Op zoek naar de juiste ovulatietest om te gaan gebruiken. Ik heb er nog helemaal geen ervaring mee, dus hoop hier mensen te vinden die me een beetje op weg kunnen helpen. Ik heb zitten zoeken op zwanger en kids en 123thuistesten. Die van 123 thuistesten zijn heel goedkoop, maar heeft iemand hier ervaring mee?? Of zijn er nog andere goede en goedkope testen??
Ik heb ze gebruikt in de maand dat ik zwanger werd. Ik had normaal ei rond dag 14/15 die maand op die dagen negatief getest. Uiteindelijk rond dag 18 werd hij positiever maar waren mijn testjes op dag 18-19-20 gezellig gemaakt en zie banner
Babylove met dat resultaat is het zeker goed !! Pearll: Vind je het fijn dat ze zo gevoelig zijn, of juist niet? Welke hebben jullie gebruikt? De strip, midstream of de cassettes?