Hier ook hoor. Al is hij met bepaalde dingen ook weer optijd, maar het is zo irritand die opmerkingen...)
ja ZEER irritant die opmerkingen haha vooral die zin daarna oooo mijn kindje doet dat ALLANG pfffff. Hij heeft dezelfde ontwikkeling als me vriend als baby zijnde. Hij rolde met 9 maanden Ging staan in de box met 11 maanden. Tijgeren met 11,5 maand Kruipen met 12 maanden. Praten nog maar weinig Behoorlijk laat dus maar hij is wel heel pienter met andere dingen. Hij heeft veel dingen als na 1x door. Hij kan me tel al bewust van schemblokkering halen en daarna op youtube drukken haha en z,n dingen.
Ninja.. allemaal heel normaal joh.. En een goede reactie is.. Fijn dat die van jou zo vlot is, die van mij is LIEF!
hier ook 18 maanden en loopt nog niet. Wel aan 1 hand, maar daar is ook alles mee gezegd hahaha. Sinds twee weken ging hij wel een beetje oefenen met los staan, maar dat zie ik hem ook niet meer doen. Ach, het komt vanzelf. En de opmerkingen vallen hier wel mee. Ja, mijn moeder en zussen zeggen het wel eens, maar ja, eerlijk is eerlijk: het is ook laat. En het wordt niet vervelend bedoeld, dus ik zit eigenlijk niet mee. Ik kijk altijd naar wat mn zoontje wel kan en dat is zoveel. En sinds deze week roept hij zovaak mama en nu ook vanuit zijn bedje. Dan sta ik met een glimlach op (ook al was het vanochtend 06.30)
Komt vast goed Ninja! Yasemin deed het hetzelfde, die liep ook veel en toen ineens 1 week helemaal niet. Daarna steeds meer. Het komt vast goed.
Andy begint ook met lopen, ( nog niet los) maar kruipen is gewoon nog makkelijk, dus logisch dat ze dat daarna weer doen. Lopen is veel inspannender dan kruipen omdat ze meer evenwicht moeten houden ed. Ze laten het kruipen dan niet ineens links liggen
Ik ken alleen kindjes die dan ook gelijk nier meer kruipen vanddaar haha. Het zal ook allemaal wel goedkomen.