hallo Wie heeft er tips.Wij willen graag half april naar de zon. Nu zaten we aan tunesie of de canarische eilanden te denken. We zoeken een all in resort voor 3 kleine kinderen. Wie heeft er tips! bedant
Never nooit niet Tunesië meer voor mij.ik vind dat echt een vreselijk land. De mensen, hotels, eten en noem maar op. Smerige Gore mannen die je niet met rust laten.
Ik ben nog nooit in Tunesië geweest, dus misschien heb ik het wel helemaal mis, maar ik weet nog van toen ik in Jordanië was dat ik echt helemaal gek werd van die minaretten. Gewoon echt om 5 uur 's ochtends leek het wel alsof er een soort lucht-alarm ging (het werd daar met versterkt geluid afgespeeld) Niet echt een relaxte vakantie gehad daardoor. Dus ik ga nooit meer naar een land waar de staatsgodsdienst islam is. Ik zou liever voor de canarische eilanden kiezen dan.
Zelf geen ervaring maar dit heb ik inderdaad ook vaak gehoord van verschillende mensen. Ik zou zelf ook nooit naar een islamitisch land willen reizen. Persoonlijk houd ik niet van warme oorden, maar zou dan zeker kiezen voor de Canarische eilanden.
Ik ben er geweest maar dat was voor de revolutie dus voor de val van Ben Ali. Toen ging het wel. Ik heb laatst in een blad gelezen dat Tunesië relatief rustig is vergeleken met de landen erom heen. Maar er is natuurlijk sowieso een dreiging. Je kunt het ook teruglezen op Rijksoverheid.nl bij reisadvies. Ik zou zelf niet meer zo snel gaan op dit moment. Oh ja, mijn manager is vorig jaar geweest naar een Riu Resort in Tunesië. Hij is helemaal niet buiten het resort geweest.
Dit!!!! Echt te erg daar! In de zee voelde ik allemaal handen aan mn lijf gore mannen! Ik zou dan naar canarische eilanden gaan is zoveel leuker,schoner en vriendelijker!
Oh ik moet altijd zo op mijn handen zitten bij die nare reacties over Tunesië. Maar zal het netjes houden. Mijn ervaring: heerlijk land, ontzettend kindvriendelijk. Je kinderen zullen op handen gedragen worden daar. Wat de mannen betreft, het hangt voor een groot deel af van hoe jij op hen reageert. Ik heb blond haar en blauwe ogen, wat daar dus mooi gevonden wordt. Maar heb never nooit last gehad van de mannen. Ben er nu 5 keer geweest en het voelt elke keer als thuiskomen
O really? Nou, waar ik vandaan kom is het dus gewoon zo dat je gewoon met je poten van een vrouw afblijft. Het is nooit de schuld van een vrouw als ze word aangerand. Nee is nee , toch??
Sorry maar wil je nou zeggen??? Ik deel mijn ervaring...en die was niet best Ik heb ook blond haar en blauwe ogen en aan mij zaten ze dus wel! Al had ik paars haar ze moeten gewoon van je afblijven. Ik negeerde ze maar kreeg een keer een kwal naar me toe gegooid...ik lach naar ze komen ze nog meer naar je toe...hoe moet je reageren dan? In winkels werden we uitgescholden als we iets niet kochten.....neee heeel vriendelijke mensen daar!
Sorry, maar doe ff normaal.. Spring niet gelijk op die kast. Wie heeft het over aanranden? Dat is zeker niet wat ik bedoel. Ik doel op het kijken naar je en het aanspreken als je door de medina loopt en dat soort dingen. Aanranding valt natuurlijk nooit goed te praten. Maar doe maar ff kalm hoor
Zie mijn reactie naar Bolkje, doe maar ff relaxed hoor De een zijn ervaring is die van een ander niet. Dat jij die ervaring hebt wil niet zeggen dat het een slecht en goor land is
Nou, als je goed leest zijn er hier dus al 2 vrouwen die aangeven dat ze daar zijn aangerand. Want dat is wat het is als je ongewenst aangeraakt wordt terwijl je gewoon wilt zwemmen. En dan zeg jij "wat mannen betreft: het hangt er voor een groot deel vanaf hoe je zelf reageert". Nou, sorry, maar hoe iemand ook reageert, dat geeft niemand het recht om aan een ander te zitten. Ik vind het gewoon heel erg dat er nog steeds mensen zijn die denken dat aanranding de schuld is van een vrouw. Serieus.... Dat is toch gewoon niet normaal van die mannen?! En nee, je geeft niet alleen je eigen ervaring. Je geeft ook je mening over andermans ervaring, namelijk dat ze anders behandelt zouden zijn als zij anders hadden gereageerd. Iets anders kan ik écht niet maken van die dikgedrukte zin.
Lezen blijft voor jou ook moeilijk Ja, dat is ook absoluut niet netjes en heel rot! En dat is ook zeer kwalijk. Maar dat maakt het niet meteen een rotland. In Nederland wordt gelukkig niemand aangerand of verkracht..
Waar jij vandaan komt is hetzelfde als waar soeee vandaan komt. En daarbij deel ik haar mening, geen last van mannen gehad. Wel twee maal hier in nederland toevallig
Dat zei je net niet. Je zei: "als je jezelf anders opstelt heb je daar geen last van" En dan maakt het me geen reet uit of dat in Nederland is of in Tunesië of op de Noordpool.... Overal hebben mannen gewoon met hun poten van vrouwen af te blijven. Weet je hoe moeilijk het nog steeds is voor een vrouw om te vertellen dat ze is aangerand of verkracht, omdat er nog steeds bij veel mensen de gedachte heerst "dan zal ze het wel hebben uitgelokt..." / "als ze zich anders had gedragen dan was ze niet verkracht". Door die gedachtengang die jij blijkbaar ook hebt, dat als iemand zich anders gedraagt dat het dan te voorkomen is. Aanranding ligt nooit aan de vrouw, het ligt aan de zieke geest van mannen. En of dat Tunesische mannen zijn of Nederlanders maakt me dus (nogmaals) niks uit, maar ik vind het gewoon erg dat bij jou blijkbaar de gedachte leeft dat vrouwen het kunnen uitlokken dat ze worden aangerand. Dát vind ik héél erg. En ja, als je zo denkt, dan leef je blijkbaar op een heel andere planeet dan ik, waar heel andere regels gelden.
Nogmaals, met dat zinnetje doelde ik UITERAARD niet op verkrachting of aanranding. Dus daar hoef je niet oo door te gaan Ik zal nogmaals proberen uit te leggen wat ik bedoel: Als je aangesproken (dus niet aangeraakt !!!) wordt door mannen, of ze fluiten naar je, kijken naar je en dat soort dingen, dan is jouw reactie heel bepalend hoe zij hier verder mee omgaan. Als jij ze negeert, doet of ze niet bestaan, dan is er 9 van de 10 keer niks aan de hand en laten ze je met rust. Dan heb je er dus verder ook geen last van Dat is wat ik ermee bedoelde. Dus om nou meteen zo te gaan steigeren vind ik een beetje overdreven. Misverstandje denk ik. Dat is het nadeel van internet hè
Jeetje bolkje je doet net alsof ze hier verkrachtingen en aanrandingen loopt te promoten ofzo. Dat is echt niet fair hoor... Ze zegt toch al dat die opmerking helemaal niet zo bedoeld is als jj hem nu opvat
Soeee waar ik dan wel benieuwd naar ben, reisde je alleen (of met andere vrouwen) of met een man? Ik heb Tunesie wel eens overwogen, maar door de slechte verhalen en het feit dat ik dan alleen of met mijn zoon zou gaan weerhoudt me er toch wel van om te gaan.