goedemorgen dames even een vraagje. ik heb gisteren en vandaag een test gedaan van de action. Op die van gisteren kwam binnen de tijd een streepje die later waziger werd tot bijna turen. Vandaag daarom opnieuw getest en wederom een streep binnen de tijd die waziger werd maar nu nog wel duidelijker te zien is als gisteren. Gebeurt dit vaker bij action en zijn ze nu negatief? Alvast bedankt. Bovenste test van gisteren onderste test van vandaag maar nu dus op beide bijna niks meer te zien.
Kwaliteit van foto's gaat hier echt achteruit. Heb even screenshot toegevoegd misschien dan duidelijker te zien.
Ik moet wel eerlijk zijn dat als het zo is ik wel 10x moet slikken hoor. Dit omdat we na heel lang nadenken toch nog even niet wilde starten voor een 3e. En aangezien ik niet met behandelingen enzo bezig wilde zijn dit dus ook niet gedaan en net een goed gevoel had bij het houden op 2 kinderen. Het zou welkom zijn hoor als het nu spontaan gelukt zou zijn maar ik zou liever nog even hebben gewacht zeg maar. En omdat ik zo een rare cyclus heb gehad is ook in mijn oudere topic terug te lezen niet echt verwacht streepjes te zien op testen. Kan hij ook op eisprong reageren?
Ja hij kan ook op ovulatie reageren. Zou morgen of overmorgen even opnieuw testen Als het streepje weg is kan het je lh piek ook zijn geweest
Okay dan test ik dan gewoon even opnieuw als het van hcg is moet hij dan natuurlijk opgelopen zijn en anders is lh piek waarschijnlijker. Ik laat het hier nog even weten.